Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

NMatass - Profil | Ne 4.6.2023 22:08:45

Čau nevíte jestli se jedná o Rapalu? Popřípadě jaký model?
Díky, Matass

    Nwhitehunter - Profil | Ne 14.5.2023 11:06:39

    F5 1972 - 1985. Ještě mi chybí G s úzkou lopatkou a RT s baňatou (jestli tedy existuje)

      NZbynda56 - Profil | Út 9.5.2023 7:54:10

      glaza >> No trošku ho překopu. Lopatku dám asi trošku jinačí a hlavně se vzpěrou a hloub. Dík.

        Nglaza - Profil | Po 8.5.2023 21:25:51

        Zbynda56 >> Na tohle Flatrap strasne trpi... jakmile s tim vemes o nejaky kamen atak na dne, dost casto se lopatky odlomily.

          NGekoman - Profil | Ne 7.5.2023 19:05:03

          Zbynda56 >> Flat rap

            NZbynda56 - Profil | Ne 7.5.2023 18:08:42

            Zdravím vespolek. Potřeboval bych prosím radu. Co je za typ woblera dole na obrázku. A pokud jej někdo má, tak mi prosím pošlete do SZ foto . Detail zepředu a zboku. Dík Zby56

              NPedro1 - Profil | St 3.5.2023 9:48:41

              Butchi >> Něčeho bych Tě zbavil, kdybys na tom trval:-)))

                Nmir999 - Profil | Út 2.5.2023 21:22:58

                glaza >> ano, je to od neho z FB :) originalka 11.

                  Nglaza - Profil | Út 2.5.2023 18:28:48

                  mir999 >> Co mám info, pouze "Special". Vypůjčil sis Cosminovo foto? 😁

                    Nglaza - Profil | Út 2.5.2023 18:28:15

                    u x a >> Je to OF.

                      Nsaxana - Profil | Út 2.5.2023 12:27:25

                      u x a >> piše "originalky" tak predpokladám OF

                        Nu x a - Profil | Út 2.5.2023 10:16:27

                        saxana >> to je spíš Husky 13

                          Nsaxana - Profil | Út 2.5.2023 9:01:58

                          mir999 >> farebne cca Tennessee Shad /TSD/ ako na husky jerk, ale na OF to vidím prvý krát

                            Nmir999 - Profil | So 29.4.2023 23:06:10

                            whitehunter >> asi áno.. nič som k nej nenašiel.

                              Notoš - Profil | So 29.4.2023 22:23:46

                              u x a >> chtěls napsat česká catana, že?

                                Nu x a - Profil | So 29.4.2023 22:12:56

                                mir999 >> vypadá to jako Ryna :-)

                                  Nwhitehunter - Profil | So 29.4.2023 20:44:17

                                  mir999 >> speciál, dost možná bez kódu... krásná barva

                                    NOuk(l)ej - Profil | So 29.4.2023 19:38:36

                                    mir999 >> krásná 👌

                                      Nmir999 - Profil | So 29.4.2023 15:09:47

                                      Neviete pls kod farby tejto originalky? Diky

                                        NButchi - Profil | Čt 27.4.2023 20:38:05

                                        otoš >>
                                        Až takhle, jo? 😁

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg