Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nkubas. - Profil | Čt 5.9.2024 14:10:49

Bulda 64 >> Dle mě JP, nejake jsem měl kdysi, díra v lopatce určitě nebude origo.

Mrkni na foto.
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=618074

    Nwhitehunter - Profil | Čt 5.9.2024 11:40:45

    Bulda 64 >> ale jinak vypadaj prakticky totožně

      NBulda 64 - Profil | Čt 5.9.2024 11:38:05

      whitehunter >> tohle je 10-ka

        Nwhitehunter - Profil | Čt 5.9.2024 11:30:33

        Má cca 8 cm

          Nwhitehunter - Profil | Čt 5.9.2024 11:29:40

          Bulda 64 >>

            Nkralicek - Profil | Čt 5.9.2024 11:23:10

            Bulda 64 >> připomíná mi to woblery Agara, ale ty neměly většinou lesklý lak a tu prohlubeň na lopatce...

              Nwhitehunter - Profil | Čt 5.9.2024 11:22:34

              Bulda 64 >> mám někde prakticky stejnýho woba a je to nějaká home made kopie rapaly. Mám to ale bez dírky v lopatce. Musím říct, že mi příjde lepší, než originální Countdown. Má ale horší povrchovou úpravu a docela snadno se oprýská

                NBulda 64 - Profil | Čt 5.9.2024 11:14:15

                Ta dírka v té lopatce.. původní nebo někdo doupravil doma?

                  NMartinbati - Profil | Čt 5.9.2024 11:12:50

                  Bulda 64 >> Pedro Ti to zrejme predal ako ultra mega rare rapalu :)

                    NBulda 64 - Profil | Čt 5.9.2024 10:58:36

                    Dle mě je to nějaký starý čekowob podobný v určitých aspektech věhlasné značce, ale fakt ke znalcům woblerů mám daleko.. ;)

                      NBulda 64 - Profil | Čt 5.9.2024 10:55:22

                      Pedro1 >> to vím, žes to nemyslel zle ;)
                      .. a kombinace barev víc než vděčná..

                        NPedro1 - Profil | Čt 5.9.2024 10:53:08

                        Martinbati >> Ten profil "čumáku" na třetí na fotce je jasně nerapalovský:-)

                          NPedro1 - Profil | Čt 5.9.2024 10:52:16

                          Bulda 64 >> Já to nemyslel zle.

                          Ode mě ne, tuhle bych neprodal, dobrá barva, bude chytací:-)

                            NBulda 64 - Profil | Čt 5.9.2024 10:50:01

                            Pedro1 >> netvrdím, že to musí být nutně rapala, ale dal jsem to sem, protože tady znalci, taksnadtonikohonepohorší.. :))

                            Někde jsem to koupil, možná zrovna od Pedra 🤔🤫

                              NMartinbati - Profil | Čt 5.9.2024 10:34:45

                              Pedro1 >> stare cuntdowny maly taky ten kruzok v lopatke, ale vzdy som tam videl napis rapala cuntdown

                                NPedro1 - Profil | Čt 5.9.2024 10:27:24

                                Bulda 64 >> Podle mě to není Rapala.

                                  NBulda 64 - Profil | Čt 5.9.2024 10:20:26

                                  Originální lopatka nebo ne..?
                                  .. tady někdo bude vědět
                                  Díky

                                    NMartinbati - Profil | St 28.8.2024 14:23:35

                                    u x a >> zdar, mozno by som nieco vedel zohnat, origo nove v krabickach OF18 FMN viac kusov. Neviem este cenu, napis mi SZ

                                      Nmascha - Profil | Út 27.8.2024 14:47:00

                                        Naccess - Profil | Út 27.8.2024 12:54:12

                                        mascha >> jaka farba?

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg