Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

NDonrybarios - Profil | Čt 8.6.2023 15:31:39

Nabízím 9ks Rapal, vše Finsko, zakoupené cca v letech 75 - 78. Nepoškrábané, některé ani nebyly ve vodě. Háčky a kroužky originál, krabičky jen k šesti a jsou ,,unavené" z tahání v batohu.
Jen komplet, cena 2 700,- při osobním předání Praha 6 až Kralupy a okolí. Při platbě předem na účet mohu i poslat poštou.

    Nmascha - Profil | Čt 8.6.2023 15:14:05

    glaza >> zmáčkni ho pro mne na nějaký SR ;-)
    Já už si do sbírky nekoupil nic nejmíň půl roku, nikde nic nevidno, leda od španěla za vesmírnou prdu. Už jsem se naučil šáhnout hlouběji do kapsičky pro specialitku, ale za top stav, ne za ty vojetý mrchy, co španěl nabízí.

      Nglaza - Profil | Čt 8.6.2023 13:42:35

      josef >> Mám krabky jen k pár Specialům, ne ke všem byly krabičky + hodně wobů byla dělána pracovníky pro své účely. Nebo byly prodávány v prodejně pro zaměstance. Mám jich hodně od bývalého dlouholetého zaměstance Rapaly ve Vaaksy. Většinu jeho informací mně předal, ale stále je to minimum co by člověk potřeboval. 😁

      Dosti Speciálů je i v krabkách, ale krabky jsou od jiných modelů, od jiných speciálů, prostě si to tam balili pro sebe.

        Njosef - Profil | Čt 8.6.2023 12:42:10

        glaza >> Máš je s krabkama?

          NBulda 64 - Profil | Čt 8.6.2023 8:20:31

          glaza >>
          Jedeš zas ve velkém stylu Tome ;"-))

            NPYTLAKS - Profil | Čt 8.6.2023 6:46:21

            Zbynda56 >> však jsem ti chtěl dát k tomu aj muster:-)

              Nwhitehunter - Profil | St 7.6.2023 18:40:33

              glaza >> pecka!

                NGekoman - Profil | St 7.6.2023 18:14:06

                glaza >> Ten tmavej je moc pěknej.

                  Nkaprus - Profil | St 7.6.2023 18:00:23

                  whitehunter >> prý dělá.

                    Nkubas. - Profil | St 7.6.2023 17:11:43

                    glaza >> Moc pěkný ;-).

                      Nglaza - Profil | St 7.6.2023 17:06:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jedny z mnoha nových kousků do sbírky 🤩

                        Nwhitehunter - Profil | Po 5.6.2023 10:05:10

                        Jo, to tak asi bude. Každopádně, ani tak se už nedělá :)

                          Naleš vavřina - Profil | Po 5.6.2023 10:00:53

                          Ouk(l)ej >> jo, je to JP, měl jsem ho

                            NOuk(l)ej - Profil | Po 5.6.2023 9:41:08

                            whitehunter >> ahoj, já si myslím, že to Ryna nebude. Protože nejmenší WR40 měly dva trojháčky. A tenhle má jeden. Já bych spíš tipoval na wob od JP ...?

                              Nkaprus - Profil | Po 5.6.2023 9:37:25

                              Matass >> vypadá to na JPčko. Ryna byla užší bych řekl. A z polystyrenu.

                                Nwhitehunter - Profil | Po 5.6.2023 8:43:25

                                Matass >> nejsem si jistej, jestli se všechny jejich modely nějak jmenovaly... už se určitě nevyrábí. Jednoho taky doma mám, je to docela povedená nástraha

                                  NMatass - Profil | Ne 4.6.2023 22:54:09

                                  whitehunter >> A nevíš co to je za model? Protože na drobnější okouny to je luxus, posledně když jsem s ní chytal, tak jsem si nad sebou nevšiml větví poslal to do nich a ulomil jsem jí lopatku... Tak jsem zkusil udělat po domácku a jakš takš to funguje, ale už to není ono... Ještě otázka, jestli se někde ještě prodává...

                                    NMatass - Profil | Ne 4.6.2023 22:51:47

                                    Haka >> Jojo, u té to vím jistě 😂

                                      Nwhitehunter - Profil | Ne 4.6.2023 22:30:25

                                      Matass >> to vypadá na Rynu

                                        NHaka - Profil | Ne 4.6.2023 22:10:28

                                        Matass >> Rapala je jenom ta horní…

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg