Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nwhitehunter - Profil | St 5.4.2023 17:01:17

Rastislaf >> CD 5 MU, to už se dneska neshání dobře :)

    NRastislaf - Profil | St 5.4.2023 16:37:04

    Jsem našel v krabičce Rapalu, kterou jsem dostal od strejdy když mi bylo asi 8-10 let, tedy před více než 20 lety pokud se nepletu.

      Nglaza - Profil | Po 3.4.2023 9:55:37

      ROMANP >> Nikdo se nečílí, vysvětlil jsem ti tu to, na jakém trhu a komu to jde max. takto prodat. Ale také nechápu tu, že to dáš na burzu hned za 330,-. Však ať uzná každý za vhodné, co si tam dá za cenu. ;)

        NROMANP - Profil | Ne 2.4.2023 17:08:15

        Se hned nečilte. Dyť je nemusí nikdo kupovat. Nebral jsem to tak, že je někdo nacení a tím je daná cena. Ještě jednou děkuji Illex lover za reakci. Dyť fakt o nic nejde. Něco nevím , tak se zeptám. Kdybych měl kde porovnat cenu ( nějaký obchod) nepíšu sem. Bylo to vlákno, kde jsem čekal odpověď A TAKY JSEM JI DOSTAL. A jsem na dlouho vyléčenej.

          Nglaza - Profil | Ne 2.4.2023 16:51:18

          ROMANP >> Tu cenu, co ti tu napsal Illex lover, ti max. nabídne sběratel z ciziny, vesměs a většinou jen zámořští sběratelé. Další věc je ta, že tento model není sběratelsky nijak populární. Reálná cena zde na burze a celkově v ČR bude kolem 170-200kč.

            NPedro1 - Profil | Ne 2.4.2023 16:35:58

            GLX >> Tarmo o kousek níže dával foto lopatek Rapala.

              NIllex lover - Profil | Ne 2.4.2023 15:11:49

              Piskořík >> Najdi si někoho jiného - já s tím končím :D

                NGLX - Profil | Ne 2.4.2023 15:10:30

                Zdar, nemáte někdo prosím kontakt, kde nakoupit lopatky Rapala? Děkuji

                  NPiskořík - Profil | Ne 2.4.2023 14:51:32

                  Illex lover >> Aspoň vím, na koho se mám obrátit, až budu potřebovat nacenit woby….;o))

                    NIllex lover - Profil | Ne 2.4.2023 14:40:08

                    Piskořík >> Tak třeba tu je nějakej sběratel těchto ''Placatej Potápím se do..''' woblerů bude, ale asi spíš ne :D

                      NPiskořík - Profil | Ne 2.4.2023 14:36:20

                      Illex lover >> :o))))

                      Třeba to někdo koupí….ale moc tomu nevěřím…;o)

                        NPedro1 - Profil | Ne 2.4.2023 14:35:17

                        Illex lover >> :-)))))))))))))))))))))

                          NIllex lover - Profil | Ne 2.4.2023 14:33:47

                          ROMANP >> Tak počki, takhle jsem to úplně nemyslel :D já řeknu, že to může mít cenu cca 15 USD (Ebay atd) a ty to vzápětí napereš vedle do burzy za 330,- kus! Konec toto! :D

                            NROMANP - Profil | Ne 2.4.2023 14:31:32

                            Ahoj. Děkuji za reakce. Bral jsem je jako chytací, jen jsem nechtěl přestřelit cenu. Na e-bay je cena od 15 USD až klidně po 30 USD. Ale je otázka zda se prodávají zvláště když se připočte doprava.

                              NIllex lover - Profil | Ne 2.4.2023 13:17:38

                              ROMANP >> DT Flat se už nevyrábí, tím pádem je o ně trochu větší zájem než v době produkce. Cena kolem 15 USD za kus...

                                Notoš - Profil | Ne 2.4.2023 12:49:38

                                ROMANP >> kdysi při větším nákupu se ty voby dávali jako dárek...nemá to cenu ani 100 kaček....

                                  NROMANP - Profil | Ne 2.4.2023 9:41:38

                                  Ahoj. Posílám dotaz na zdejší znalce. Jsou kousky na fotu zajímavé ? Nebo za kolik jsou prodejné ? Značené DT - Flat DTF 9 a DTFSS 7. Tu 9 jsem kdysi kupoval ve Finsku, ale bude jako většina Estonsko . Tu 7 ani nevím. Dík za info.

                                    NPedro1 - Profil | Pá 31.3.2023 9:38:02

                                    A krabičky - 100 Kč (obálka + Zásilkovna).

                                      NPedro1 - Profil | Pá 31.3.2023 9:37:38

                                      Než to dám do Burzy, tak nejdříve sem, kdyby měl někdo zájem, tak SZ.

                                        NTarmo - Profil | Čt 30.3.2023 19:51:30

                                        glaza >> Jsi mi zkazil radost,,😃😃😃😃😃
                                        Až pojedu zase do Finska, tak to tam všechno vykoupim.

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg