Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nmascha - Profil | St 28.6.2023 13:48:14

glaza >> Myslim jeste jinyho vycuranyho hajzlika, Benja. Marcos je na ranu pesti, ale Cosmin mi zatim prijde v pohode, udelali jsme par oboustranne vyhodnych dealu a nemel jsem pocit, ze by mne natahoval.

    Nwhitehunter - Profil | Ne 18.6.2023 0:23:07

    saxana >> je tam,ale jen estonská. O irskou bych měl zájem

      Nsaxana - Profil | So 17.6.2023 20:29:05

      whitehunter >> nevidím FH ..... či som ho prehliadol ?

        Nwhitehunter - Profil | Pá 16.6.2023 18:39:50

        Taky bych koupil / vyměnil krabičky od speciálů na F5 a kdyby měl nekdo větší množství (cca 10) těhle letáčků. A možná bych bral i nějaký japonský letáčky...

          Nwhitehunter - Profil | Pá 16.6.2023 18:00:57

          Dneska jsem se zrovna hrabal v bedně... tak už jsem překročil stovku :). První fotka komplet, druhá Finsko, třetí Irsko, čtvrtá Estonsko a pátá speciály (mix). Třeba finský mi chybí skoro všechny barvy s "normální" lopatkou (mám jen RT a MN), tak kdybyste někdo měl nějaký hezký s krabičkou, tak nabídněte. Samozřejmě sháním i další modely, co nemám a kýbl speciálů :)

            NMartinbati - Profil | Pá 16.6.2023 15:06:32

            Diky, taketo veci uz podla mna do vody nepatria, hlavne ked su v origo krabicke :)

              Nglaza - Profil | Pá 16.6.2023 13:09:18

              Martinbati >> Dobrý kup, paráda. 👍

                NGekoman - Profil | Pá 16.6.2023 12:06:53

                Martinbati >> Na kolik Tě přišel ?

                  NPepé - Vsetín - Profil | Pá 16.6.2023 11:50:50

                  Martinbati >> já bych ho nahodil. Určitě by byl chytací

                    NMartinbati - Profil | Pá 16.6.2023 11:22:42

                    Zdar borci. Po dlhsom case nieco nove, nechytany. Krasa

                      NMiiich - Profil | Po 12.6.2023 8:22:26

                      glaza >> dík

                        Nglaza - Profil | Ne 11.6.2023 22:49:44

                        Miiich >> Za mě to může mít hodnotu mezi 8-12€, pokud to bude ve stavu 1A. S krabkou by to cenu trošku navýšilo.

                          Nglaza - Profil | Ne 11.6.2023 22:48:07

                          Miiich >> Barva Dorado. Teďka presně nevím v jaké velikosti a modelu (CDMAG/FMAG) byl označován jako Special, možná FMAG 14, přesně už si nepamatuji, na Magnumy se nějak nesoustředím. Každopádně si myslím, že to označení Special bylo jen u konktrétního modelu a velikosti.
                          Tady přikládám foto prototypu barvy Dorado. 👍

                            NMiiich - Profil | Ne 11.6.2023 20:05:53

                            Zdravím má tohle nějakou hodnotu je to finland

                              Nrybomil - Profil | So 10.6.2023 22:33:28

                              aleš vavřina >> JP, mám jich v týhle velikosti několik.

                                Nglaza - Profil | Čt 8.6.2023 16:33:19

                                Big Mike >> To taky, ale to jsou většinou různé repainty atak. Tohle jsou věci ze kterých z nějakých důvodů sešlo, aby se dostal ten wob na výrobní linku. 🤔

                                  NBig Mike - Profil | Čt 8.6.2023 16:29:10

                                  glaza >> dle mého brala v Rapale v provozu někoho z nudy psinka a pruboval, co to snese:))

                                    Nglaza - Profil | Čt 8.6.2023 16:12:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pár prototypů a CD. Jedná se o FMAG s tělem TE7, na totéž fotce jsou prototypy F.

                                      Nglaza - Profil | Čt 8.6.2023 16:09:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ještě pár fotek ze včera, když už jsem to prohrabával.

                                        Nglaza - Profil | Čt 8.6.2023 15:41:43

                                        mascha >> Myslíš Marcose nebo španělsko-finsko-rumunskyho Cosmina? Jeden jak druhej je kokot. 🤣 Bohužel jak píšeš, když chceš TOP stav, je to ve stovkách €. Já od toho zase trošku opustil a nechci dávat stovky € za kus sbírkové H13. Takže jsem nepřidal H13 minimálně také půl roku, i když byla možnost, ale ty ceny jsou díky pár kreténům tak vyšponované, že to fakt néééé...

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg