Muškaři a bigbít

Jaké hudbě pánové dáváte přednost ? Bigbít , cajdák , dechovka ? Sem s tím co máte rádi :-)) Videjka vítána
Autor diskuse: Vlastec - Profil , 8.12.2013 muškaření - ostatní
Dále moderují: LSD Profil + mlíčnák Profil

NMates PB - Profil | Po 23.12.2013 20:27:20

Nasraný britský dětičky. Ale dá se to poslouchat.

http://www.youtube.com/watch?v=lir3dzYIhz0

    NZN - Profil | Po 23.12.2013 20:22:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Nsupinna - Profil | Po 23.12.2013 20:13:18

      Ukázka, jak strašně letí čas.... Naštěstí na kvalitě to znát není. Ale bojím se, že něco takovýho už nikdy vznikat nebude :( http://www.youtube.com/watch?v=r7wMo88sayo

        Ndaviddek3 - Profil | Po 23.12.2013 10:14:56

        supinna >> V pohodě, živák jsem neslyšel hodně dlouho ;)

          Njehla - Profil | Ne 22.12.2013 21:55:13

          mlíčnák >> kdepak, já budu radši jen tak z dálky přihlížet...:-))

            Nmlíčnák - Profil | Ne 22.12.2013 20:40:18

            jehla >> Tak už vylez a cpi ! :)

              Nsupinna - Profil | Ne 22.12.2013 18:46:13

              daviddek3 >> Trochu jsem procházel vlákno a tak Tě možná potěší něco, co asi znáš a snad nevadí jedno repete, tentokrát naživo :) http://www.youtube.com/watch?v=MeGq4_TIB68

                Nsupinna - Profil | Ne 22.12.2013 18:15:24

                  Nsupinna - Profil | Ne 22.12.2013 18:08:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Nmlíčnák - Profil | Ne 22.12.2013 17:42:35

                    Písek >> Nemáš tak syslit :-) Sem oprášil mixer a zas ho odložil , jeho čas přijde velmi brzo :)

                      NPísek - Profil | Ne 22.12.2013 17:31:05

                      mlíčnák >> já zase přebírám peří...hrozná hokna :-(
                      občas si odskočím k Pc

                        Nmlíčnák - Profil | Ne 22.12.2013 16:57:46

                        Písek >> Furt kmitám mezi kotelnů , kuchyní atd . :-) Nerušíš v žádném případě .

                          NPísek - Profil | Ne 22.12.2013 16:37:04

                          mlíčnák >> žádné SZ, žádné..... rozumíme si
                          zase jdu dopryč

                            NPísek - Profil | Ne 22.12.2013 16:35:45

                            mlíčnák >> to máš také poslouchání na hodinku, nebudu tedy rušit :-)
                            zdarec

                              Nmlíčnák - Profil | Ne 22.12.2013 16:35:23

                              Písek >> Dík , víc po sz až dopeču .

                                NPísek - Profil | Ne 22.12.2013 16:33:33

                                mlíčnák >> a co najednou takové ohledy ? Blýská se na lepší časy a to Ti móóc
                                přeji Tome :-)