Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nmascha - Profil | Út 27.8.2024 12:22:17

glaza >> nejdrazsi jsem zatim videl jednu SR7 na Japonsky burze. Borec za ni chtel 230tis yenu, coz je neco pres 1500 USD. Jestli se prodala, to nevim.

    Nu x a - Profil | Pá 23.8.2024 13:14:36

    glaza >> já mám jen jeden ,kdybych měl dva možná by šel do vody..

      Nglaza - Profil | Pá 23.8.2024 9:24:44

      u x a >> Čau, mám 3 ks, ale nehodlám se jich prozatím zbavovat. Když na něco narazím, dám vědět. ;)

        Nu x a - Profil | Pá 23.8.2024 8:53:28

        glaza >> 18cm ve FMN nemáš? beru hned jakékoliv množství:-)

          Nglaza - Profil | Čt 22.8.2024 20:59:14

          glaza >> OFko prodáno. ;)

            NTarmo - Profil | Čt 22.8.2024 20:27:21

            ?

              Nglaza - Profil | Čt 22.8.2024 12:55:52

              Mám tu jeden kousek do sbírky, pokud by ho někdo sháněl - OF18. Perfektní stav. Pouštím ho, jelikož mám 4ks.
              Cena 400kč + Zásilkovna.

                NRazgy - Profil | Po 22.7.2024 20:28:26

                dneska jsem uklízel sklep a našel jsem pár krabiček od wobů rapala. možná k nim dohledám i woby, ale hodně mi jich zůstalo v řece... . hodí se někomu?

                  NBady123 - Profil | Čt 18.7.2024 14:11:57

                  Koupím woby rapala cdj 9..Klidne i pouzite, diky 😉

                    Nmilanpindryc - Profil | St 17.7.2024 15:00:49

                    sice to nesouvisi s diskuzi, znacka taky nesoulasi, ale mistni zberetele by mohli vedet kde sehnat Slider Sinking 6cm nebo 7cm WRPH

                      NOuk(l)ej - Profil | Pá 12.7.2024 22:04:58

                      Tomas Krlin >> deep poping je legendární tajná zbraň. 👌

                        NTomas Krlin - Profil | Pá 12.7.2024 21:47:04

                        Ouk(l)ej >> To ma pripravene specialne na deep poping...

                          NOuk(l)ej - Profil | Pá 12.7.2024 13:03:24

                          Big Mike >> já tam vidím taky něco podobného ... FC nebo hardmono od SG. Jen doufám, že to má min. 0.90. 🙏 ... No, ale co nechápu, je ten obratlík u karabiny.

                            NBig Mike - Profil | Pá 12.7.2024 12:19:02

                            Já tam vidím 0,80mm fluorokarbon!:)

                              Nglaza - Profil | Pá 12.7.2024 11:17:09

                              čolkař,zloch >> No, nic extra to není, kusů bylo vyrobeno habaděj a je jich stále hodně v oběhu. Ale když vidím co máš před tím za návazec, tak chudák štika, která to kousne a pojde 🫣😁

                                NPedro1 - Profil | Pá 12.7.2024 10:22:22

                                čolkař,zloch >> To před ním máš návazec z 0,20 mm vlasce?

                                  Nčolkař,zloch - Profil | Pá 12.7.2024 8:31:50

                                  whitehunter >> díky 👍

                                    Nwhitehunter - Profil | Pá 12.7.2024 8:09:03

                                    čolkař,zloch >> o něco málo dražší, než normální produkce. Nic extra.

                                      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 12.7.2024 7:16:53

                                      Dotaz na místní znalce - tento SR 30th je běžný wobler nebo už do vody neházet?

                                        Nu x a - Profil | Čt 11.7.2024 13:40:30

                                        glaza >> takovou rapalu bych tahal na vlasci 0,60mm a měl na drátě nonstop potápěče:-)

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg