- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
víte jak se zachází s rybami, které se prodávají u obchodů na vánoční večeři??
Nepatřím k těm co s oblibou odnáší domů ryby bez důvodu, a tak mě dnes pořádně rozhodilo, když jsem viděl jak se zachází s rybami na štědrovečerní večeří?? Šel jsem rodině koupit kapra aby jsme neměli štědrovečerní stůl prázdný a když jsem si vybral odhadem 6-ti kilového kapra ( odhadem nejmenší ) tak jsem spatřil něco ne zrovna drastického ale i přesto nechutného zároveň. Kapr měl podřenou celou tlamku , natržené skřele a polámané ploutve. Po donešení domů jsem kapra vložil do vany a doufám že to přežije až do štědrovečerní večeře... každopádně kapr s polámanými ploutvemi jen polehává ani se nemůže postavit do normální postavy. Vůbec se mi nelíbí jak ten kapr dopadl ikdyž ho budu na štědrý večer jíst. pokud máte jinačí názor nebo chcete říct svůj názor tak si rád vše přečtu a když tak odepíšu jak to vidím já....
Halužář ve vánočním speciálu.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nfreddys - Profil | Út 24.12.2013 16:46:55
A ona taková šoulačka s plavačkou má taky něco do sebe.
NSoulfish - Profil | Út 24.12.2013 16:38:50
NSven - Profil | Út 24.12.2013 16:29:03
Nhaluzář - Profil | Út 24.12.2013 16:22:50
NBobertik - Profil | Út 24.12.2013 11:45:09
Nfreddys - Profil | Út 24.12.2013 11:32:49
U nás je jen tak mimochodem přívlač daleko nudnější než si třeba vzít boloňku a jít si projít stejnou trasu, člověk alespoň něco chytne.
NJovánek - Profil | Út 24.12.2013 10:12:43
Nmipa - Profil | Út 24.12.2013 9:57:49
PS: ... důvody jsem psal již dáááávno níže ...
Nhaluzář - Profil | Út 24.12.2013 8:05:55
NPvl - Profil | Út 24.12.2013 6:30:33
NDart Ness - Profil | Út 24.12.2013 0:36:26
Nfreddys - Profil | Po 23.12.2013 23:58:51
NSoulfish - Profil | Po 23.12.2013 23:22:37
Nvoz - Profil | Po 23.12.2013 23:21:16
NDrozďák - Profil | Po 23.12.2013 23:17:24
Nhaluzář - Profil | Po 23.12.2013 22:58:56
Nbremic - Profil | Po 23.12.2013 15:31:09
NAnýzový dědek - Profil | Po 23.12.2013 15:22:10
Nmatto - Profil | Po 23.12.2013 15:18:40
N: vydrák - Profil | Po 23.12.2013 14:37:11
Řešíte tady kapra jako trpícího chudáčka ale co krávy,prasata a drůbež na jatkách?Tam se dějou věci při kterých by slabší povahy vomdlívali.
Z týhle situace vede východisko - přestaňte jíst maso a dejte se na burínu!
Jenom tak podpoříte svoje plky a něco pro to uděláte.
NWoohooo - Profil | Po 23.12.2013 14:13:37
Nraduch - Profil | Po 23.12.2013 13:38:57
NPYTLAKS - Profil | Ne 22.12.2013 12:09:55
Nsplávkař - Profil | Ne 22.12.2013 12:02:17
Nsplávkař - Profil | Ne 22.12.2013 11:51:59
NPYTLAKS - Profil | Ne 22.12.2013 11:49:39
Nretrívr - Profil | Ne 22.12.2013 11:28:20
NPYTLAKS - Profil | Ne 22.12.2013 8:42:45
NLauri - Profil | Ne 22.12.2013 8:06:23
NLauri - Profil | Ne 22.12.2013 8:02:19
NMrknato - Profil | So 21.12.2013 22:47:40
Nnofish - Profil | So 21.12.2013 22:40:09
Nevím co se v politice zas dělo. Jsem zhnusen a nesleduju to. Čekám na nástup diktatury, která tento národ srovná do latě......
Nhaluzář - Profil | So 21.12.2013 22:31:38
NMrknato - Profil | So 21.12.2013 22:22:30
Neboj, zkusil jsem si na vostro pustit ven ráži, kterou pustil pan Chovanec z ČSSD po návštěvě p. presidenta......
Nnofish - Profil | So 21.12.2013 22:08:45
Neflákej se na mrku a piš radši novoroční projev :-)))
NMrknato - Profil | So 21.12.2013 21:57:31
Nwlcakk - Profil | So 21.12.2013 21:52:03
Nu.x.a. - Profil | So 21.12.2013 21:45:29
Nunudle - Profil | So 21.12.2013 20:19:09
Nnofish - Profil | So 21.12.2013 20:16:59
Nunudle - Profil | So 21.12.2013 20:15:12
Nsplávkař - Profil | So 21.12.2013 19:08:23
Nnofish - Profil | So 21.12.2013 19:05:04
Nkakr - Profil | So 21.12.2013 18:53:10
Člověče zrovínka Ty , vyštudovanej rybář bude psát o výtěru (důchodců).....
