Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Bulda 64 - Profil | Út 14.11.2023 7:49:43

glaza >>
Tome, kdyby nebyla jiná možnost, tak bych se pokusil o opravu wobíka ;)

    u x a - Profil | Út 14.11.2023 7:22:33

    glaza >> prasárna je hlavně takhle zabalit wobler, i když mě to na rapalu teda nepřijde..

      whitehunter - Profil | Út 14.11.2023 6:46:19

      glaza >> to je vážně k nasrání, takovej krásnej kousek :(. Podle tý hrozný rány je asi jedno, v čem by to bylo, krabičku by to prorazilo taky...

        Illex lover - Profil | Út 14.11.2023 6:18:23

        glaza >> taková vzácnost musí cestovat v krabičce, ne v bublinkovce a navíc skoro nezabalená... 😪
        Nechci se zastávat pošty, ale takovým obalem tomu odesílatel šel tak trochu naproti...

          Piscicapus - Profil | Po 13.11.2023 22:48:45

          glaza >> tak tohle je na nakopnutí pod i nad koleno! Samozřejmě počítej s úhradou pár kaček a nic s tím nenaděláš.
          Mám s nimi stejnou zkušenost.

            kubas. - Profil | Po 13.11.2023 22:47:05

            glaza >> Tak to bude o nervy v tomto molochu, to ti nezávidím vůbec.

              glaza - Profil | Po 13.11.2023 22:39:38

              Jen tak pro zasmání (i když pro mě moc ne) jak mně naše ČP dodala dneska balíček s omluvou... akorát jim na to seru, páč mně zničili rare kousek. 🙄 No, už dostali nepěkný mail s reklamací a s požadáním o fin. úhradu za zničený obsah balíčku.

                glaza - Profil | Po 13.11.2023 22:34:34

                čolkař,zloch >> Do vody klidně, nejde to už úplně dobře sehnat, ale po různých aukcích je stále seženeš. Bylo jich hodně, jak sr, tak ssr. Masch by ti řekl více.

                  kubas. - Profil | Po 13.11.2023 22:01:15

                  čolkař,zloch >> To chápu, já taky, ale ;-)...

                    čolkař,zloch - Profil | Po 13.11.2023 20:56:19

                    kubas. >> je, ale jsem starej boomer a k balzám mám vztah

                      kubas. - Profil | Po 13.11.2023 20:48:25

                      doktor multiplikator >> Jak to nemá zuby nebo pruhy, je to vždycky forma perlína :-).

                        kubas. - Profil | Po 13.11.2023 20:47:46

                        čolkař,zloch >> Je to jenom kus balzy na ryby, ale tak každý to máme jinak.

                          čolkař,zloch - Profil | Po 13.11.2023 20:40:29

                          kubas. >> jj,chytá ale v v jednom místě to je o 3-5 nadhozech a buď ryba nebo vázka, mám spoustu podobného spotřebáku, tahle je poslední...

                            doktor multiplikator - Profil | Po 13.11.2023 20:40:11

                            kubas. >> bezzube dravce su vlastne kapre

                              kubas. - Profil | Po 13.11.2023 20:34:54

                              čolkař,zloch >> Pokud to chyta ryby... zbytečný dotaz.

                                čolkař,zloch - Profil | Po 13.11.2023 20:33:45

                                doktor multiplikator >> proč,občas to rybu chytne a líbí se mi i vzhledem?

                                  doktor multiplikator - Profil | Po 13.11.2023 20:01:17

                                  čolkař,zloch >> mozes stym zakurit

                                    čolkař,zloch - Profil | Po 13.11.2023 18:36:08

                                    Ahoj, tohle ještě házet do vody nebo už nechat do sbírky?

                                      glaza - Profil | So 21.10.2023 10:10:06

                                      Bajk >> Ahoj, klasické modely SR a SSR. Klasické barvy. :)

                                        Bajk - Profil | Pá 20.10.2023 17:39:47

                                        Kolega vyhrabal po tátovi nějaké Rapaly, nevíte náhodou co jsou zač? Díky. Na tom prvním fotu je Rapala samozřejmě jen ta nahoře.

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg