jak se stat testrem?

zdravím Vás kolegové rybaři a rybářky. má někdo z vás nějaké info otom jak se stát testrem??? Předem díky za info muj email: petrkli62@centrum.cz nebo na tel: 736 664 560, 730 520 026. Předem díky. Sasour.
Autor diskuse: sašaour - Profil , 27.9.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

Narnošt - Profil | Ne 30.3.2014 23:01:11

knik-licht >> Za takovou hodinovku by mělo být trestný lidi zaměstnávat. :(( Ale chápu,že když nic jiného není,vezme člověk zavděk nejmenším zlem.To už jsme ale úplně mimo tuto diskusi.

    NMitchell - Profil | Ne 30.3.2014 23:00:24

    knik-licht >> asi si zacnu vazit prace. Neber to jako utok jen me to zajimalo.

      Npekeno - Profil | Ne 30.3.2014 22:50:51

      knik-licht >> Zrovna dělám v energiích. Ale když jsem byl v tatře tak jsem měl více jak dvojnásobek toho co jsi uváděl...

        Nsyrus - Profil | Ne 30.3.2014 22:45:14

        pekeno >> Tak to potom jo.To je jasný.

          Nknik-licht - Profil | Ne 30.3.2014 22:44:35

          pekeno >> Tak by mne zajímalo co děláš lepšího nebo alespoň za kolik? Klidně napiš do SZ nemusí se to tu rozepisovat na plnou hubu :) Dobrou noc..

            Npekeno - Profil | Ne 30.3.2014 22:44:23

            syrus >> Jednoduše, když tu práci odvedu ve firmě kde pracuji tak si koupím více než vyrobím. Ale jak jsem psal baví mě to tak si ho dělám...

              Nsyrus - Profil | Ne 30.3.2014 22:41:46

              pekeno >> Protože taky asi myslel dražší koule.

                Npekeno - Profil | Ne 30.3.2014 22:41:38

                knik-licht >> Na taku pracu bych se vymradal

                  Nknik-licht - Profil | Ne 30.3.2014 22:41:12

                  Toto stálo 150 kč. Kolik na tom má prodejna zisk a co to obsahuje? Udělal jsem rozbor a našel jsem skořápky ale to neznamená, že v tom jsou vajíčka :) za 2 hodiny ve vodě je to jak hrst šrotu :)

                    Nsyrus - Profil | Ne 30.3.2014 22:41:03

                    pekeno >> Pořád mě ty moje vyjdou na polovinu nebo i méně.A vím co tam mám.Takže nechápu jak se ti to nevyplatí.Pokud to teda počítáš na peníze.

                      Npekeno - Profil | Ne 30.3.2014 22:40:06

                      syrus >> To jo my to máme jako koníček. Ale ja počítal co to stojí tu firmu nebo někdo psal že když má suroviny za 50kč a prodává za 200kč tak má zisk 400%. Jen jsem chtěl poukázat na to že to není pravda.

                        Nknik-licht - Profil | Ne 30.3.2014 22:37:20

                        Mitchell >> Svářeči mají u nás od letošního roku přidáno. Hodinová tarifní mzda 63 Kč. Mzda je stanovena za předpokladu splnění všech úkolů, souvisejících s pracovním zařazením v požadované kvalitě a čase. Poslední slovo !!! Je čase tedy normovaný čas ! K této hodinové částce jsou příplatky jako prémie apod. ale klidně zaměstnavatel může dát částku psanou ve smlouvě.

                          Npekeno - Profil | Ne 30.3.2014 22:36:51

                          syrus >> No ja když už si koupím tak jedině od richwordu to mě vycházím na 200kč/kg. nikdy mě nezklamaly. Kouli za 400kč bych si nikdy nekoupil...

                            Nsyrus - Profil | Ne 30.3.2014 22:35:57

                            pekeno >> Nějak nechápu tvoje počty.A čas na výrobu já nepočítám.Je to koníček.

                              Npekeno - Profil | Ne 30.3.2014 22:33:46

                              Milan 66 >> Zajdi do obchodu nakup od každé značky pruty a testuj nic ti nebráni....

                                Nsyrus - Profil | Ne 30.3.2014 22:33:09

                                pekeno >> No původně sem měl na mysli kilovku okolo 400kč,ale je to jedno.Samože u kilovky za 200 budou ty suroviny levnější.

                                  Npekeno - Profil | Ne 30.3.2014 22:32:52

                                  syrus >> Taky se nechci hádat. Ja když si dělám koule tak mě vychází kilo na 30-50kč. vajička mam zdarma, a rybí močky za 40-60kč/kg, ale stejně by se mi to vyplatilo koupit. Ale baví mě to tak si čas od času ušulam.

                                    NMilan 66 - Profil | Ne 30.3.2014 22:31:23

                                    Chtěl bych testovat pruty, Jak na to?? Díky!! :-):-):-):-)

                                      Npekeno - Profil | Ne 30.3.2014 22:29:28

                                      syrus >> To je jiná :D , ale bavili jsme se o balíčku za 200kč...

                                        Nsyrus - Profil | Ne 30.3.2014 22:28:43

                                        pekeno >> Nebudu se tu s tebou dohadovat.Je mi to u zadele.Věříš tomu tak tomu věř.
                                        A co takhle .Balíček 420kč.Suroviny 50kč ..........
                                        Oni nekupujou suroviny po kilech,ale ve větším.
                                        Nebo-pšeničné klíčky 6kč/kilo.Od rybářské firmy 35kč/kilo
                                        A to bych tady mohl psát do nekonečna.
                                        Kdo těm kecům věří,ať kupuje.