Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Pindˇa - Profil | Pá 21.7.2023 18:22:52

Haka >> Díky

    Haka - Profil | Pá 21.7.2023 17:24:01

    Pindˇa >> To spodní CD 9 SSM je malinko vzácnější-ale klidně to per do vody.

      Pindˇa - Profil | Pá 21.7.2023 17:16:13

      Taky se zeptám jako laik. Tohle je co za Rapala ceněné, nebo standart? Nevím jestli nejsou krabičky přehozené

        Stífa26 - Profil | Čt 20.7.2023 20:17:56

        .

          Stífa26 - Profil | Čt 20.7.2023 19:55:20

          Tak chlapi, odpusť te mi to že sem ho hned z první nechtěl pustit za 500,- 🙂 pro klid duše už je prodán gekomanovi.To že nevím jakou mají hodnotu ty woblery máte pravdu,ale chodi mi zpravy typu dám ti 150,- za kus...

            abcdddd - Profil | Čt 20.7.2023 13:04:08

            Bulda 64 >> najkrajsie je to v pripade kedy dotycny este 10min nazad ani nevedel co ma :-) a zrazu ponuknuta cena nezodpoveda jeho predstavam

              Bulda 64 - Profil | Čt 20.7.2023 8:39:34

              abcdddd >>
              Já tu neadekvátnost ceny někdy vidím, když vykupuju starý nábytek. Někdo je nohama na zemi, ale jsou jedinci, co by chtěli kosmickou cenu a odvozují to z ceny, kterou viděli před 20-ti lety u starožitníka (přičemž se jednalo o úplně jiný kus nábytku) a chtějí si za to koupit minimálně fáro, jak mají vyvalené oči nadšením ;"-))))))))
              Chce to klid...

                abcdddd - Profil | Čt 20.7.2023 8:14:58

                glaza >> ten ma hodnotu minimalne dvojizbaku v Prahe, kks, tu niekto povie, ze to ma hodnotu a ludia uz vidia zabezpecene generacie dopredu :-)

                  glaza - Profil | St 19.7.2023 17:41:43

                  Gekoman >> 500kc za nej je vcelku prijatelna nabidka, za 25€ se ani v cizine neprodaji a visi tam mesice.

                    Pepé - Vsetín - Profil | St 19.7.2023 17:35:47

                    pepa-č >> já chytám všechny, co mám 🤣🤣🤣🙈😇

                      Gekoman - Profil | St 19.7.2023 17:27:33

                      Stífa26 >> Nj , rozumná nabídka je pro každého jiný pojem 👍

                        Stífa26 - Profil | St 19.7.2023 17:18:51

                        Gekoman >> Díky za nabídku, má představa je bohužel jiná.

                          Gekoman - Profil | St 19.7.2023 17:16:22

                          Stífa26 >> Teď jsem bral od Kubase 3xcdssr 500 za kus . Tak bych ho vzal taky.

                            pepa-č - Profil | St 19.7.2023 16:57:17

                            rybářská hodnota toho duhákového potápivého supershadrapa převyšuje jeho finanční hodnotu. prodávat ho je nerozum, nechytat na to, je ještě větší :-)

                              Gekoman - Profil | St 19.7.2023 16:52:21

                              whitehunter >> Na kolik by jste ocenili ten cdssr?

                                Stífa26 - Profil | St 19.7.2023 16:50:29

                                Sem ochotný přistoupit na nějakou rozumnou nabídku 🙂

                                  glaza - Profil | St 19.7.2023 16:20:07

                                  Stífa26 >> CDSSR a Mini Fat Rap, to jsou jedine trosku zajimavejsi... jinak zbytek ani ne.

                                    Gekoman - Profil | St 19.7.2023 16:03:55

                                    Stífa26 >> No a mě by se hodil do sbírky ten cdssr kdyby jsi ho chtěl postrádat...

                                      whitehunter - Profil | St 19.7.2023 15:25:29

                                      Stífa26 >> ten CDSSR bude asi nejzajímavější. DT a minnow jsou discontinued modely, ale žádná rarita to není. Ten japan speciál a hrouzek nejsou úplně obvyklý, ale rarity taky ne...

                                        Stífa26 - Profil | St 19.7.2023 15:02:07

                                        Nějaká vzácnější?

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg