Rare woblery - Rapala

Su medzi nami zberatelia? Pochvalte sa rare kuskami vo vasich krabickach. Kusky dlho mimo oficialnu produkciu Rapala, rare farby a modely (ktore to podla vas su?). Na kolko ich cenite a cim su podla vas vynimocne? Chytate na ne? Ak ano ake su uspechy, osvedcili sa vam viac ako sucacna produkcia? Podotykam, toto nie je diskusia o prepalovani chytacich woblerov a ak by aj bola bavime sa o kuskoch, ktore su nezohnatelne za rozumne peniaze cize no problem.
Autor diskuse: abcdddd - Profil , 28.10.2013 dravci - nástrahy, návnady

Jak jste na tom se sbíráním?

A) Nesbírám, jen načuhuji48%

B) Mám jen pár kousků na poličce, ze sentimentu23%

C) Tak nějak sbírám, ale nespecializuji se18%

D) Jsem magor (specializovaný sběratel)11%

Od 20.1.2021 hlasovalo 65 čtenářů.

Nglaza - Profil | Pá 28.10.2022 8:15:07

siluri >> Ahoj, jojo staršího data je, ale není to nic echt. 😁 Ale určitě někomu udělá radost, kdo sbírá OF, pokud je tedy s krabičkou a víkem v dobrém stavu.

    Nsiluri - Profil | Pá 28.10.2022 8:03:17

    Seruste lovci zberaci, v bazare inzerat od "H2" na predaj 1 rapaly a 1 salma, vyzera to kurva staro - mrknite ci sa vam to nehodi do zbierky (chlapa nepoznam, nezarucujem sa)

      NMartinbati - Profil | Út 25.10.2022 19:18:43

      Tak nic :)

        Nglaza - Profil | Út 25.10.2022 18:36:12

        Martinbati >> Hodnotu to má jako klasický wobler. Měl jsem jich také několik, zkoušel to i ve vodě a hovno to žralo.
        Žádná raritka, speciál, prototyp to není.

          Nmascha - Profil | Út 25.10.2022 18:34:49

          glaza >> nemam problem je prodat, kdyz bude zajimava cena.

            Nglaza - Profil | Út 25.10.2022 18:33:39

            mascha >> Jojo, taky jich pár mám a zůstanou v krabici, škoda je prodávat.

              Nmascha - Profil | Út 25.10.2022 18:29:35

              glaza >> Dík. Tyhle se sešly několikrát.

                Nmascha - Profil | Út 25.10.2022 18:29:08

                Bulda 64 >> Černý krabičky zvenku (na fotce ji má jen Perch). Černý krabičky se dělaly 1983-1984 (pro japonské speciály až do 1986). Tedy pro barvy P, S, CW a SD. Design krabiček se za ty dva roky nejméně čtyřikrát změnil (délka ouška, velikost nápisu SHAD RAP, logo Normark...) a já se pokouším mít všechny podoby a rozklíčovat pořadí a datumy uvedení. Na to jich potřebuju co nejvíc včetně vnitřních letáků. Pozdější krabičky jsou zvenku šedostříbrné (a nejnovější krabičky jsou vevnitř bílé).

                  Nglaza - Profil | Út 25.10.2022 17:44:32

                  mascha >> Pěkný kousky tam máš!👍

                    NBulda 64 - Profil | Út 25.10.2022 10:55:07

                    mascha >> Ahoj Michale.
                    Ta černá krabka.. myslíš tu co máš na fotkách nebo jinou?

                      Nmascha - Profil | Út 25.10.2022 9:37:41

                      Nechce nekdo koupit nejakou raritku? Ev. vyměnit? Pořád sháním SR7 v černých krabkách.

                        Nmascha - Profil | Út 25.10.2022 9:09:56

                        Martinbati >> Neni to nejaka ta nova barva, co se dela na team eskach? Ty maj velky cerveny plochy...

                          NMartinbati - Profil | Po 24.10.2022 22:01:26

                          Zdar borci, zeby to bol tovarensky nepodarok? Ma to vacsiu hodnotu ako woblerik samotny?

                            Nmascha - Profil | Po 24.10.2022 18:37:42

                            u x a >> myslim že CD
                            edit: whitehunter ma pravdu, 7 a 9 plus minus to bude stejny

                              Nu x a - Profil | So 15.10.2022 13:55:33

                              whitehunter >> já si myslím první x-rap..

                                Nwhitehunter - Profil | So 15.10.2022 10:50:23

                                u x a >> já bych řek, že to bude nějaký CD. Nejspíš CD 7 nebo 9

                                  NLauri - Profil | So 15.10.2022 6:39:08

                                  Big Mike >> možné to je. Nepamatuju si co bylo včera,natož jestli jsem před padesáti lety měnil háčky😄

                                    NBig Mike - Profil | Pá 14.10.2022 22:43:50

                                    Lauri >> tak, nechci se hádat, ale... Dal bych na to malíček pravé ruky, že ty háky ani kroužky na to nepatří. Ale jestli nenadává, vrní a odpočívá v krabce, asi mu to žíly netrhá:))

                                      NLauri - Profil | Pá 14.10.2022 21:54:21

                                      Big Mike >> první je originál. Druhý jsem vyměnil. Stejně ho už nenahodím😁

                                        NBig Mike - Profil | Pá 14.10.2022 21:07:26

                                        Lauri >> musíš na to dát origo háky, ne tyhle harpuny, pak bude chytat a nejenom se nosit v teplíčku:))

                                          Červené karty: boyscout, vicx, Sethy, u.x.a., Kosticka, sliver, Silk Sky, SpinDogg