Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

NTarmo - Profil | Čt 11.7.2024 12:50:43

whitehunter >> To je pravda, neprodávám, zatím je jen trhám, ale jednou to přijde.

    Nglaza - Profil | Čt 11.7.2024 12:29:08

    whitehunter >> Ano, jednu z těchto podobných má kamarád.

      Nglaza - Profil | Čt 11.7.2024 12:27:41

      u x a >> Údajně ta, jež je podepsána Marylin Monroe. Já osobně jsem viděl při návštěvě mého kamaráda z Finska, jenž vlastní hoooodně staré OF, které má hodnotou 2500€ (takto ohodnoceno i s certifikátem). Samozřejmě se to i vyšplhá, sběratel udává cenu. Díky němu jsem se dostal k hodně kusům krásných kouksů. Z běžného prodeje se z nás stali kamarádi už před 6-ti leti.

        NTarmo - Profil | Čt 11.7.2024 12:15:11

        A taky tohle ?

          Nwhitehunter - Profil | Čt 11.7.2024 12:11:26

          Tarmo >> mě zajímají jen Original floating 5, takže to je asi jen ten Fat head, ne? A ty stejně moc neprodáváš, co si tak pamatuju :)

            NTarmo - Profil | Čt 11.7.2024 12:03:44

            whitehunter >> A tu zelenou na první fotce taky nejde mám, jen nevím kde ?

              NPe-pig - Profil | Čt 11.7.2024 11:36:45

              Pedro1 >> nabereš si do sáčku, hodíš na váhu a valíš k pokladně :)

                Nu x a - Profil | Čt 11.7.2024 9:49:17

                kralicek >> to je hodně levný

                  NPedro1 - Profil | Čt 11.7.2024 9:23:57

                  kralicek >> Ta cena za 1 kg je dobrá!

                    NPedro1 - Profil | Čt 11.7.2024 9:09:42

                    u x a >> Rapala Catana, nemáš zač.

                      Nwhitehunter - Profil | Čt 11.7.2024 8:52:10

                      Tipuju, že nějaká, co vyřezával starej Lauri ještě ručně z kůry :)

                        Naleš vavřina - Profil | Čt 11.7.2024 8:45:30

                        u x a >> ta co ještě nemáš, :-) ... jen že jdu tak kolem...

                          Nu x a - Profil | Čt 11.7.2024 8:09:17

                          glaza >>ty by jsi to mohl vědět jaká je vůbec nejcennější rapala?

                            Nglaza - Profil | St 10.7.2024 23:26:32

                            Illex lover >> Je to dost, ale vždycky to minimalně za to samé prodáš, spíše za více, kort lidem do USA. Jinak běžna cena je prostě okolo 500€ co se prodávají různé H13. Tuhle vydražil Ville, ale putuje do Holandska, jelikož to draží pro Anthonyho.

                              Nwhitehunter - Profil | St 10.7.2024 21:33:50

                              access >> jo, na obrázku jsou CD, ale už jsem viděl dva z nich v OF v devítce a tu švestku i v pětce (ale utekla mi). Jako asi by to byla velká náhoda, kdyby je měl někdo na MRKu, ale zkusil jsem to :D

                                Naccess - Profil | St 10.7.2024 20:38:14

                                whitehunter >> tie styri su CD nie? Neviem ci su v OF

                                  NIllex lover - Profil | St 10.7.2024 17:53:50

                                  otoš >> Seš kůň, Otto! :D

                                    NDarďas - Profil | St 10.7.2024 15:04:01

                                    whitehunter >> Nevím...nestudoval jsem ji.🤷🏻🙂
                                    Až dorazím domů,tak se podívám.(krabičku nemám)

                                      Nwhitehunter - Profil | St 10.7.2024 14:57:31

                                      Přidal bych aktualizovanou poptávku F5. Mimo fotky ještě sháním finskýho okouna (ale ne se zlatým břichem, toho pozdějšího) a finský FT. Kdyby náhodou někdo něco, dejte vědět :)

                                        Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg