Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nwhitehunter - Profil | Čt 16.5.2024 12:52:29

Nejnovější přírůstek. Začátek padesátých let, kdy namísto celého nápisu používala rapala jen písmeno R. Bohužel nic moc stav...

    Nsaxana - Profil | Pá 10.5.2024 13:40:53

    má niekto na predaj OF5TR Ireland ?

      Nu x a - Profil | St 24.4.2024 22:20:11

      Pedro1 >> je to přesně jak píšeš,vedení rapaly moc dobře vědělo o smrtící účinnosti wobu proto se do sériové produkce nedostal ..

        NBig Mike - Profil | St 24.4.2024 21:43:32

        To někdo ze zaměstnanců po práci, možná i v garáži, již hotové, nastříkané tělíčko s vyjmutou origo lopatkou takto zpizdil tímhle bazmekem a dnes se to vydává za prototyp:))

          Nčolkař,zloch - Profil | St 24.4.2024 19:35:05

          Pedro1 >> zajímavý názor, proč ne ?

            Nglaza - Profil | St 24.4.2024 11:16:36

            access >> Tohle je jeden z prototypů, co jsou fakt ujetý. 😂 A že jsem jich viděl ještě více a ještě ujetějších. 😁

              Naccess - Profil | Út 23.4.2024 17:31:59

              Pedro1 >> skusim ubalit kopiu toho na obrazku a uvidim ako to chyta.

                Nrybomil - Profil | Út 23.4.2024 17:14:26

                Pedro1 >> a proč toho tedy nejsou plný regály v kšeftech ? :)

                Btw: njn, to byl ten prevít co vychytal céčka v Lipně ...

                  NPedro1 - Profil | Út 23.4.2024 14:07:49

                  access >> To je stejný princip, jako límec pro psa po operaci. Dravec díky tomu pozná, že je wobler oslabený a zaútočí na něj.

                    Nu x a - Profil | Út 23.4.2024 14:06:17

                    access >> podpis Merilin Monroe?

                      Nwhitehunter - Profil | Út 23.4.2024 13:34:59

                      access >> asi nějakej speciálek na hadohlavce :D

                        Naccess - Profil | Út 23.4.2024 13:25:06

                        Ma niekto? Asi nejaka seriovka 🤣

                          NBady123 - Profil | Út 23.4.2024 11:19:51

                          Posledni kousky, kdyžtak sz.

                            Naccess - Profil | Po 22.4.2024 18:20:01

                            u x a >> v sd ju asi aj mam shallow. A bola aj Deep

                              Nu x a - Profil | Ne 21.4.2024 12:08:23

                              access >> no to ani nevím:-)

                                Naccess - Profil | Ne 21.4.2024 10:31:17

                                u x a >> 8ka aj plavajuca

                                  NHaka - Profil | Ne 21.4.2024 8:34:28

                                  u x a >> Ten taky..

                                    Nčolkař,zloch - Profil | Ne 21.4.2024 0:48:31

                                    Pedro1 >> oprava- s bamama, ten mobil si píše co chce...

                                      Nu x a - Profil | So 20.4.2024 22:50:12

                                      Haka >> ale potápivej..

                                        Nwhitehunter - Profil | So 20.4.2024 22:02:28

                                        u x a >> jo, já tvojí otázku blbě pochopil :)

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg