- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Východočehuni sem!! zkusme nastavit limity
Viděl bych to třeba na 50ks kapra a 20ks štiky a cándáta.ty dravce bych bral v kombinaci obou druhů.
Co mě k tomuto vedlo?Veleúspěšní lovci MO Humpolec a jejich nenažranost a dnešní zkušenost na vodě MO H.Brod.
prosím chovejte se slušně jinak redky budu lítat jak při Maryáši karty.
ps: pro ostatní....pokud nebudete mít co k tomuto tématu říct jděte raději jinam!!!!!to platí i pro prudiče!!!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | So 2.11.2013 20:35:55
Ale ubírá se ti to tu úplně jiným směrem. Měl bys nás radši schovat. I kdyby se nic nestalo, tak už ta vaše diskuze o potencionálních limitech může být furt přínosnější, než řešení CHaP a Mrkatovo konstatování, že systém nefunguje jak má.
Nbart.bm - Profil | So 2.11.2013 20:28:34
a pokud tam sypou duháky tak je budou sypat furt páč silnější voda a jdou dolů
NMrknato - Profil | So 2.11.2013 20:05:03
Veškeré omezení zákona a vyhlášky, které se "prosadilo", prosadili WaM a muškaři. Je to jako o tý koze a vlkovi. Úzké zájmové skupiny se nažraly a vlk, svaz, zůstal celý. Kapř a dravci nejsou zásadním problémem rybařiny. Usuzuju, že tvým ano.
Nnofish - Profil | So 2.11.2013 20:01:56
Já myslel čistě CHaP někde kolem bruntálu a černém potoce, nebo kde to je. Totální nesmysl.
Osobně jsem proti prosazování něčeho na úkor něčeho. Normální člověk s přívlačákem nadělá meší paseku než blbec s mouchou. Pochopím jednoháky, když už.
Ono je to celkem jedno, ty řeky tady to prostě nezvládají. Je pravda že lidi tomu hodně "pomůžou".
Nbart.bm - Profil | So 2.11.2013 19:51:19
Nbart.bm - Profil | So 2.11.2013 19:42:22
si koukám plavačkář a jiný experimentátor nebo to aspoň uvádíš.takže proč nebojuješ za omezení drancování plotic a jiné bílé ryby? nejsem WaM a tito jsou mi k smíchu.
když to takhle bereš tak asi by podle tebe bylo nejlepší jít rovnou na výlov a ryby si rozebrat z kádí ne?vyšlo by to nastejno
PS:beru to s nadsázkou ty tvé zápisy a věř že tím co píšeš o obsahu hlavy atd. mě nerozhází spíš to vypovída o tom co tam nosíš ty :D
NMrknato - Profil | So 2.11.2013 18:22:48
NMrknato - Profil | So 2.11.2013 18:16:24
Nnofish - Profil | So 2.11.2013 18:04:55
Mimochodem, my tu už máme i CHaP pstruhovku/y a roční limit ryb i na pstruhovce. To je sranda co? ... :-D
Nfreddys - Profil | So 2.11.2013 15:18:38
Nfreddys - Profil | So 2.11.2013 15:13:15
Opravdu si myslím, že krom toho, že by to nic nevyřešilo, zde je halda daleko vážnějších problémů. Zavedení ročního/týdenního limitu je v podstatě jen nereálná snaha řešit důsledky problémů, ne jejich příčiny.
PS: aby sis nemyslel, že sem na kapra zaujatý, tak ne. Jen si myslím, že na některá místa kapr nepatří (což může platit i pro jiné druhy ryb) a rozhodně ne v takovém množství. Překapřenost některých typů vod je dle mého názoru daleko větší problém než plniči mrazáků.
NMrknato - Profil | So 2.11.2013 13:43:41
NStavba - Profil | So 2.11.2013 13:29:27
dodneska nechapu proc neni treba parma hajena celorocne. ale kdyz vidim u nas ty vandraky s lajnou v gorexech, jak s nima "sportujou" v dobe treni, tak by to bylo stejne houby platny... :(
NMrknato - Profil | So 2.11.2013 13:23:31
To, co tady navrhuje bart je velmi nebezpečné a nemělo by to být realizovatelné. Pokud to někdo, jsa zahnán do kouta WaM povolí, pak nemůžeme hovořit o rybařině, ale o cirkusu "humberto". Pak souhlasím, aby se prosadilo zrušení zákona a jeho vyhlášky a každý si řešil rybařinu po svém, nebo se stal "partyzánem". Svaz selhal, protože lidi jako bart, by měli být ze svazu vyloučeni, jelikož poškozují jeho dobré jméno. Kapr je nutné zlo a to, že se už pro rybáře vysazuje v tržní velikosti, jako s duhákem a sivenem jediné ryby ve svazu, by všem mělo stačit. Umí si někdo představit, že by nějaký šílenec stanovil roční limit např 5 duháků a sivenů na pstruhovce?
NMrknato - Profil | So 2.11.2013 13:08:18
K70 odporuje systému hospodaření v revírech. Pokud se zeptáš čím, tedy že na to nepřijdeš sám, tak platí první odstavec. Jen tak pro pochopení úplného jantara. Spousta MO má své soukromáky, a na kolika z nich si kamarádi "vyhlásili" K70? Na velmi málo, protože co vysadí, chtějí i slovit. Jistě že tam mají často limity, protože po vyčerpání limitu na revíru MO, mohou zamířit do územních revírů, kde by správně neměli co pohledávat. K70 przní územní revíry, protože k nim rybáři nemají žádný vztah a je to pouze vyplnění přání úzké skupině rybářů, co nemají prachy na pořádný soukromák. A ještě jednou a polopatě. Na jednom revíru nemůže být přehršle kapř přes 25kg, přehršle línů, okounů, štik, bílé ryby, lososovité ryby, .... ještě nic?
Nbobs - Profil | So 2.11.2013 12:35:12
Nbart.bm - Profil | So 2.11.2013 12:32:05
Nnofish - Profil | So 2.11.2013 12:16:55
A valím na ryby. Hoj.
Kde to žije - všechna témata
22:24NÚprava chodu woblerů. 9
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











