- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejhorší voda v Česku, kam už se nechci vrátit.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NShawt - Profil | So 31.8.2013 21:40:06
Ndada11 - Profil | So 31.8.2013 21:37:44
NLudoO - Profil | So 31.8.2013 21:26:37
NCasio - Profil | So 31.8.2013 21:14:47
NLudoO - Profil | So 31.8.2013 21:09:53
NLee-Haney - Profil | So 31.8.2013 20:30:59
Nepřeju nikomu nic špatného,ale těmto lidem bych vysypal popelářský vůz do bytu a řekl bych jim : tak a žijte si v tom prasata když vám to vyhovuje.
NCasio - Profil | So 31.8.2013 19:10:50
Nnofish - Profil | So 31.8.2013 16:09:38
RS by měla vědět kdo na tom fleku byl, to jo, ale už vidím to dokazování, v tomhle státě.
Hlásit to můžu. Hele ale pošlu ti fakturu za telefon a taky mi zařídíš dovolenou, jak budu čekat pokaždé na tom místě, než tam někdo dojede.
Neboj se, kdybych věděl nějaký 100% způsob jak s tím něco udělat, ne jen ztratit čas bez výsledku, jdu do toho. Bohužel, všem je všechno jedno. Včera kontrola. RS snad i včetně policie co jsem viděl (za mnou nešli, asi se jim nechtělo lézt obtížnějším terénem). Auta až u vody za zákazem, rozdělanné ohně v zákazu, bordel.... zkontrolovali povolenky a šlus, jestli jsem viděl dobře, tak se nic víc neřešilo...
A mazej na ty ryby. Není to vůbec blbý nápad :-)))
NShawt - Profil | So 31.8.2013 16:02:39
Nfotojakes - Profil | So 31.8.2013 15:57:15
Nfotojakes - Profil | So 31.8.2013 15:55:00
Nedávno jsem si obešel jednu přehradu za kopečky (v německu) a krom pár vajglů a jedné krabičky od cigeret jsem jiné odpadky nenašel a to je klasická voda, žádná soukromá.
NShawt - Profil | So 31.8.2013 15:52:39
Nebo neco jako tresty za mensi zlociny,nucene prace.
Ale porad to nevyresi to,aby se lidi prevychovali k tomu,aby ten bordel po sobe nenechavali...
NShawt - Profil | So 31.8.2013 15:49:26
Taky se mi tady nekolikrat stalo,ze jsem prisel k vode ne na soukromaku,ale napr. k rece a valely se kolem plechovky od piv,ale jakych piv,samozrejme Polskych, asi je to vsechno stejna verbez od nas na vychod...
Nfotojakes - Profil | So 31.8.2013 15:45:50
Nfotojakes - Profil | So 31.8.2013 15:42:41
S tím bordel souvisí i co píšeš ty, tedy povinné brigády za prohřešky a časté kontroly. Pokud bude někdo na fleku týden a nechá tam bordel, měla by být RS schopna říci kdo to byl (proběhla kontrola a má číslo povolenky). Jinak pokud se někde objeví co popisuješ, nejde už o bordel na lovném místě, ale černou skládku a řešení? Povinnost rybářů tuto skutečnost hlásit uživateli, hospodáři, nebo RS, kteří by měli zajistit nápravu. Já ti nepíšu co nejde, nám to tak funguje i když v malém měřítku:-)
Nemám tušení kdo to říkal, ale takhle se k věcem stavěl můj děda:-)
NShawt - Profil | So 31.8.2013 15:40:52
Mozna lidi reknou,no jo,ale ja jsem k vode prisel a uz tady ten bordel byl,ale na to je jednoduchy rcept,pokud prijde kontrola a ja naky bordel produkuju,tak ho mam u sebe uz v igelitu,tak bych mel dukaz,ze ja svuj bordel poctive uklizim o zbytek,at se stara pak svaz,podle malo penez zrovna nemaji.
Nnofish - Profil | So 31.8.2013 15:29:38
Ty neber osobně to s tím příkladem co jsem ti psal, ale odpověz mi :-))) To není o dvou petkách nekde na břehu. Ty bandy debilů tam nechávají desítky kil, metrák bordelu. To mám projet 200, na skládce dát 300-500, mezi tím na to místo sende někdo jiný, dojedu jnam a můžu jet zase na skládku? - vím, extrém, ale ne nemožné. Někde i celkem pravděpodobné.
Klidně půjdu na chvilku sbírat bordel, mě to nezabije, ale jako první vec bych dal něco jiného. Povinné brigády za přestupky a honě kontrol. Je kravina brát papíry a je jedno jestli na týde nebo rok za to že někdo nemá povinný podběrák, když jsou tam 3 a mají podběráky dva. To udělá jenom zoufalec, jako že jsem to viděl. Za "rozumné" přestupky prostě šup sbírat odpadky, k tomu aktivní RS a to by bylo všude čisto :-))) - ber to trošku s nadsázkou.
S těmi důvody a způsoby dej pokoj :-) Vím, kdo to říkal. Větší prča byla když to alibisticky říkala na všechno i na to co fakt nešlo...
Nfotojakes - Profil | So 31.8.2013 15:14:34
Někde se hold začít musí a jiný způsob než ten, že si to rybáři uklidí a poté bude RS tvrdě vymáhat pořádek na místě po všech, prostě není. Nevím jak ty, ale já jsem uklízel dva roky kolem soukromých vod produkčních rybářů a to bys koukal jaký bordel udělají rybáři, když si zaplatí povolenku (ryby, úklid atd...). Pokud se začne řešit bordel kolem vody tím, že budeš platit někoho zvenčí, problém s odpadem se bude jen stupňovat. Když se část rybářů (byť malá) bude na úklidu aktivně podílet, nebude už mlčky přihlížet dělání bordelu. A věř, že uklízet půjdou právě ti, kteří mají k rybařině, přírodě a revírům vztah a není jim to lhostejné. Pokud budou ti mladí následovat právě takové rybáře a vůbec lidi, máme ještě nějakou šanci na to, že to tu jednou bude vypadat lépe. Chce to jen nehledat důvody proč to nejde, ale snažit se najít způsob jak to udělat.
Nnofish - Profil | So 31.8.2013 14:45:06
Ale víš co to je "důsledné vymáhání pořádku na lovném místě"? To je jen "pokus svazu o zbavení-se odpovědnosti". Odpovědnosti za to, že má členy pitomce a za to, že se pravidelně neorgannizují právě nějaké ty úklidové brigády. Co vídávám, tak stejně z 99% děti a uklízí bordel po dospělých- no není to na hlavu? Sice by mě zajímalo kolik by přišlo na brigádu lidí, ale tak co... Zdražím povolenky aby na to bylo, když peníze z brigád mizí v nenávratnu a zaplatím brigádníky. Ale ne jednou za rok. To sice bordel uklidíš, ale jak to tam během léta vypadá? A všude je to stejné, si myslím.
Píšeš tu o vymáhání pořádku na lovném místě. Člověče, já tě chci vidět. Nejednou se mi stalo že přijedu někam na ryby (na odpoledne po práci třeba) a najednou po "rybářích" co odjeli po týdnu domů najdu pytle a pytle (doslova) bordelu. Co mám jako dělat? Vzít 2-3-4 pytle bordelu, vzít auto, nacpat to tam, projet se na skládku, tam za to zaplatit a pak možná zpátky na ty ryby? Nakládat to a převážet někam jinam (parkoviště a tak) je ještě víc o hubu, pak to vyhazování odpadků do přírody bude ještě na tebe. A dokud lovíš, ani z životního prostředí ti nedokážou co je odhozený bordel a co jsi jenom odložil na zem (pokud to nepereš do křéví samozřejmě).
Tohle se nevyřeší, dokud se český homo sappiens bude chovat jako humus sappiens... Tady prostě chytá ryby každý koko* co za to zaplatí, bez toho, aby měl k rybařině, k té vodě, nějaký vztah.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NFan Club navijáků Tica993
NDalešice ??8160
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NVN Králová ...318
NOdpadávací kámen při vyvážce283
NMikbaits boilie LiveriX307
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NKaprařský top vercajk3167
NAvid Carp - recenze348
Kde to žije - kaprařina
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
20:12NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
19:44NLabe fishing store 18
19:20NŽermanky a bivakovani 4
17:25NKyjský rybník, Džbán 50904
14:38NKrátkodobá kaprařina x 9912
13:45NHarrison - vše o této značce 3722
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17













