Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NTykev 2 - Profil | Čt 28.11.2013 20:36:12

    Něco na sobotní poslední mušení na P.

      Nmlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 20:33:42

      opltik >> No právě blešoun je dost těžká mucha . Nevážu bo se s tím hodně trápím .

        Nwelbin - Profil | Čt 28.11.2013 20:24:25

        Mates PB >> Jedna z recese-pro jemné francouzské nymfaře,aby to bylo i nacionálně laděné :-))

          Nopltik - Profil | Čt 28.11.2013 20:23:40

          medvěd >> tomu věřím.

            Nmedvěd - Profil | Čt 28.11.2013 20:20:48

            opltik >> dost zkušených vazačů má s touto muškou problém

              Nopltik - Profil | Čt 28.11.2013 20:18:05

              medvěd >> proste mi to přišlo nejjednodušší, ale to se tak je zdálo. čas ukáže :-)

                Nmedvěd - Profil | Čt 28.11.2013 20:16:06

                opltik >> čám to je,že většina začátečníklů váže bobeše,či podobné mušky,

                  Nopltik - Profil | Čt 28.11.2013 20:13:59

                  sfox >> já nevim mě přišel nejjednodušší a materiály pořát dokupuju takže se snažim vázat z toho co zatim mam, jinak díky

                    Nsfox - Profil | Čt 28.11.2013 20:08:26

                    opltik >> Čus ,snaha se cení ....ořezat a znovu.)))
                    Zkus něco jednoduššího bobše si nech napozději.

                      Nopltik - Profil | Čt 28.11.2013 20:07:32

                      pírko1 >> začínám, takže žádný zázraky

                        NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:06:51

                        opltik >> Poznal jsem čí je to škola...

                          Npírko1 - Profil | Čt 28.11.2013 20:05:54

                          opltik >> taky takhle važu

                            Nopltik - Profil | Čt 28.11.2013 20:02:53

                            první pokus, časem se to určitě bude zlepšovat

                              NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:02:14

                              Mouchys >> Co tě vede vázat suchou mouchu na gamarový háček?

                                NMouchys - Profil | Čt 28.11.2013 16:49:23

                                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 28.11.2013 15:55:33 >> No to jsem si dovolil dost.. Ještě jednou se omlouvám. Já trouba :-D

                                  NŘízek 5,21 - Profil | Čt 28.11.2013 15:55:33

                                  Mouchys >> huš, tady se MISTR snaží splynout s bůčkem, a ty rušíš nějakou mouchou:-)))

                                    NMouchys - Profil | Čt 28.11.2013 15:23:09

                                    Ahoj, přeruším Vaši obsáhlou diskusi jedním chrosťou. Háček gamarusový zn. Hends, vel. 14, tělíčko odraný paprsek z páva, jako základ křidélek použito několik chlupů zimního srnce a CDC peří.

                                      Niwanhoe - Profil | Čt 28.11.2013 14:56:20

                                      Tykev 2 >> jak něco horšího, jsem si jen zlehýnka ulevil pod mostem - a podařilo se aji bez hnědky na textilu .-o

                                        NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 12:35:04

                                        Tak dneska do 15h v práci, večer budu vázat a zítra na rybu a v sobotu taky na rybu a fertig.

                                          Nchrostik3 - Profil | Čt 28.11.2013 12:25:38

                                          Tykev 2 >> já si to myslel :-))))

                                            Červené karty: sliver, TI