Century New NG 13´ 3,5lb

Ahoj,potřebuji poradit budu si koupit tyto pruty New NG 13´ 3,5lb nebo New NG 13´ 3lb SU,pruty chci používat na dlouhé hody,ale i na slušnou zdolávačku,stojí poměrně dost a nechci přebrat tak prosím všechny co je mají napište sem své zkušenosti díky
Autor diskuse: flodur - Profil , 19.11.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NFranc49 - Profil | Po 25.11.2013 18:28:21

Erva >> ahoj Jsi tady tak mi volal ale myslim ze tzn odkaz uz sem asi nekdo daval a on je kamarad kupoval loni ty 12ft 2,75lbs ty new century za 289euro kus a ten net se jmenuje www.M&R tackle.de nooo v

    NPvl - Profil | Po 25.11.2013 13:25:11

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 25.11.2013 13:23:49 >> To , až tak ??

      NRadek Fox - Profil | Po 25.11.2013 13:23:49

      Pvl >> Více už to nejde, mrskám sebou jako mistr světa v onanii :-)) Nespěchám, však už letos na ryby nepojedu.

        NPvl - Profil | Po 25.11.2013 13:22:38

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 25.11.2013 13:18:58 >> Prostě , musíš ssebou více mrsknout :o§)

          NRadek Fox - Profil | Po 25.11.2013 13:18:58

          Doktor1 >> Čau, děkuji za info. Už jsem o tom se zainteresovaným člověkem z této firmy mluvil, ale ještě to musím doladit minimálně jedním telefonátem ;-) Čas je můj nepřítel číslo 1.

            NDoktor1 - Profil | Po 25.11.2013 13:10:03

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 25.11.2013 8:43:14 >> napis alebo volaj na carpfanatics.cz majitel ma s nim zmluvu /viazac s HU pod prezyvkou HARTY/ chalan robi ako century tak harrisna . drz sa

              NJKh - Profil | Po 25.11.2013 9:31:11

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 25.11.2013 8:43:14 >> Čau Ráďo musím říci, že jsem byl mile překvapený, byť v 3,25lb makají při zdolávání perfektně a sílu prutu na případné otočení ryby také cítíš...

                NRadek Fox - Profil | Po 25.11.2013 8:43:14

                JKh >> Čau Honzo, přesně tyhle pruty /celkem 2ks/ si plánuji dokoupit ke svým 2,75 liberním, ale asi zvolím zkompletování maďarským vazačem, kterého všude vychvalují. Navijáky už k nim mám a v zimě jim dám jen jiný kabát ;-)

                  NJKh - Profil | Ne 24.11.2013 22:49:04

                  myslím, že neuděláš chybu ani s jednimi, osobně jsem vzal new NG 12´ ve 3,25lb a po týdenní rybačce, jsem max. spokojený.

                    Nclarence - Profil | Ne 24.11.2013 22:11:22

                    flodur >> Sice nejsou moje ale kámoše já mám Black Starry ale taky super

                      Nflodur - Profil | Ne 24.11.2013 21:30:05

                      clarence >> pruty vypadají dobře

                        Nflodur - Profil | Ne 24.11.2013 21:29:04

                        Tak dnešek byl výživný zmenil jsem názor ted jasne vedou 13ft 3lb SU

                          Nmimat - Profil | Ne 24.11.2013 20:51:44

                          Erva >> jasně, já jsem taky netvrdil, že ho nepřetěžuji :o) Chtěl jsem spíš napsat, co ten prut dokáže a za jakých podmínek. Spousty lidí si myslí, že testovací křivka je odhozová zátěž, což není pravda, proto jsem to tak napsal. Je to prut od prutu, mnoho prutů zvládá velké zatížení a vše je ok.

                            Nclarence - Profil | Ne 24.11.2013 20:45:59

                            flodur >> Ještě jedna

                              Nclarence - Profil | Ne 24.11.2013 20:44:00

                              flodur >> Za mne 12ft - 3lb lítá to z nich jako z praku olovo 90-100g,takže za mne NG SU.Hezká sestavička k tomu Sh. 1000 Mgs

                                NFranc49 - Profil | Ne 24.11.2013 20:42:01

                                Erva >> jojo radku pockam zkusim mu cinknout zitra noooo:)))

                                  NErva - Profil | Ne 24.11.2013 20:40:16

                                  Franc49 - Uvidíme , nechejme se překvapit .

                                    NErva - Profil | Ne 24.11.2013 20:39:10

                                    mimat - Ano to je sice pravda , ale nikdy není u prutů neliší odhozová zátěž o cca. 30 g , jak jsi uváděl že vrháš z 2,75lb 113 g olova , z 90% to je max. + - 10 g , tedy cca. 90 g , ale to je jedno ,jen pokud by jsi ho při náhozu ustřelil a při reklamaci jsi řekl že jsi na něm měl 113 g olovo a dával jsi to do plných , tak ti ta reklamace z 99 % neprojde , jednoduše ti řeknou že jsi ten prut přetížil .

                                      NFranc49 - Profil | Ne 24.11.2013 20:39:07

                                      flodur >> ahoj ale byt tebou tak sahnu po free spiritech mam je ty new ve 3,5lbs a maji vynikajici zdolavaci akci a vyborne se snimi nahazuje i 150g nemaji problem a taky delaji verzi SU takze by si neudelal asi chybu nooo:))))

                                        NFranc49 - Profil | Ne 24.11.2013 20:34:23

                                        Erva >> ted jsem mu volal a ma vyplej telefon takze myslim ze je fcechach nooo a jiny cislo na nej nemam ale nechal jsem mu zpravu na zaznamniku noooo:)