Já proti K70 nic nemám ,právě naopak.
Nnofish - Profil | So 21.12.2013 18:50:26
:-)))
NMates PB - Profil | So 21.12.2013 18:48:58
Nkakr - Profil | So 21.12.2013 18:48:04
Přeměřit a jak má víc jak 70cm, vrátit vodě (ne do vany):-))
Peníze nerozhodují, K70 se nedá žádnými penězi zaplatit.
Nsplávkař - Profil | So 21.12.2013 18:45:30
NSoulfish - Profil | So 21.12.2013 18:44:49
Ten kapr to má za sebou během pár dní, ta slepička v té pidikleci žije +- celý život. Bohužel.
Buď nesmíš být takový citlivka a nebo si kapříka nekupuj (tím je nebudeš podporovat a když vás bude takových dost, tak holt kaprochovy krachnou a na vánoce bude vepřové - až si někdo všimne, jak jsou v masovějších podmínkách chována všechna zvířátka, tak pak nebude ani to vepřové a nám zbude jen chleba s ovocem, zeleninou + co si chytnem venku sami).
NMates PB - Profil | So 21.12.2013 18:40:05
Nnofish - Profil | So 21.12.2013 18:34:59
:-)))
Nkakr - Profil | So 21.12.2013 18:22:45
Záleží, zda bylo u kádě napsáno K70.
Pokud ano je Tvou svatou povinností koupeného kapříka odnést k nejbližšímu revíru, pomazat klinikem, dát mu pusu na čelíčko a vnést do vody, můžeš si odložit svršky:-))
NMates PB - Profil | So 21.12.2013 18:16:36
Naugustus12 - Profil | So 21.12.2013 18:00:09
Nsplavek - Profil | So 21.12.2013 17:52:04
NMrKos - Profil | So 21.12.2013 17:46:23
Nsplavek - Profil | So 21.12.2013 17:39:02
Nmarmyš - Profil | So 21.12.2013 17:31:08
Nnofish - Profil | So 21.12.2013 17:27:47
Ono celkově, myslel jsme to jinak. Ukaž mi jaká jiná zvířata se u nás, nebo v EU, prodávají a zpracovávají na ulici. Nebude to trvat dlouho a zarthnou to. Tradice-netradice. O odbornosti (papírové i praktické) nekterých jedinců vykonávajících tuto činnost se raději bavit nebudem, viděl jsem toho už dost.
Nmarmyš - Profil | So 21.12.2013 17:21:13
Nnofish - Profil | So 21.12.2013 17:17:11
Je mi jasné, že když máš ty ryby do revíru, že nebudeš zkoušet, kolik vydrží. Je to pohopitelné, spíš samozřejmé. Ale při "velkovýrobě" (možná bohužel) vidíš věci, až se jim divíš. Ne u velkých firem, ale u takových těch lidí co mají rybník a myslí si, že na tom zbohatnou.
Nnofish - Profil | So 21.12.2013 17:10:18
Podle mě je stejně jen otázka času, kdy nám ty vánoční kapří radovánky EU zatrhne. Ono už teď kdyby dělali poctivě kontroly na to kdo a jak ryby zabíjí a zrpacovává a ne jen váhu a cenu, tak by to byla jedna pokuta za druhou.
Nkakr - Profil | So 21.12.2013 17:10:06
Kapr vydrží převoz v bedně "nasucho" i to jsem viděl.
S posledními větami Tvého příspěvku nelze nesouhlasit.
Nnofish - Profil | So 21.12.2013 17:06:33
Když bude -10, nebo i víc, jasně že to bude jiné. Zas i vím, jak dlouho vydrží na korbě když zapadne za bednu a nevšimneš si toho, nebo když ta potvora vyskočí ze sádky. Kolikkrát byli napůl zmrzlí a rozplavali to ... Samozřejmě že si nedovolím říct, že je to v pořádku. Můj názor je, že vánoční kapr má jedno právo. Být co nejdřiv majznut po palici a vykuchán. A ne je doma ještě trápit. Kdo nechce stát frontu, má si ho zamrazit a vyprdnout se na řeči, že to maso je pak jiné. Nevěřím tomu (i když já sežeru všechno, to je taky pravda).
NF.T.M. - Profil | So 21.12.2013 17:00:21
To se doma nekoupete nebo co???, nebo máte sólo vanu pro vánočního kapra?????
Jestli ti tak vadí zacházení prodejců s vánočníma kaprama, tak si zajdi na jaktka když tam ženou dobytek na porážku a budeš tady řešit úplně jiné věci. Protože nikdy není vše tak jak má být. Ať ti to chytá a hezké svátky :-)))))
Nmarmyš - Profil | So 21.12.2013 16:58:13
Nsplávkař - Profil | So 21.12.2013 16:58:07
Nkarloson® - Profil | So 21.12.2013 16:57:11
Kde to žije - všechna témata
19:29NLabe fishing store 17
19:23NATTs hlásiče a ATTx příposlech 535
19:20NŽermanky a bivakovani 4
17:33NStaré Česke rybářské vybavení 391
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












