Hodinky s barometrem

Máte někdo zkušenost s hodinkovým barometrem? Našel jsem na jedné anglické stránce tyto typy barometru:
http://www.ebay.co.uk/itm/Digital-Fishing-Barometer-30m-Waterproof-Wrist-Watch-Thermometer-Altimeter-New-/150975194656?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&var=&hash=item2326d2a620
Máte někdo s něčím podobným nějakou zkušenost? Díky všem, co něco napíší.
42 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nhunackovo - Profil | St 30.7.2014 20:33:41

    NHope - Profil | So 5.10.2013 10:39:03

    šimpanz - >> Sice nemám zkušenost s hodinkami,ale je to také ukazatel tlaku.Dlouho jsem uvažoval co si na tyto údaje pořídím.Jednalo se mi hlavně o delší výpravy,kde nemám jak se dostat k informacím o počasí.Nakonec jsem si pořídil venkovní meteorologickou stanici od Tchiba. Ukazuje velmi přesně což jsem se dost divil.Jen její nastavení je trošku složitější-hlavně nastavení tlaku.Dá se připnout na opasek, a tak ji nosím stále sebou.Co je velmi dobré pro rybolov je,že ukazuje tendenci tlaku i teploty,dokonce i vlhkost.

      NDendy036 - Profil | So 5.10.2013 9:45:07

      Ahoj,ja mam hodinky casio prg 40 a max spokojnost.

        NMrknato - Profil | Ne 12.5.2013 9:55:21

        : vydrák >> Já neříkám že to potřebuju, ale v telefomu to mám a dostkrát se to hodilo. Je to mnohonásobně lepší, než hodinky s barometrem. Nic víc v tom nehledej.

          N: vydrák - Profil | Ne 12.5.2013 9:44:13

          Pvl >> Ňák tak,tak ňák:-))

            N: vydrák - Profil | Ne 12.5.2013 9:43:02

            Mrknato >> To co si napsal neberu jako argument.
            Jsi přesvědčenej o své věci,je zbytečný se o tom dohadovat.Měj se..

              NPvl - Profil | Ne 12.5.2013 9:24:14

              Mrknato >> Já se také spokojím se 6nohým lehátkem -jako ty

                NMrknato - Profil | Ne 12.5.2013 9:20:57

                : vydrák >> Podívej, zbraň také na vyjímky nepotřebuješ, ale je dobré ji mít.....

                Na druhou stranu zase nepotřebuju biwak, zimní přehoz, zavážecí loďku, 8nohé lehátko, stoleček, židličku, Klinik, tropod, swingery, hlásič, madračku, předložku, bolelís, můčky, oleje, kyseliny, podběrák s rameny 1,5m, vezírek, LK kbelík a další věci, tolik nezbytné pro jiné rybáře...... takže to bláznění není až tak jednoznačný......

                  N: vydrák - Profil | Ne 12.5.2013 7:57:12

                  Mrknato >> To vážně všechno na rybách potřebuješ? cituji - ...výhled na několik dní dopředu,rybářské aplikace které ti ukáží kde jsi,jízdní řády, dálkoměr, vodováhu, lampičku, zprávy ze sportu, kde v okolí co jsi jaké a kde točí pívo, kde si můžeš dát něco na zub, kde zaparkovat, atlas hub, motýlů....

                  Pokud to měla být ironie - beru.Pokud ne,nejspíš si se zbláznil.

                    NCasio - Profil | Ne 12.5.2013 7:30:54

                    MifakM >> ta ruční nabíječka je fakt vychytávka :-))

                      Nštikobijec - Profil | Út 5.3.2013 9:20:15

                      JE TO DAVNO CO JSEM SI POŘÍDIL HODINKY kasio FT 2000 byla na ně reklama v časopisech ryařství, od doby co mám mobil je nevyužívám, problém byl v tom ,že jsem je neuměl nastavit, časové pásmo , data které potřebuješ aby fungovali v místě kde se nacházíš, myslím ,že je lepší investovat do kvalitního MOBILU, KDE JE JEDNAK VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ FUNKCÍ ,ZPRAV O POČASÍ atd.

                        Nretrívr - Profil | Út 5.3.2013 8:54:00

                        Mrknato >> Mobil s barometrem určitě ne. Uvedl jsem jen příklad. Nakonec je to otázka každého z nás, co od rybařiny očekává, co mu přináší. Já ji mám rád v co nejčistší podobě.Taky nechyzám na bambusák, když jsem na výpravě taky musím někde spát, taky musím na něčem sedět atd.

                          Ncindy - Profil | Po 4.3.2013 23:54:02

                          Mrknato >> jsi mě zklamal.... k čemu takové hodinky.... bez vodotrysku! Sosáček má kde co!

                            NMrknato - Profil | Po 4.3.2013 22:46:49

                            cindy >> Ne, má to jen sosáček.....

                              Ncindy - Profil | Po 4.3.2013 22:39:55

                              Má to i fontánku s vodotryskem?

                                NMrknato - Profil | Po 4.3.2013 22:11:02

                                retrívr >> Otázkou je, co si pod tou "technikou" představuješ. Souhlasím s tebou a i já praktikuji velmi "jednoduchou" techniku lovu. Nepotřebuju biwi, tropody, můčky, samoseky, montáže, madračky, kliniky, hlásiče, tropody, bolelíz, bójky, závážky, vyvážky,........ To, co jsem zmínil, s lovem jako takovým, nemá co dočinění. Stejně tak dočinění s lovem nemá nic společného, zda-li jsi oholen elektrickým strojkem, provoněn vůní Streeeeeet888, najezem v 3* hotelu, zda-li máš značkové gatě a vestu, kožený australák, atd....
                                Souhlasím, že jde o pocit a ten je různý, stejně jako pohled na VRP, na společný rybolov, na soukromáky MO, na Radu ČRS.......

                                Mobil s barometrem a alkoholměrem nám rybařinu nezničí..... fakt ne.

                                  Nstandas - Profil | Po 4.3.2013 21:56:31

                                  šimpanz - >> mněl jsem něco podobného a fungu je to ,asi tak :-) http://www.hodinky.cz/casio-pro-trek-prw-1500t-7ver​.html

                                    Nretrívr - Profil | Po 4.3.2013 21:51:00

                                    Casio >> Níže jsem psal, že nevidím problém v mobilu u vody.Jen opakuji, že nemám potřebu techniky u vody, neb mé cíle jsou pobyt u vody a přelstění ryby " co nejpřirozenější" cestou. Rekordy mne neberou, cílem ce přece ulovit cílenou ryby. Znovu, jak jsem psal. Každý máme své priority. Ano, znám rybáře, kteří mají u sebe počítač, mezi prací telefonují a pod.Myslím, že v tomto případě bych na ryby ani nejel. Chápu, že mnoho lidí musí hodně pracovat ale já buď ryby, nebo práce.Prostě jde i o pocit.

                                      Nst71 - Profil | Po 4.3.2013 21:42:44

                                      Zdravim
                                      Ty hodinky sem videl i od CASIO.
                                      Jinak v telefonu mam TIME2FISH zohlednuje stav mesice polohu a dalsi a hlavne i predpovida.

                                        NCasio - Profil | Po 4.3.2013 21:41:59

                                        retrívr >> Já si nemyslím,že klid a pohodu narušuje mobil u vody. Mnohdy je horší poslouchat rozeřvaný neukázněnce.Je to zkrátka krabička ve které se dá hodně najít. Víš jak, kocháš se okolo sebe a najednou Ti přijde myšlenka kterou třeba rozluštíš jen při připojení na net. Těším se na to až budu mít sondu echolotu přes wifi připojenou do mobilu. Je toho hodně co nám ještě mobily přinesou :-)

                                          Nretrívr - Profil | Po 4.3.2013 21:29:43

                                          Mrknato >> Co se mobilu, pak je to realita, která pomáhá v reálném životě, které umí zachránit a pod.Pokrok nezastavíš. Má to však stále své hranice, které chceme, nebo nechceme překračovat.Speciálně u lovu ryb mi přijde technika směšná, potírající původní smysl této činnosti.Tím nemám na mysli hlad a obživu. Mám na mysli jen pohodu, klid a další prožitky u vody. No, každý máme asi jiné cíle a priority.

                                            NMrknato - Profil | Po 4.3.2013 14:00:20

                                            retrívr >> Ano, určitý typ lidí to může vzdálit přírodě, realitě, ale to se již děje ve "WaM koulované". Mobilnímu telefonu jsem vzdoroval tak do r. 1995. Pak jsem zjistil, že to bez něj v práci nejde. Moderní doba a modetní technika ti pouze přibližuje informace, které jsi dříve nepotřeboval, nebo jich nebylo tolik. S tím lze těžko co dělat a přístup k těmto věcem, jaký předvedli rodiče "vlčích dětí" asi také nebude richtich......

                                              Nretrívr - Profil | Po 4.3.2013 12:41:04

                                              Mrknato >> To jsou všechno bezva věci. Myslím však , že člověka vzdalují realitě a přírodě, to je škoda.Určitě přijde i radar na ryby, tedy dokonalejší echolot a pod. To už ale není o přírodě a rybách.Tedy alespoň pro mne a myslím i spoustu dalších, daleko mladších kolegů.

                                                Nvaliron - Profil | Po 4.3.2013 8:27:19

                                                Já mám Casia Protrek PRG 40. Mám je už asi 6 let a super. Jsou to už druhé Casia, před tím jsem měl spoustu let G-shock. Ty mám ještě doma a pořád fungují a to jsem se s něma potápěl apod. no prostě jsem je z ruky nesundal. Ale kvůli rybám jsem koupil Protreky, mají kompas,barometr,výškoměr a teploměr.

                                                  NTKM - Profil | Po 4.3.2013 6:54:21

                                                  Já vlastním SUUNTO VECTOR jsou vodotesný do 20 reálných metrů, kompas, baro, teplota, výškoměr, je to paráda, před nimy jsem ve vodě vodrovnal dvoje za rok a tyhle drží už třetí rok :-)
                                                  http://www.suunto-sports.cz/index.php?typ=UUA&showi​d=17&shopid=15730547

                                                    NMrCement - Profil | Po 4.3.2013 1:13:59

                                                    arnošt >> ne - jen tu která ti dokonale odradí ryby i když doposud žraly jako piraně :-)

                                                      Narnošt - Profil | Po 4.3.2013 0:51:36

                                                      Nemáte někdo aplikaci se zaklínáním,aby mi přinesla záběry když zrovna nejdou??? :)

                                                        Nliboo - Profil | Po 4.3.2013 0:07:17

                                                        Ja v SK používam shmu.sk model aladin, moj HTC sensation som povýšil na USB disk a zároven meteo stanicu, volam zo staručkej nokii ktora vydrží 2 dni volania. (htc tak 8 hod bez nebytia )
                                                        PS: nosim si zo sebou svoj barometer, po ktorom poklepkávam cca každých 30 min ked sa mení oblačnosť. Je lepšie vedieť skôr že treba veci spratať a urobiť si miesto v bivaku na kreslo :)
                                                        S pozdravom rybar od Piešťan :)

                                                          NMrknato - Profil | Ne 3.3.2013 23:12:16

                                                          Casio >> Zapoměl jsem rádio, když ryby neberou, nebo možnost zaplatit telefonem v krámě, zaplatit fakturu, platbu odkudkoliv, kdykoliv, podívat se, kdo zaplatil a kolik na účtu zbývá, dokonce jsem viděl za tisícku televizi do mikroUSB......
                                                          http://www.alza.cz/point-of-view-dvb-t-tv-dongle-d3​83239.htm?kampan=iDnes.cz_100Tabletu_Tv-Dongle_300x​600&utm_source=iDnes.cz&utm_medium=banner&utm_campa​ign=iDnes.cz_100Tabletu_Tv-Dongle_300x600

                                                            NCasio - Profil | Ne 3.3.2013 22:57:41

                                                            Mrknato >> naprostý souhlas! Proč nemít neustále při sobě něco co mi pomůže kdykoliv pomoct potřebuju. Když si vzpomenu jak se na mě "koukali" kolegové s vedlejší diskuse , že jsem jako jednu z preferencí chtěl v mobilu něco tak obyč jako je svítilna....a...kolikrát už se mi hodila! :-)

                                                              NMrknato - Profil | Ne 3.3.2013 22:47:51

                                                              retrívr >> Jsou to maličkosti, ale potěší. Když už existuje možnost mít v telefonu GPS, mapy, fotoaparát, kameru, rybářské aplikace, které ti ukáží na kterém revíru a kde přesně jsi, mít v telefonu údaje o počasí, tlaku, srážkách, teplotě, výhled na několik dní dopředu, jízdní řády, dálkoměr, vodováhu, lampičku, zprávy ze sportu, kde v okolí co jsi jaké a kde točí pívo, kde si můžeš dát něco na zub, kde zaparkovat, atlas hub, motýlů, ..... proč to nemít?

                                                                NMOBIDIK - Profil | Ne 3.3.2013 22:40:04

                                                                Ahoj kámoš má staženy v tel. a funguje to jako když na Nově předpoví počasí na týden tak na ho.... Hnala se bouřka nám to ukázalo že nás to obejde pak nás to spláchlo pěkně ale podle displeje nás to obešlo.....tak nevím kde byla chyba

                                                                  Nšvadlen - Profil | Ne 3.3.2013 22:39:43

                                                                  Já mám barometr v kolenou

                                                                    Nretrívr - Profil | Ne 3.3.2013 22:25:37

                                                                    Nechci urazit. Ale takové " starosti" bych chtěl mít.

                                                                      NCasio - Profil | Ne 3.3.2013 22:13:52

                                                                      MrCement >> hm,to jsem zapomněl :-) já stahuju přes wifi...

                                                                        NRici - Profil | Ne 3.3.2013 22:12:10

                                                                        Meteor, funguje dobře.

                                                                          NMrCement - Profil | Ne 3.3.2013 22:11:29

                                                                          Casio >> v tom telefonu je snímač bar. tlaku nebo se jedná o aplikaci co si stahuje data ? EDIT: jsem si přečetl moc rychle - už vím. Myslel jsem že existuje nějaký outdoor telefon co toto má.

                                                                            NCasio - Profil | Ne 3.3.2013 22:07:45

                                                                            Dan.J >> Ahoj,přímo v mobilu,je to aplikace českého hydrometeorologického ústavu. Srážky fungujou s přesností snad 10 minut :-)

                                                                              NDan.J - Profil | Ne 3.3.2013 22:03:48

                                                                              Casio >> Ahoj,da se to nekde stahnout?

                                                                                NCasio - Profil | Ne 3.3.2013 21:57:46

                                                                                šimpanz - >> taky jsem si svého času chtěl pořídit něco na ten způsob,ale než k tomu došlo, koupil jsem si chytrý telefon kde mám program který mimo jiné ukazuje i tlak vzduchu. Funguje to přesně, jsem s ním max. spokojený takže i tady může být cesta :-)