Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

NButchi - Profil | Čt 27.4.2023 20:37:10

glaza >>
Vole 😂😂😂

    NButchi - Profil | Čt 27.4.2023 20:37:00

    whitehunter >>
    OK, tak RFSH dam stranou a zbytek bude litat normálně do vody 😂

      Notoš - Profil | Čt 27.4.2023 20:11:38

      Butchi >> Já to vemu a zaplatím klukovi fofrškolu i s obědama, kubas. i glaza to tam znají dobře...stačilo na to 5 vobů od strike pro

        Nkubas. - Profil | Čt 27.4.2023 18:05:22

        glaza >> Ale bez oběda :-))).

          Nglaza - Profil | Čt 27.4.2023 17:58:03

          Butchi >> Zvláštní na den/dva to možná zaplatí kámo. 🤣😆😁

            Nwhitehunter - Profil | Čt 27.4.2023 17:50:06

            Butchi >> školu asi ne :). Je tam pár lepších kousků, ale rare žádný nevidím...

              NButchi - Profil | Čt 27.4.2023 16:40:39

              Zdar, má tady z toho něco sběratelskou hodnotu? Abych nerval něco, co mladymu jednou zaplatí školu 😂

                Nrybomil - Profil | So 15.4.2023 10:14:24

                otoš >> toho pstruha vpravo jednou tak 20 let z5 spolkla sázavská 70tka. ale do konce sezony ho sežraly nějaký kořeny či co. byl jedinej, moc si u mě neužil.
                zkoušet se může všechno :)

                  Notoš - Profil | Pá 14.4.2023 22:22:14

                  Bulda 64 >> já na ně chytal již před mnoha lety a nějak valné úspěchy jsem tedy neměl...Na pomyslné stupnici známkování jako ve škole jasných 4 -...
                  (v úvahu je nutno brát, že chytat ryby moc neumím...)

                    NBulda 64 - Profil | Pá 14.4.2023 19:50:38

                    Ok, díky za reakce..;-)), máte přehled..
                    Na rozdíl ode mě . Já tahám jen hloubkáče a to čím dál tím míň, loni jednou ;)

                      Nglaza - Profil | Pá 14.4.2023 19:44:29

                      rybomil >> Jo, poslední se prodal tuším na aukru za 59,- 😁

                        Nrybomil - Profil | Pá 14.4.2023 17:48:42

                        Bulda 64 >> poslední vobler Hammer se prodal před 20 dny za 59,-
                        Někdo má v oblibě od Hammera vše, u mě vyhrály miniplandy. vobler nemám žádný, ale co není může být :)

                          NBulda 64 - Profil | Pá 14.4.2023 14:58:32

                          .

                            NBulda 64 - Profil | Pá 14.4.2023 14:58:02

                            Příznivci Rapal prominou, ale chtěl bych se zeptat na 2 kousky Hammer.
                            Jsou na trhání nebo si jich někdo víc považuje?
                            Díky za názor ;"-)

                              NTarmo - Profil | Čt 6.4.2023 17:29:37

                              whitehunter >> Aspoň něco mám zajímavého.

                                Nwhitehunter - Profil | Čt 6.4.2023 16:44:31

                                Tarmo >> hezký :). Ta barva vpravo nahoře mi chybí v F5

                                  NTarmo - Profil | Čt 6.4.2023 15:29:04

                                  whitehunter >> Tak jsem zkoušel, zda tento model někde nenajdu, ale bohužel, možná někde bez krabičky, ale nalezl jsem aspoň tohle

                                    NRastislaf - Profil | Čt 6.4.2023 13:42:04

                                    u x a >> Mě ho je líto, takovej wobler dědek. Navíc ho mám od strejdy, který mi letos v nízkém věku odešel, tak je to i taková památka.

                                      Nu x a - Profil | Čt 6.4.2023 12:56:13

                                      Rastislaf >> vyměnil bych trojháky a šel by do vody,tohle už není na vystavku..

                                        NRastislaf - Profil | Čt 6.4.2023 9:29:20

                                        whitehunter >> Tak půjde na výstavku, když jsem koukal na háčky, tak už něco zažil a na boku má lehký zákus od zubu. Díky za info ohledně toho co to je.

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg