Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Nchrostik3 - Profil | Pá 22.7.2016 12:59:15

    nymfa >> ještě dotaz,ty namotáš páva a pak kroužkuješ červenou,že jo?

      Nnymfa - Profil | Pá 22.7.2016 12:43:26

      rarach >> V to doufám!

        Nrarach - Profil | Pá 22.7.2016 12:42:06

        nymfa >> Čéče, to je moc pěkná práce, to by ti nějakej tloušť na Iseru mohl sežrat.

          Nnymfa - Profil | Pá 22.7.2016 12:30:48

          chrostik3 >> Díky. Dřív jsem to vázal z korpotve ale právě ten hustý dojem se mi nelíbil, tak jsem přešel na slepici.

            Nchrostik3 - Profil | Pá 22.7.2016 12:27:47

            nymfa >> líbí se mě u tohoto typu mouchy ty řídké nožičky.Dobrý!

              Nnymfa - Profil | Pá 22.7.2016 12:15:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tohle je moje. To rád chytám a vážu. :)

                Nsintrix - Profil | Pá 22.7.2016 7:13:53

                  NVlastec - Profil | Čt 21.7.2016 22:02:47

                  doliz >> tak to je úspěch .. Ja jsem teď hovnocjyt všude málo vody .

                    Ndoliz - Profil | St 20.7.2016 18:48:26

                    Vlastec >> Včera to na pstruhovce šlo, na streamer několik okounů a štika, pak mi ho ukousla jedna větší. Dneska jsem ji zkoušel chytit znova, ale neúspěšně. Ještě jsem zkoušel udělat ňákej jigstreamer na větší ryby.

                      NVlastec - Profil | St 20.7.2016 12:40:08

                      Léto dravců čas

                        Nrarach - Profil | St 20.7.2016 12:12:42

                        Jirka R. >> Tak tohle je krása, škoda že už se ve tmě bojim a velký ryby berou i v poledne,,,,,

                          NOreh - Profil | St 20.7.2016 10:51:53

                          Jirka R. >> take si musim natrenovat viazat aj ja. velmi sa mi pacia

                            NJirka R. - Profil | St 20.7.2016 10:46:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            To jen tak, kdyby se někde náhodou udělalo kolečko... :-)

                              NStupin - Profil | Út 19.7.2016 14:32:11

                              rarach >> Diky, uvidime co tam vymyslime =)

                                NBodro171 - Profil | Út 19.7.2016 13:17:29

                                Foto nanic, ale pripajam aj ja nejake pokusy...

                                  Nrarach - Profil | Po 18.7.2016 15:40:24

                                  Stupin >> Jediná část P vody je cca 20 km pod Varama, Ohře 12 P, to je taky tloušťová voda s vyskytem parmy, kapra, menšího potočáka a na začátku sezony duháka či sivena, teď už asi pouze sporadicky. Zachytáš si pouze brzo ráno a pak pozdě večer, je to vodácky velmi frekventované. pokud bych ti mohl radit, tak muškařsky nejzáživnější je úsek mezi Loktem a Varama, řeka je velmi proudná a je tam pouze cyklostezka, takže je to pro rybáře turisty a ryby jsou tam dost v klidu.

                                    Nwelbin - Profil | Po 18.7.2016 15:39:33

                                    Stupin >> Rarach a moderátor chrostík,ten i perfektně váže.profi.

                                      NStupin - Profil | Po 18.7.2016 15:07:33

                                      rarach >> Mozna sem to napsal blbe, myslim P :-)

                                        Nrarach - Profil | Po 18.7.2016 14:41:32

                                        Stupin >> Ohře okolo Varů je hlavně tloušťová voda, takže varianty březnovek, redtágů, kočáku atd, ryb ale tam moc není.

                                          NStupin - Profil | Po 18.7.2016 14:35:54

                                          Zdravím, je tu nějaký "znalec" Ohře kolem Varů? Mohlo bych mít, třeba po SZ dotaz ohledně vzorů pro tahle místa?! :-)

                                            Červené karty: sliver, TI