Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nwhitehunter - Profil | St 21.12.2022 10:55:31

Nějak to tu usíná, tak hodím otázku do pléna... víte někdo, od kdy do kdy měly rapaly na spodku nápis Finland?

    Nu x a - Profil | Čt 1.12.2022 9:48:19

    mascha >> tak možná tam zůstanou kanceláře a vývoj a muzeum

      Nmascha - Profil | Čt 1.12.2022 9:35:48

      u x a >> Především to znamená, že akcionáře sere, že mají o trochu nižší zisk kvůli vyšším nákladům na zaměstnávání finů než budou dávat na zaměstnávání estonců (plus se to může prezentovat jako ekologická šetrnost, protože odpadne transport v podstatě pár kiláků přes moře na estonskou balírnu a distribuční sklady). Pro představu, v celkových nákladech firmy jde o rozdíl cca na úrovni desetin procenta. Finové jsou dost nasraný, ale je jim to houby platný, valná hromada rozhodla.

        Nu x a - Profil | St 30.11.2022 22:01:55

        mascha >> to znamená že lidé málo nakupují wobleři?

          Nmascha - Profil | Út 29.11.2022 13:11:41

          Konec jedné éry. Dnes Rapala oznámila, že veškerá zbývající výroba z Vääksy ve Finsku bude přesunuta do Pärnu v Estonsku. Většina produkce je už v Estonsku poměrně dlouho, ale i tak to znamená jistý milník...

            Nmascha - Profil | Út 8.11.2022 10:23:09

            Nemá někdo zájem o H13 special silver green, než ho nabídnu na ebay? 700,- nebo 29 euro. Nebo neco zajimavyho na vymenu

              Nmascha - Profil | Čt 3.11.2022 10:32:11

              u x a >> JJ, oblíbený výmluvy líných nebo nechytrých lidí. A o bitcoinu si pojďme promuluvit třeba za dva roky nebo až ho víc pochopíš. Prodělali na něm jen ti, kteří chamtivě a hloupě šli po rychlém zbohatnutí na jednom z jeho vrcholů. My ostatní jsme v pohodě ;-)

                Nu x a - Profil | Čt 3.11.2022 10:23:28

                mascha >> většinou to bývá tak kdo se chudý narodí chudý umírá ,podívej jak dopadli lidi s bitcoinem

                  Nmascha - Profil | Čt 3.11.2022 10:16:38

                  u x a >> Však v pořádku, každej nemůže bejt chytrej a chápat funkci a smysl investování, proto některý lidi umíraj chudý ;-)

                    Nu x a - Profil | Čt 3.11.2022 10:04:16

                    mascha >> pro mě má cenu jen chytající wobler ostatní jsou zbytečnosti..

                      Nglaza - Profil | Ne 30.10.2022 18:39:24

                      Zdárek chlapi,

                      Zkuaímnto j tady... Neměl by někdo na výměnu NM Noutaja? Mám tyhle dva kousky navíc a rád bych je vyměnil za jinou barvu, kterou nemám. Stav nových.
                      Když tak více info do zpráv nebo pište sem a třebas se domluvíme.

                      Díky moc. 👍

                        Npaci14 - Profil | So 29.10.2022 15:49:10

                        Bulda 64 >> sz

                          NBulda 64 - Profil | So 29.10.2022 15:30:31

                          paci14 >> kolik stojí celek?

                            Npaci14 - Profil | So 29.10.2022 15:25:52

                            Pánové, nehodilo by se někomu něco z fotky? Já je nevyužiju.

                              NIllex lover - Profil | Pá 28.10.2022 15:10:44

                              siluri >> Je ale vždycky dobré upozornit, že deklarované Salmo není vlastně Salmo atakdále... :)

                                Nsiluri - Profil | Pá 28.10.2022 11:19:37

                                Illex lover >> kaslat na to "salmo" - v tomto vlakne, uviedol som to len aby sa lahsie nasiel ten inzerat

                                  NOuk(l)ej - Profil | Pá 28.10.2022 11:15:19

                                  Jak psal Illex, v té krabičce by měla být tahle klauní krasavice.

                                    NChar - Profil | Pá 28.10.2022 10:59:59

                                    Illex lover >> Českej plasťák, ale ve své době účinej.

                                      NIllex lover - Profil | Pá 28.10.2022 10:39:53

                                      siluri >> To Salmo navíc není vůbec Salmo :)

                                        Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg