Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Notoš - Profil | St 10.7.2024 14:49:34

Illex lover >> Na děcka a starou nasrat...víš kolik nezaopatřených dětí běhá po světě? A víš kolik svobodných ženských, mladých i starších vdov čeká jen na lousknutí prstem? Vobler je důležitější! Je jich na světě jen pár kousků...
S těma bačkůrkama si mě tak dojal, že jsem ihned poslal na účet UNICEFu 30 tis. kaček...Nedělej mi to příště...OK?
:-)))

    NIllex lover - Profil | St 10.7.2024 14:35:33

    glaza >> blázni. 10 táců za woblera je vážně na palici...děti doma nemají bačkůrky a táta má plnou vytrínu staré barevné balzy.... :)

      Nwhitehunter - Profil | St 10.7.2024 14:23:02

      glaza >> huskyny maj víc speciálů, než klasickejch barev, ne? :)

        Nwhitehunter - Profil | St 10.7.2024 14:09:56

        Darďas >> je irská nebo estonská? Ne teda, že by to hrálo nějak významnou roli. Osobně bych to viděl okolo 300

          NPedro1 - Profil | St 10.7.2024 14:02:23

          glaza >> A přitom je to hnusná barva:-)))

            Nglaza - Profil | St 10.7.2024 13:56:44

            Illex lover >> Na tomhle už lidi zbohatnou, prodán za 410€. 😆 Když se to vyšroubovalo přes 300€, tak jsem holt zavřel, ale je pravda, že jsem čekal konečnou cenu kolem 500€ a více.

              Nglaza - Profil | St 10.7.2024 13:51:18

              Illex lover >> Za 20usd to koupí jen člověk, který to fakt shání. Krabičkovky se prodaly v posledním měsíci 2ks co jsem viděl za 11€ a 10€. Beru v potaz to, že to není v krabce, bez trojháčků a bez kroužků. A to koupili i vcelku sběratelé. Ale samozřejmě si cenu může určit prodejce. 👍 Otázka je, co je ochoten dát kupec. 😁

                NIllex lover - Profil | St 10.7.2024 11:57:57

                glaza >> To vůbec - určitě se to dá prodat za 20 USD (původní háčka a kroužky pomůžou). Pravda, je že na tom nezbohatne :)

                  NDarďas - Profil | St 10.7.2024 11:46:08

                  glaza >> Ale ne...přesně tohle jsem čekal .

                    Nglaza - Profil | St 10.7.2024 11:23:03

                    Darďas >> Na tom nezbohatneš, bohužel pro tebe. Někdo ti dá 150-200kč.

                      NDarďas - Profil | St 10.7.2024 11:12:17

                      otoš >> Čekal jsem celou bednu.🤷🏻😭😀

                        Notoš - Profil | St 10.7.2024 9:15:16

                        Darďas >> 2 deci rumu z Barbadosu...

                          NDarďas - Profil | Út 9.7.2024 20:42:47

                          Zdar pánové.
                          Kolik to může stát?

                            NBady123 - Profil | Pá 5.7.2024 17:34:04

                            Koupím CDJ 11, nabídky do SZ.Díky

                              Nu x a - Profil | Čt 4.7.2024 10:05:43

                              Pedro1 >> já co mi to pořád připominá, je to zřejmě imitace lezce ,je to vhodný wob i pro tahání na suchu..

                                NPedro1 - Profil | Čt 4.7.2024 9:36:44

                                glaza >> Ty jsou tak ošklivý, až jsou krásný,....,polocopy Švejk:-))))

                                  NOuk(l)ej - Profil | St 3.7.2024 13:38:54

                                  u x a >> jo a za tyhle chyby se platí minimálně dvojnásob! ... to je život😎👌

                                    Nu x a - Profil | St 3.7.2024 10:04:31

                                    glaza >> každej v práci udělal nějakou chybu v případě rapaly když dáš blbou barvu na jiný model tak vznikla chyba ale dá se to prodat za víc než normální..

                                      Nmotornik - Profil | St 3.7.2024 4:50:29

                                      Ahoj, nemáte někdo náhodou navíc na prodej Risto Rap 9?

                                        Nglaza - Profil | Út 2.7.2024 23:04:53

                                        Ouk(l)ej >> To je jediné mínus, ale tak když člověk nepije, nekouří, tak ty kačky nějaký ušetří a investuje je do woblerů.😁

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg