Toxic Baits - zkušenosti a vaše názory

Zdravim, Máte nekdo zkusenosti s touto firmou? Piste vase nazory. Vsem diky:-)
Autor diskuse: Mifí5429 - Profil , 27.8.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

NMifí5429 - Profil | Čt 29.8.2013 15:31:18

Sou to masakry:-Dja to objevil v pondeli na netu a prvni co bylo tak jsem si rekl:to snad ne:-D

    Ndeni 79 - Profil | Čt 29.8.2013 15:31:11

    Mifí5429 >> Ja jsem naprosto klidny
    Co se tyce divných nazvu jeho boilies (same jedy),tak uz jeho firma Toxic baits (jedovate boilies) samo o sobe napovida...

      NKocháč - Profil | Čt 29.8.2013 15:30:51

      don Ferrari >> Je mi celkem šumák jestli je to calypso, medea, faraon, bastard nebo spíceman. Rozervaly mě ty šňůrky, úplně vidím jak to propichuje a skládá do těch krabek od vlašáku :o)))

        NKocháč - Profil | Čt 29.8.2013 15:28:07

        Mifí5429 >> hele a krmítkové směsy, to je taky dobrý :o))

          Ndon Ferrari - Profil | Čt 29.8.2013 15:27:53

          Kocháč >> dle mého Calypso :-)

            NMifí5429 - Profil | Čt 29.8.2013 15:27:13

            deni 79 >> No tak uz se uklidnime,ja ti zadnou kartu davat nehodlám proste jen chci aby se resilo to co se resit ma!jestli mas neco k tematu tak to napis a dal to nebudu resit...

              NPitris - Profil | Čt 29.8.2013 15:26:29

              don Ferrari >> Souhlas, přebalenej Hulín.

                NKocháč - Profil | Čt 29.8.2013 15:24:43

                Mifí5429 >> Hele, mě třeba absolutně rozsekalo tohle :o))

                  Ndeni 79 - Profil | Čt 29.8.2013 15:24:20

                  Mifí5429 >> Klidne mi tu redku dej když ti to udela dobře.
                  Udelis nekomu podekovani a zaroven napises ze tohle jsi nechtel slyset a vyjadreni majitele te nezajima atd atd. Podle me je prinosnejsi jiny zapis tohoto clena Mrku,ale asi sis toho nevsiml....

                    NMifí5429 - Profil | Čt 29.8.2013 15:21:49

                    don Ferrari >> No me zaujal v prvni rade nazev:-Dhlavne nazvy vyrobku(cyklon B,Strychnin apod) vlastne ve smes vse jsou nazvy jedů...Tak me proste zajima jestli na to nekdo chyta;-)

                      NKocháč - Profil | Čt 29.8.2013 15:20:30

                      Mifí5429 >> Co tě vede k tomu pátrat po informacích právě o této firmě? Zajímá mě to. Ani nevím, že něco takového existuje, máš odkaz?

                        NMifí5429 - Profil | Čt 29.8.2013 15:18:31

                        deni 79 >> Tak treba proto ze je tady asi jedinej kdo napsal neco normalniho a alespon trochu to pomuze?!?Jestli chces tak pis k tematu a neptej se na......nebo ti taky neco udelim!myslim si ze otazka je dana jasne,az budu chtit dat otazku proc kdo komu udeluje podekovani tak muzes bejt prvni kdo tam napise ale v tomhle pripade se prosimte drz tematu!Dekuju

                          Ndon Ferrari - Profil | Čt 29.8.2013 15:16:04

                          Mifí5429 >> psal jsi, že by Tě zajímalo, jak dlouho vyrábí, já si myslím, že se jedná o upravené boilies směsi od Krmiva Hulín, třeba takové Boilies a pelety DDT je dle mého Calypso

                            Ndeni 79 - Profil | Čt 29.8.2013 15:14:33

                            Mifí5429 >> tak proc jsi mu udelil podekovani??

                              NMifí5429 - Profil | Čt 29.8.2013 15:13:08

                              Ale ja se nechci ptat majitele,kazdej majitel cehokoliv ti rekn:no pecka!!!prvotridni kvalita apod....chci zkusenosti rybaru kteri na to nekdy chytali...pokud se nekdo najde teda:-D

                                Ndon Ferrari - Profil | Čt 29.8.2013 14:47:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  NMifí5429 - Profil | Čt 29.8.2013 14:40:09

                                  don Ferrari >> Jako fakt tezko rict co to je,jak dloho vyrabej a docela by me to zajimalo;-)

                                    Ndon Ferrari - Profil | Čt 29.8.2013 14:38:52

                                    Mifí5429 >> možná se pletu, ale je to hodně podobné produktům z Krmiva Hulín

                                      NMifí5429 - Profil | Čt 29.8.2013 14:25:03

                                      Nikdo nic?