Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

NSalming - Profil | Pá 10.2.2023 13:27:31

Rybkin >> flat rap je trošku do trojúhelníku, tohle je oblé. Bude to ten long cast. Díky.

    NSalming - Profil | Pá 10.2.2023 13:26:13

    Illex lover >> to bude ono, jenom na barvě nesedí ty červené čárky za skřelemi, ale to není podstatné. Děkuji

      NMartinbati - Profil | Pá 10.2.2023 12:47:02

      access >> ja to kupil pred rokmi v obycajnej krabicke a zrazu je to special? Zaujimave

        NIllex lover - Profil | Pá 10.2.2023 12:38:30

        Salming >> Long Casting LC 10 barva OBFL

          NRybkin - Profil | Pá 10.2.2023 12:27:55

          Salming >> Flat rap SB?
          Možná OPSD

            NSalming - Profil | Pá 10.2.2023 12:21:04

            Ahoj, prosím o pomoc s identifikací typu a barvy. Rapala, 9cm, chrastí. Mám ji už pár let.
            Díky

              Naccess - Profil | Čt 9.2.2023 9:30:35

              glaza >> nib

                Nglaza - Profil | St 8.2.2023 18:57:13

                access >> Je to NIB nebo otevřené?

                  Naccess - Profil | St 8.2.2023 17:49:25

                  Rare? Dnesny nalez v Polsku.

                    NDarďas - Profil | Čt 26.1.2023 6:44:11

                    otoš >> Jj...ta je už na 100% ...chytací.:-)

                      NŠUKI - Profil | St 25.1.2023 22:20:31

                      otoš >> Ještě že to není růžová... 😉

                        Notoš - Profil | St 25.1.2023 20:57:20

                        Darďas >> tobě se nějak líbí ta fialová barva, že?
                        :-))

                          NDarďas - Profil | St 25.1.2023 20:30:24

                          smike >> Nedám...🙂

                            Nsmike - Profil | St 25.1.2023 18:53:00

                            Darďas >> ja si to zase vezmu, tobe je to napicu🙂👍

                              NDarďas - Profil | St 25.1.2023 15:44:09

                              otoš >> Hmm...to zní lákavě.🤔🙂🙂

                                Notoš - Profil | St 25.1.2023 13:21:09

                                Darďas >> ...ten chybějící trojháček ti prodám za 2 eura...

                                  NDarďas - Profil | Po 23.1.2023 18:10:44

                                  glaza >> Dík za info.

                                    Nglaza - Profil | Po 23.1.2023 17:27:11

                                    Darďas >> Ahoj, není to nic rare, každopádně doat sběratelský model. Cenově od 8-10€.

                                      NDarďas - Profil | Po 23.1.2023 16:36:20

                                      Tak už jsem to našel,žádný skvost.:-)

                                        NDarďas - Profil | Po 23.1.2023 16:23:43

                                        Zdar chlapci.Je to něco zajímavého?(Finland)

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg