Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Haka - Profil | So 20.4.2024 21:38:39

u x a >> Ještě SSR je v 8 cm. Jinak dobrý👌

    u x a - Profil | So 20.4.2024 21:31:03

    whitehunter >> ne shad jointed byl v 4,5,7,9 glass 4,5,7 balzovej shad rap deep 4,5,6,7,8,9....shallow balza 5,7,9

      whitehunter - Profil | So 20.4.2024 21:19:16

      u x a >> Shad rap 6 je už nějakej ten pátek (na klasický, non-jointed variantě asi od roku 2013). Ta šestka je ale jen v deep variantě, v tý shallow, podle mě, vůbec není. Masha bude vědět asi víc, jestli se tu objeví. Čtyřka byla snad jen na glass nebo jointed, ne? Klasickej balzovej se dělal nejmenší v pětce, ne?

        čolkař,zloch - Profil | So 20.4.2024 20:54:29

        Pedro1 >> ten právě řádí s náma, bude švorc...

          u x a - Profil | So 20.4.2024 19:14:00

          Neví někdo co se děje v rapale?to vznikla nová velikost 6 cm? místo 4 cm je 5 cm ?bylo dříve 4 ,5,7,9..to samé i glass shad rapu...u klasického shad rapu velikost 4 zůstala..

            Pedro1 - Profil | So 20.4.2024 13:37:11

            čolkař,zloch >> Kdyz Ti Mára půjčí, tak ano.

              čolkař,zloch - Profil | Pá 19.4.2024 23:49:25

              Pedro1 >> jestli bude nová sezóna tak slabá jako loňská, přihlásím se o tu VIP kartičku také, co to obnáší, unese to i mimopražský důchodec ?

                Bady123 - Profil | Pá 19.4.2024 21:30:51

                Sada cislo jedna je prodana, jeste tu mam sadu cislo dve.

                  Pedro1 - Profil | Pá 19.4.2024 16:48:48

                  čolkař,zloch >> Jsou to všechno kurwy, všem jsem zrušil VIP kartičku do půjčovny:-)))

                    čolkař,zloch - Profil | Pá 19.4.2024 16:40:44

                    Pedro1 >> podle Reznika to vypadá, že ne všichni tě mají rádi tak jako já 🤔

                      Reznik76 - Profil | Pá 19.4.2024 14:41:05

                      Bady123 >> já ti dám 1500,-
                      A zásilkovna půjde za mnou
                      A když to prodáš mě tak dostaneš ještě dvě pětikila od Otoša a Martinbatiho 🤔😂

                        Bady123 - Profil | Čt 18.4.2024 5:09:15

                        🙈🙈🙈

                          Martinbati - Profil | St 17.4.2024 18:24:46

                          otoš >> tiez sa pridam :)

                            otoš - Profil | St 17.4.2024 12:00:54

                            Bady123 >> Dám ti pětikilo, když to neprodáš Pedrovi!

                              Pedro1 - Profil | St 17.4.2024 11:32:05

                              Bady123 >> Dám Ti za ně 1900 Kč včetně Zásilkovny.

                                glaza - Profil | Út 16.4.2024 21:54:20

                                Bady123 >> Cenu určuje vždycky kupec, kupec sběratel. Bude se ti lišit. V zahraničí je prodáš dobře, tady kolem 300 a více za kus. 1-2ks budou pod 300.

                                  Haka - Profil | Út 16.4.2024 21:39:37

                                  Bady123 >> 1600.-

                                    Bady123 - Profil | Út 16.4.2024 19:38:08

                                    Neco jsem vystrachal z krabice, kolik by jste videli cenu ? Chci to prodat jako celek, vse nepouzite.

                                      mascha - Profil | Po 15.4.2024 17:47:15

                                      glaza >> koupim neco za nesmysl cenu, ale neni co :-D

                                        whitehunter - Profil | St 10.4.2024 10:41:12

                                        glaza >> nevadí, i tak je krásná :)

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg