Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nglaza - Profil | St 10.4.2024 10:12:23

whitehunter >> Jo, pěknej kousek celkem. Ale není F5 Luky, je to CD.

    Nglaza - Profil | St 10.4.2024 10:10:08

    Tarmo >> Bohužel ano, ale furt se dají sehnat fajn kousky, sice horkotěžko (i za nesmysl ceny), ale dá se.

      Nwhitehunter - Profil | St 10.4.2024 9:08:50

      glaza >> Tome, ta pětka je nádherná, ta by se mi líbila moc :)

        NTarmo - Profil | St 10.4.2024 9:00:18

        glaza >> A bývalé továrny ve Vääksy

          Nglaza - Profil | Út 9.4.2024 23:11:12

          Tři nové kousky do sbírky. 👍 Jeden reklamní, Special CD a prototyp GFR matte OF. Vše přímo od bývalého pracovníka Rapaly ve Vääksy.

            Nmascha - Profil | St 20.3.2024 13:19:53

            glaza >> no tech veci, ktery by mne zajimaly, tam mas myslim vic...

              Nglaza - Profil | Po 18.3.2024 18:19:43

              Není to Rapalka, ale taky novej kousek do sbírky, model Noutaja/Bidgee od Nils Master.👍

                Nglaza - Profil | So 16.3.2024 11:36:37

                whitehunter >> Bohužel za lepší sbírkové kusy (special, test color) úplně běžná cena. Dal jsem za kus max. 300€. Za 500€ si radsi koupím naviják nebo prut. 🫣

                  Nwhitehunter - Profil | So 16.3.2024 11:33:18

                  glaza >> 500 Éček za kus je fakt masakr :D

                    Nglaza - Profil | So 16.3.2024 11:22:27

                    whitehunter >> Ty jo, mne to ani tolik nebaví a zase to není kdo ví jaká sbírka. Od toho jsou ve světě jinačší sběratelé. Ona by se sbírka udělala pěkná, ale dávej pak za kus 300-500€. Ale tak sem tam tu nějaký kousek třebas přidám.

                      Nwhitehunter - Profil | So 16.3.2024 9:40:46

                      glaza >> Moc fotek sbírek se tu v poslední době neobjevuje

                        Nwhitehunter - Profil | So 16.3.2024 9:40:46

                        glaza >> Tome, nechceš nafotit svojí sbírku H13? :) Pochlub se! ;)

                          Nglaza - Profil | So 16.3.2024 8:31:35

                          mascha >> Ty jo, tu fialku pouštět zrovna asi fakt nebudu... Mám ji nějaký rok a do teďka jsem jiný kus neviděl.

                            Nglaza - Profil | So 16.3.2024 8:17:22

                            Tak tenhle už došel bez újmy na "zdraví".😁 Další speciálek do sbírky. 👍

                              Nkubas. - Profil | Čt 7.3.2024 15:33:49

                              Ouk(l)ej >> Vybledlá SSH.

                                NOuk(l)ej - Profil | Čt 7.3.2024 15:28:07

                                whitehunter >> díky. Může to být třeba vybledlý. Tady to teď má takovou ocelově šedou barvu na tom hřbetě.

                                  Nwhitehunter - Profil | Čt 7.3.2024 15:22:42

                                  Ouk(l)ej >> vypadá to, jako poslední generace SSH. Jen ta má většinou nafialovělej hřbet (teda alespoň na menších modelech)

                                    NOuk(l)ej - Profil | Čt 7.3.2024 15:16:54

                                    Ahoj rapalaci, prosím vás, co je tohle za barvu na SSR 9. Díky za odpovědí.

                                      Nmascha - Profil | St 6.3.2024 23:31:14

                                      glaza >> kdybys poustel neco z tech lepsich SR a SSR, tak se mi prosim ozvi na messenger, diky. Shanim treba tu fialku... Dik

                                        Nwhitehunter - Profil | So 2.3.2024 9:05:31

                                        Přidám jednu novou akvizici. Poměrně vzácná šachovnicová fólie ze šedesátých let

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg