Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Tarmo - Profil | Ne 22.1.2023 13:12:26

rybomil >> Tahle barva a hlavně ty dělený, co jsem sem nafotil fakt fungují v Holandsku, byla to pro mě nej barva na candáty a i štiky. A pak klasika GFR a FT.

    čolkař,zloch - Profil | Ne 22.1.2023 12:12:27

    rybomil >> zkusil bych je letos ve Španělsku 🤔

      čolkař,zloch - Profil | Ne 22.1.2023 12:11:46

      glaza >> asi jsem se rouhal 😀

        rybomil - Profil | Ne 22.1.2023 11:25:14

        čolkař,zloch >> český C to nežerou. jenom Eggers je má naučený na mrkvovou.

        tady jedna Janova maschovka

          glaza - Profil | Ne 22.1.2023 10:52:13

          čolkař,zloch >> Ježiš šmarjaaaaa, to jsem radši ani nečetl. 🤦‍♂️🤣

            whitehunter - Profil | So 21.1.2023 22:18:09

            Tarmo >> Díky :)

              Tarmo - Profil | Pá 20.1.2023 22:59:57

              čolkař,zloch >> Děkuji za zájem, ale nejsou na prodej.

                čolkař,zloch - Profil | Pá 20.1.2023 22:43:13

                Tarmo >> pokud bys prodával, vzal bych je - na chytání,ne do sbírky.

                  Tarmo - Profil | Pá 20.1.2023 20:26:56

                  whitehunter >> Rapire Teo přesně 1980

                    Tarmo - Profil | Pá 20.1.2023 20:06:16

                    Eggersovi Holandské candátobijci

                      whitehunter - Profil | Pá 20.1.2023 7:41:56

                      Nevěděli byste někdo, kdy se začaly dělat rapaly v Irsku? Na ebayi jsem objevil krabičku, která se používala v osmdesátých letech, ale s černým pruhem Made in Ireland. Měl jsem zato, že byla na přelomu osmdesátek a devadesátek ještě jedna verze krabiček ve Finsku a pak se teprve většinová výroba přesunula do Irska (ale to se tyhle krabičky dávno nepoužívaly)

                        glaza - Profil | Čt 19.1.2023 17:33:10

                        Obměnil jsem ve sbírce H13 pár kousků, tak to posílám do světa. Pár speciálů a Classic Collection. Pro více info SZ.

                          Pepé - Vsetín - Profil | Ne 15.1.2023 12:55:15

                          Chlapi, kdyby někdo chtěl některou krabičku od wobů, co mám od kámoše pod stromek, tak já krabičky nepotřebuju, ty woby budu chytat.
                          V případě zájmu lze vyměnit za funkční wobler(y) na chytání, které upotřebím raději.
                          Vše je otázkou domluvy.

                            Martinbati - Profil | Ne 15.1.2023 12:21:26

                            aleš vavřina >> jo, celkom malo je ich vidiet aj po internete, pritom ten estonec az tak stary nebude

                              aleš vavřina - Profil | So 14.1.2023 17:18:50

                              Martinbati >> tyto BMD mám ve Floatingu v 5cm (nejaky i v krabicce) , zajímavá barva...

                                Martinbati - Profil | So 14.1.2023 15:26:10

                                Nieco nove, F07 BMD

                                  mascha - Profil | St 11.1.2023 13:27:29

                                  u x a >> je to udajne odolny lamino na otloukani kamennyho dna

                                    Pepé - Vsetín - Profil | Út 10.1.2023 20:43:15

                                    glaza >> já krabky neřeším, mám ty woby od něj na chytání 😀

                                      glaza - Profil | Út 10.1.2023 20:21:32

                                      Pepé - Vsetín >> Paráda! HJ a SL-13 super v krabkách.

                                        Pepé - Vsetín - Profil | Út 10.1.2023 18:38:31

                                        hydrolog >> to je! I bez dárků! Je jak vlastní brácha!

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg