Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nglaza - Profil | Pá 1.3.2024 13:45:07

Trošičku jsem obměnil pár kusů z mojí sbírky H13 za lepší/novější kusy. Hot Tiger je Ireland, ostatní Finland. Takže tyto nepotřebné rád pošlu dalším sběratelům, popř. je někdo může využít i na chytání.
Více info, ceny a více fotek buďto tady nebo po SZ. Ideálně jako celek. 🎣

    Nglaza - Profil | Ne 11.2.2024 22:16:16

    Pedro1 >> Notýsek vydrýsek, musíš dělat pořádnýho infosběrače. 😁

      NPedro1 - Profil | Ne 11.2.2024 22:12:19

      glaza >> Pochopil jsem a už jsem si to napsal do notysku, po dlouhý době poradnej propal:-)))

        Nglaza - Profil | Ne 11.2.2024 22:09:42

        Pedro1 >> Taky větší ryba samozřejmě, spíše nejvíce na nich utrpí lopatky. Já nepsal, že vydrží vše, ale mají na ně nachytáno. ;) Resp. že ta barva chytá.

          Nkubas. - Profil | Ne 11.2.2024 20:11:37

          Pedro1 >> Dobrá brzy taktika :-))).

            NPedro1 - Profil | Ne 11.2.2024 20:10:20

            kubas. >> Malý SSR šlukne hluboko, pichne si háky do žáber, začne krvácet, nic nezničí a nebojuje,....,:-)))

              Nkubas. - Profil | Ne 11.2.2024 20:08:26

              Pedro1 >> SR, SSR a OFka jsou na jedno použití, když se to sejde :-).

                NPedro1 - Profil | Ne 11.2.2024 19:48:45

                glaza >> Dyk to musí i průměrný sumec díky té délce wobu a páce rozebrat na srot, to OF18.

                  Nglaza - Profil | So 10.2.2024 21:45:05

                  Ale každopádně je tu kdyžtak možnost nějaké výměny za Husky 13. Kdyby někdo něco měl, co by mně scházelo ve sbírce, tak rád nabídku uvítám. Popř. kdyžtak odkoupím. 👍

                    Nglaza - Profil | So 10.2.2024 20:47:40

                    Big Mike >> Tak to roky asi delas spatne, kamosi na ne chytaji docela pekny sumce, na of18 gfr. 👍 Ale jak rikam, je to vzdycky jen o vode a rybach 😁

                      NBig Mike - Profil | So 10.2.2024 20:41:58

                      glaza >> já myslel, že je někdo vylepšil pruhama na to GFR dodatečně. Roky tu barvu dělám, ale nic to nechytá:))))

                        Nglaza - Profil | So 10.2.2024 20:25:40

                        Big Mike >> Jinak ty OF18 jsou Specialy, to neni mnou strikane, neboj. 👍

                          NPedro1 - Profil | So 10.2.2024 20:05:53

                          glaza >> Ja a křečkovat?Neslýchané:-)))

                          Z těch spodních krabiček bych kdyztak něco vzal, kdybys pouštěl.
                          Z těch RR a FR bych nějaký barvy vybral:-)))

                            Nglaza - Profil | So 10.2.2024 20:00:54

                            Pedro1 >> Kreckuje kazdej prece, i ty 😁 je tam neco pres pulku tech lepsich co mam... pak je mam jeste v papirovych bednach na prebrani + krabickove. Ono je tezke neco poustet do sveta... H13 sem tam pustim, pac mam od kazde barvy trebas 5-8ks, u Specialu a prototypu to je vzdycky o 1-3ks popr. prototypy po 1ks.
                            I tady je spousty peknych specialu/prototypu, jen je to na sobe nahazeny na prasaka. 🤔

                              Nglaza - Profil | So 10.2.2024 19:55:55

                              Big Mike >> Jo, Noutaje mozna nechytaji, ja nevim, nekoupu je. 😁 Nebyly ani zrovna levny, jsou tam i specialy. Jen klasicke noutaje se pohybuji v desitkach ecek, vsak to vis, nejakou jsem ti tusim sehnal. 😀

                                NBulda 64 - Profil | So 10.2.2024 19:53:32

                                glaza >> jsi dobrej 👍

                                  Nglaza - Profil | So 10.2.2024 19:53:24

                                  whitehunter >> Jsou tam ale ty lepsi mam fakt jen 1 az 2ks. Kdybych jich mel po 3-5ks tak bych i neco pustil. Syslit se musi. 🤔😁

                                    Nglaza - Profil | So 10.2.2024 19:52:09

                                    Bulda 64 >> Vzdyt vis, ze se muzes kdykoliv prijit podivat 😀 Jo, to bylo kdyz mne prisla zasilka od kamarada z Finska. To jsem vybaloval akorat.

                                      NPedro1 - Profil | So 10.2.2024 17:52:35

                                      glaza >> A pak má být něco v oběhu, když to křečkuješ doma.
                                      To by mělo být trestné, stejně jako zadržování minci:-)))

                                      Vybral bych si tak 20 kousku:-)

                                        NBig Mike - Profil | So 10.2.2024 14:44:33

                                        glaza >> Velikonoce budou letos brzo - pěkně se na to kouká! Ty Noutaji nic nežere, ty bych vyselektoval první a radši se ztrátou prodal, než aby to rezlo v krabce:)) Ty 189 OF GFR jsi bral těma černejma pruhama ty?

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg