Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

NBig Mike - Profil | Ne 26.3.2023 20:20:57

Pedro1 >> nápis Rapala na lopatce asi není, lopatka také divný tvar, oko také divné...

    NPedro1 - Profil | Ne 26.3.2023 19:55:34

    Zdar všem, máte prosím někdo tušení co to je? Asi by to měl být CD, ale délka tělíčka je cca 37 mm a délka včetně oček cca 43 mm.
    Předem děkuji za případné info.

      Nmascha - Profil | St 15.3.2023 13:31:11

      čolkař,zloch >> S přičítáním poštovnýho nezatěžuj, rád ho cvaknu. Číslo svého eurového účtu ti pošlu SZ ;-)

        NSnakehead - Profil | Út 7.3.2023 13:55:53

        whitehunter >>

          Nčolkař,zloch - Profil | Út 28.2.2023 22:13:13

          mascha >> na trhaní budou OK, Za 500 +pošta je rád vezmu 👍

            Nmascha - Profil | Út 28.2.2023 13:28:34

            Pustím pár SR5 specialitek, který se mi už podařilo sehnat v sedmičce. Nemá někdo zájem? Zhora: Japan special, AYU5, Prototype, GFR 1st gen.

              NIllex lover - Profil | Po 27.2.2023 7:44:20

              inža >> To jsou jednotlivé barvy, ne druhy :)

                Ninža - Profil | Ne 26.2.2023 17:38:58

                jednotlivé druhy

                  Nu x a - Profil | Pá 24.2.2023 12:25:43

                  mascha >> nechval dne před večerm,jestě jsem ty nové barvy nevyzkoušel:-)

                    Nmascha - Profil | Pá 24.2.2023 11:13:34

                    mascha >> btw, Eso asi zobe houby nebo jineh shit, ale ty nový barvy jsou naprostej děs, starý dobrý osmdesátky devadesátky...

                      NMartinbati - Profil | Po 13.2.2023 6:47:34

                      access >> ale vidim ze sa toto ozaj predava jak special, zaujimave

                        NMartinbati - Profil | Ne 12.2.2023 13:07:30

                        access >> svine jedne .. tych 5euri za to ale snad i stalo :)

                          Naccess - Profil | Ne 12.2.2023 11:45:38

                          Martinbati >> to ta okradli treba vratit. 😁

                            NHaka - Profil | So 11.2.2023 12:30:43

                            Salming >> BSD

                              NMartinbati - Profil | So 11.2.2023 10:07:10

                              access >> ja mam shallow v rovnakej farbe, krabicku uz nemam ale urcite tam nebolo special

                                Naccess - Profil | So 11.2.2023 8:59:19

                                Martinbati >> obycajny tail dancer bol v normal krabkach, ale shallow neboli na zaciatku tak ho dali ako special.

                                  Notoš - Profil | Pá 10.2.2023 20:44:29

                                  Rybkin >> Ty neznáš top vobler na boleny?
                                  :-))

                                    Notoš - Profil | Pá 10.2.2023 20:43:38

                                    Salming >> Salmin.....

                                      NRybkin - Profil | Pá 10.2.2023 13:45:12

                                      Salming >> Jsem se netrefil no:-)

                                        Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg