- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
(NE)Vystavení povolenky na počkání.
Takže k věci: Začátkem roku musím dojet odevzdat povolenku. V polovině února mi příde složenka, kterou musím zaplatit členskou známku. (V baráku jsme 3 rybáři) každému přide vlastní složenka, kterou musím zaplatit3x 22Kč poště za převod. Z účtu nelze odeslat peníze-Je vyžadován kontrolní ústřížek. Po odesláni musím dojet do výdejny povolenek a odevzdat legitimaci, rybářský lístek a ústřížek o zaplacení. Nejdříve druhý den je povolenka připravena k odběru. Nemluvím o mém sourozenci, který ani povolenku hnedtak nedostane, protže nemá rybářský kroužek-né jeho vinou. Brigády: Brigády platím jako dospělý 900Kč. Odpracovat si je je nemožné-taková privilegia mají jin známí členů organizace. Taková situace zde panuje několik let. Dnes jsem si byl naivně pro povolenku s rybařinou v autě s doměním po včerejším telefonátu, že nejni problém si dnes povolenku vyzvednout jak mi bylo řečeno. Jsem natolik rozhořčen, že toto je poslední rok v dané organizaci, diky které každý rok projedu nesmyslné kilometry (mám to celkem z ruky....)
Prosím vás o podělení se se zkušenostmi.
1. Je u vás možné odvézt starou povolenku a ihned přivezt novou?
2. Je možné si odpracovat brigády?
3. Kolik platíte za brigády, pokud si je neodpracujete?
4. Je možné mít novou povolenku hned od nového roku?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nslavahagen - Profil | St 6.3.2013 11:55:49
2.Ano
3.Platilo se 330 kč od lonska 400 kč
4.Ano
Není lepší si najít jinou MO svazovou,třeba z vedlejšího okresu
Nelhierro - Profil | St 6.3.2013 11:49:23
Nxxl - Profil | St 6.3.2013 11:30:32
NLadineeek - Profil | St 6.3.2013 11:19:14
Nelhierro - Profil | St 6.3.2013 11:15:19
Nelhierro - Profil | St 6.3.2013 11:08:51
Ncomputerfish - Profil | St 6.3.2013 11:08:05
Nelhierro - Profil | St 6.3.2013 11:05:04
NLadineeek - Profil | St 6.3.2013 11:01:45
Ncervajs23 - Profil | St 6.3.2013 10:59:49
Ncomputerfish - Profil | St 6.3.2013 10:58:45
Nelhierro - Profil | St 6.3.2013 10:47:10
Ncomputerfish - Profil | St 6.3.2013 10:39:33
NZlejšek - Profil | St 6.3.2013 10:26:36
Nelhierro - Profil | St 6.3.2013 10:17:26
NLadineeek - Profil | St 6.3.2013 10:13:00
NBalzer - Profil | St 6.3.2013 10:01:52
2.áno
3. 10 euro
4.áno
Tak ale my tu mám v miestnej BA 5 iné chutovečky.
Napr. syn dovrši 6 rokov v júni. V januári som mu "kúpil" povolenku aby mohol chytať, samozrejme na bič. Pri odchode som len utržíl pripomienku že v júni som tu opäť a ako 6 ročnému mu kúpim normálnu povolenku aby mohol chytať aj s navyjákom.... tetuška sa na mňa nechápavo pozrela a rozhodným hlasom zavelila že to nie je možné.
Nelhierro - Profil | St 6.3.2013 9:13:21
NSven - Profil | Út 5.3.2013 20:56:49
Kde bereš tu jistotu, že tě musí nová MO přijmout ?
Např. já bych se tě nejprve zeptal, co nabízíš a co jsi ochotný pro nás udělat ...
Np.lorenc - Profil | Út 5.3.2013 20:49:19
Nmamutt - Profil | Út 5.3.2013 20:48:15
2 ano je možne si odpracovat brigady
3 1h 70 kč 10 hodin 700 kč
4 ano je možne ja už mam letos vydanou povolenku 30.12.12 na rok 2013
jak se říká vše je o lidech když jsou nekde lide ........,tak je to težky vše jde težko
NSven - Profil | Út 5.3.2013 20:47:45
Nemohu a ani nechci tedy porovnávat, jak kdo hospodaří.
Prvotní debata byla o množství brigádnických hodin, výši náhrad za ně a jejich akceptovatelnosti členskou základnou.
Tvrdil jsem, že výše náhrad nemusí a nebývá pro člena tím rozhodujícím hlediskem, zda do takové MO vstoupit nebo v ní setrvat, či přestoupit do jiné.
Existují i jiné hodnoty, které ho mohou motivovat.
Nbremic - Profil | Út 5.3.2013 20:46:58
Nretrívr - Profil | Út 5.3.2013 20:46:46
Npeky29 - Profil | Út 5.3.2013 20:45:16
Np.lorenc - Profil | Út 5.3.2013 20:39:34
NČík - Profil | Út 5.3.2013 20:35:50
2.ano
3.600,-Kč
4.ano
Pozn.Nečetl jsem celou diskusi,ale pokud nejsi spokojen v té Vaší fajnové MO,tak není nic jednouduššího něž přestopit do jiné.
NJardavec - Profil | Út 5.3.2013 19:41:22
1. Ano
2. Ano
3. 30€ pri vybere povolenky, v pridape ze ich odpracujem ich vracaju (este sa mi to nestalo :D)
4. Ano vydavaju sa uz od decembra
Inak u nas nie je problem dostat sa na brigadu ale dakoho tam dostat :D
NLudvaBrno - Profil | Út 5.3.2013 19:32:59
Nmara3 - Profil | Út 5.3.2013 19:31:29
NLudvaBrno - Profil | Út 5.3.2013 19:29:34
Ncomputerfish - Profil | Út 5.3.2013 19:27:01
Nretrívr - Profil | Út 5.3.2013 19:25:11
NMrCement - Profil | Út 5.3.2013 19:24:58
NLudvaBrno - Profil | Út 5.3.2013 19:22:10
NSven - Profil | Út 5.3.2013 19:08:29
NMrCement - Profil | Út 5.3.2013 18:54:56
NBLUDICKA - Profil | Út 5.3.2013 18:52:07
Ncomputerfish - Profil | Út 5.3.2013 18:32:25
http://www.mrszlin.cz/Obeznik%202013.htm
NPvl - Profil | Út 5.3.2013 18:22:35
NSven - Profil | Út 5.3.2013 18:19:46
NPvl - Profil | Út 5.3.2013 18:12:42
NM0RGAN - Profil | Út 5.3.2013 18:10:22
Brigády u nás se dají normálně odpracovat nebo vykoupit za 130 na hodinu (tedy 1300 za rok). Takže sice by to mohlo jít rychleji, ale víceméně na počkání.
Ceny povolenek si z hlavy už nepamatuju, ale normálně (asi uprostřed stránky) http://www.mrsmokromeriz.estranky.cz/ , jestli to někoho zajímá :-)
NSven - Profil | Út 5.3.2013 18:10:14
Co je doma, to se počítá :-)
Už jsem to tu psal několikrát, např. sousední MO má 40 hod/4000,- Kč. A nikdo jim neutíká ale právě naopak. Poptávka po členství přesahuje nabídku.
Ale nové členy si velmi vybírají...
NTýnka - Profil | Út 5.3.2013 18:05:48
Narnošt - Profil | Út 5.3.2013 18:05:16
Nejdřív jsem tam zavolal,jestli tam opravdu jsou a pokaždé vše probíhá stejně,-dej peníze,my dáme povolenku a dělej si po zbytek roku co chceš...Zinkasováno 3100,-. Povolenku vhodím na přelomu roku k nim do kaslíku,až pojedu okolo a jsme všichni spokojený.
NPvl - Profil | Út 5.3.2013 18:05:03
NSven - Profil | Út 5.3.2013 18:02:58
Nelhierro - Profil | Út 5.3.2013 18:01:14
Ncomputerfish - Profil | Út 5.3.2013 18:00:17
NSven - Profil | Út 5.3.2013 17:58:15
Narozdíl od řady MO, které nehospodaří a nemaji ani kaluž s čolkama, máme veškerou chovnou i sportovní vodu koupenou do vlastnictví MO :-)
Nunudle - Profil | Út 5.3.2013 17:57:48
Nzdeko - Profil | Út 5.3.2013 17:52:13
Nelhierro - Profil | Út 5.3.2013 17:49:26
NBicák - Profil | Út 5.3.2013 17:47:06
Kde to žije - všechna témata
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











