Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nglaza - Profil | Út 2.7.2024 23:03:41

u x a >> Tohle je Special, ale pravdu máš, že jich takhle vznikalo dost, ale o to jsou vzacnější, protože je nikdo jinej už jen tak nesežene, nereálné, když si udělali 1ks například.

    Nu x a - Profil | Út 2.7.2024 22:48:06

    glaza >> takový speciály vznikají v rapale v pátek na odpolední..

      NBig Mike - Profil | Út 2.7.2024 22:27:52

      Ouk(l)ej >> Ale jsou to krasavci!

        NOuk(l)ej - Profil | Út 2.7.2024 22:26:11

        glaza >> Noutaja alis Bidgee to je nákladná záležitost.

          Nglaza - Profil | Út 2.7.2024 13:26:30

          Ač to není Rapala Husky 13, tak je to můj druhý nejoblíbenější model do sbírky. Tak nějak pomalu teprve začínám + pár kusů v origo krabkách. ;))

            Nglaza - Profil | Út 2.7.2024 12:22:25

            Jeden speciál od Rapaly do sbírky, za cenu 10sek. Občas se povede po Švédsku i něco najít v garážových výprodejích. 👍

              Nmascha - Profil | Po 24.6.2024 11:15:38

              Pe-pig >> poustis jen komplet nebo si muzu vybrat par tresnicek?

                Nu x a - Profil | Út 18.6.2024 17:01:51

                otoš >> zajímavé já na tohoto woba nikdy ani ťuk...

                  NMartinbati - Profil | Út 18.6.2024 16:48:39

                  Hele kluci, u nas to tak casto nevidiet, za chvilku to bude i u vas super rare :)

                    Notoš - Profil | Út 18.6.2024 16:25:41

                    Martinbati >> abych ti udělal trochu radosti, tak je to docela chytací vob, když už nic...

                      NMartinbati - Profil | Út 18.6.2024 16:13:24

                      whitehunter >> podla mna uz vsetky tie 14tky holo zacinaju byt vzacne, nieje to sice perch holo ale stejne :)

                        Nwhitehunter - Profil | Út 18.6.2024 16:05:31

                        Martinbati >> Devítka v chromu je vzácnější kousek? Ve čtrnáctce je docela běžná barva... ale je pravda, že jsem si taky říkal, že BBSD seženu v pohodě a v pětce, jakoby se po ní zem slehla :)

                          NMartinbati - Profil | Út 18.6.2024 15:51:06

                          Nieco nove

                            NPe-pig - Profil | Pá 31.5.2024 19:25:12

                            Ahoj, kdyby měl někdo zájem, rozhodl jsem se pustit do světa sbírku CDSR 07. Případně se mi ozvěte do SZ.

                              Njazz33 - Profil | So 25.5.2024 19:07:19

                              u x a >> dekuji za nabidku ale ja nechci prodavat.

                                Nu x a - Profil | So 25.5.2024 18:39:24

                                jazz33 >> dám 250,- hned!

                                  Nwhitehunter - Profil | So 25.5.2024 9:47:43

                                  jazz33 >> 200 - 500. Není to zase nějaká ultra vzácnost

                                    Njazz33 - Profil | So 25.5.2024 7:55:25

                                    Dokazete urcit cenu?

                                      NBady123 - Profil | Pá 17.5.2024 16:38:49

                                      Posledni zbytky..Kdyžtak SZ

                                        Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg