Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NKentaur - Profil | St 22.2.2017 19:45:24

    Ještě pár na jezero a něco do zásob.

      NKentaur - Profil | St 22.2.2017 19:41:41

      Lumír >> Po 2 letech tohle? Tak to klobouček pane. To vážeme zhruba stejně dlouho.Akorát tvoje mouchy paráda a já stále tápu.

        NMates PB - Profil | St 22.2.2017 19:08:04

        nymfa >> Tak ty si jí dal novej rozměr, to je bezesporu.

          Ntyci - Profil | St 22.2.2017 19:05:00

          Lumír >> Přesně....na podzim se na jednom nejmenovaném revíru lovilo s všelijakejma korálkovejma mouchama a sem tam úlovek....já nastoupil na stejný úsek s blešounama a několik trofejáků ( lipanů).....blešoun je TOP...

            Nnymfa - Profil | St 22.2.2017 19:03:40

            Mates PB >> Každej váže buchtičky, jen to neví. Jinak není to moje muška, ale pana nanodoktora. :-))

              NLumír - Profil | St 22.2.2017 18:59:24

              Mates PB >> Jo, 2 roky a 2 měsíce. Já to tak mám, když mě něco chytne, tak to dělam intenzivně a dam tomu hodně.
              Jinak teda ja souhlasím s nymfou... kulohlavy mají okoukaný... :)

                NMates PB - Profil | St 22.2.2017 18:49:57

                nymfa >> Hele dneska jsem viděl ty tvoje buchty u jednoho poláka na FB :-))

                  NMates PB - Profil | St 22.2.2017 18:49:16

                  Lumír >> Vážeš 2 roky? Tak to poklona pane.

                    Nnymfa - Profil | St 22.2.2017 18:47:08

                    Mates PB >> Ale tak jako s buchtičkou si vystačíš no... :-))

                      NMates PB - Profil | St 22.2.2017 18:34:55

                      nymfa >> No no no :-)

                        Nnymfa - Profil | St 22.2.2017 18:30:05

                        Sláva blešounů posledních pár let upadá, ale po loňský sezóně můžu říct, že tam moucha má furt něco do sebe.

                          NLumír - Profil | St 22.2.2017 18:25:55

                          Já vážu 2 roky a blešoun se mi občas pobede, ale když se podivám, co jsem vazal před rokem, mam chuť to ořezat.
                          Mates ne á blešivce v ruce proto, že je neváže :)

                            NMates PB - Profil | St 22.2.2017 18:13:26

                            wopen >> Vážu 9 rok a blešouny v ruce zdaleka nemám.

                              Nwopen - Profil | St 22.2.2017 17:48:34

                              welbin >> díkes

                                Nwopen - Profil | St 22.2.2017 17:48:23

                                Mates PB >> díky...ale zatím zvládám jen jednoduší věci:)))...co nemůžu zatím dostat do ruky blešouny....asi to chce cvik..

                                  Nwelbin - Profil | St 22.2.2017 16:28:35

                                  Mates PB >> :-))))

                                    NŘízek 5,125 - Profil | St 22.2.2017 15:54:17

                                    orusnak >> :-))

                                      NMates PB - Profil | St 22.2.2017 15:39:35

                                      Lumír >> Ta krabička vypadá jako udírna.

                                        NLumír - Profil | St 22.2.2017 15:36:10

                                        Jirka R. >> Jo to jsem pochopil s tou amonitkou, jen mě zaujalo to tvarosloví prostě.
                                        Ty nožičky z koroptve jsem prostě chtěl zkusit, tak jsem jich par takhle smotnul. Jinak vážu blešouny klasicky - myšleno bez amonitních nožiček :)

                                          Nwelbin - Profil | St 22.2.2017 15:34:49

                                          wopen >> Jako Mates,líbí.

                                            Červené karty: sliver, TI