Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nhydrolog - Profil | Út 10.1.2023 18:37:34

Pepé - Vsetín >> dobrej kámoš!

    Njelectloust - Profil | Út 10.1.2023 18:02:02

    Pepé - Vsetín >> wau nádhera

      NPe-pig - Profil | Út 10.1.2023 17:50:42

      Pepé - Vsetín >> pěkný pozdní ježich!

        NPepé - Vsetín - Profil | Út 10.1.2023 17:48:11

        Teď mně kámoš přivezl Ježíška. Nevím, kde k tomu přišel (ryby nechytá), ale teda potěšil moc...!

          Nčabi - Profil | Po 9.1.2023 18:17:40

          u x a >> jj, je to jako laminát. Je to "garážová " série, tak možná pro to...

            Njanzo - Profil | So 7.1.2023 18:11:24

            u x a >> To je laminát (alebo niečo na ten spôsob) a nie klasická plastová lopatka.

              Nu x a - Profil | So 7.1.2023 17:56:43

              kubas. >> :-) mě to přijde jako nějaká rapala z garáže,to budou zase nějaké nové trendi aby jsme museli všechny rapaly odměnit za bílé lopatky..

                Nkubas. - Profil | So 7.1.2023 17:30:56

                u x a >> Majkl Džeksn edice ;-).

                  Nu x a - Profil | So 7.1.2023 17:10:21

                  čabi >> proč ty lopatky jsou takový bílý?

                    NGekoman - Profil | So 7.1.2023 12:25:18

                    Taky jeden z novějších na ukázku

                      Nčabi - Profil | Út 27.12.2022 22:00:22

                      Rare to není, ale v CR rarita asi jo. Kámoš mi dovezl z USA pár kousků DT OG slim 6. Zkoušel už je někdo? Bohužel mi to dovezl až na konci sezóny.

                        Nglaza - Profil | So 24.12.2022 13:41:03

                        Haka >> Každý si musí najít své zdroje. Kdo hledá, najde. Stačí to sledovat denně. 🥳🎣
                        A takové služby dělám jen svým dobrým sběratelským kamarádům, kteří zase pomohou s něčím mně.

                          NPepé - Vsetín - Profil | So 24.12.2022 13:19:23

                          Haka a glaza
                          Cenu nehroťte, já to neřeším, mám to na chytání
                          Ale dík...

                            NHaka - Profil | So 24.12.2022 13:05:07

                            glaza >> Prostě v CZ se dá prodat za 350 Kč😉 a třeba v USA se dá koupit i za 120 Kč. Jinak pokud máš zdroj Finských NIB FR 7 po 10-12 eurech- beru jakékoliv množství krom barev S a G.

                              Nglaza - Profil | So 24.12.2022 12:12:26

                              Haka >> Tu reálnou cenu jsi vzal kde? :)) To by mě zajímalo. Páč cena NIB je okolo 10-12€, jak pearl tak matte. Spíše k těm 12€, dle barvy.

                                NHaka - Profil | So 24.12.2022 11:50:10

                                Pepé - Vsetín >> Reálná cena tak 350-400 Kč. Rare to není, ale hazej to v pěkném místě. Určitě škoda utrhnout😉

                                  NPepé - Vsetín - Profil | So 24.12.2022 9:55:05

                                  Zdar borci, patří tato k těm rare?
                                  Dal mi ji kámoš a zítra ji chci prubnout ve vodě

                                    Nmascha - Profil | Čt 22.12.2022 14:18:52

                                    Já si myslím, že to přišlo až v šedesátkách s větším vývozem.

                                      Nwhitehunter - Profil | St 21.12.2022 17:38:03

                                      glaza >> viděl jsem to na wobech z šedesátek, kde je nápis na lopatce tištěný a ne "plastický". Já to mám na pár F5 z raných sedmdesátek. Takže rozmezí 50 - 70 by bylo reálné...

                                        Nglaza - Profil | St 21.12.2022 16:01:24

                                        whitehunter >> Jist si nejsem, ale bylo to tuším už na woblerech z 50.let. 🤔

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg