- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký je dle vás ideální soukromý revír?
Predstavte si, imaginarní vodni plochu o rozloze cca.10ha, ze ktere se má vytvorit soukromy revir a ja se ptam, co by na takovem dle vas idelanim reviru nemelo chybet, co preferujete pri navstevach soukromych reviru, co je pro vas dulezite a co naopak ne, proste me zajimaji vase pozitivni i negativni postrehy, namety, navrhy ze soukromych reviru tak pls napiste co nejvice informaci treba se nam podari vytvorit idealni supr trupr revir?Autor diskuse: ksanda - Profil , 24.2.2013 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Ne 24.2.2013 8:28:33
Pvl >> takhle bohužel myslí lidé, kteří na ty revíry jezdí a platí. Ty chceš jejich peníze, takže se jim musíš snažit vyhovět..
Vy tady pánové totiž vidíte popd pojmem "soukromý revír" chytání megaryb, pouštění a zas chytání... Jenže větší část soukromých vod funguje jinak...
Vy tady pánové totiž vidíte popd pojmem "soukromý revír" chytání megaryb, pouštění a zas chytání... Jenže větší část soukromých vod funguje jinak...
Nnofish - Profil | Ne 24.2.2013 8:26:43
mipa >> a flekos -- srada je, že zrovna u jednoho nejmenovaného revíru, který fungoval/funguje (už se nezajímám) byly tohle běžné "požadavky" případně věc,i o které se zajimali lidi, při telefonické kozultaci.
Pak je tu ještě jeden styl revírů. Finančně velmi zajimavý. Rybník tak řekněme do 5ha. U toho Ubytování, nějaké zázemí na pivo, vaření atd... Tam jsou určité party lidí ochotny vyplácnout nemalé prachy za pronájem všeho, při přislíbení, že tam nikdo jiný prostě nebude a budou si moci dělat co uznají za vhodné.
Pak je tu ještě jeden styl revírů. Finančně velmi zajimavý. Rybník tak řekněme do 5ha. U toho Ubytování, nějaké zázemí na pivo, vaření atd... Tam jsou určité party lidí ochotny vyplácnout nemalé prachy za pronájem všeho, při přislíbení, že tam nikdo jiný prostě nebude a budou si moci dělat co uznají za vhodné.
NPvl - Profil | Ne 24.2.2013 8:24:42
hany83 >>Ne 24.2.2013 8:19:38 To nebyl nápad takle "myslí " ......
NKončan - Profil | Ne 24.2.2013 8:21:18
Ahoj
tak za mě žádný.Jednů sem byl s kámošem na soukromáku a vím jistě že už to bylo poprvé a naposledy.Nelíbí sa mě to.Hodně ryb sa fotí pořád dokola,některé fleky rezervovat měsíce dopředu,žádný klid a v neposlední řadě mega ryb natáhaných ze svazovek.Aby po otevřítí za půl roka tam měli samé trofejní kusy a udělali na to mega reklamu.Možná bych pochopil někoho kdo nemá vůbec čas na ryby a chtěl si zachytat.Jinak hodně lidí sa s tým chlubí jaké ryby za víkend nachytali v tychto sádkách.Nikomu to neberu ať si každý chytá jak chce a kde chce.Mě osobně radši potěší když pustím nějaků šedesátku na Moravě než desetkrát puštěnů rybu na soukromáku.A hlavně sa tam zašije člověk a nikdo nikde.
Petrův Zdar
tak za mě žádný.Jednů sem byl s kámošem na soukromáku a vím jistě že už to bylo poprvé a naposledy.Nelíbí sa mě to.Hodně ryb sa fotí pořád dokola,některé fleky rezervovat měsíce dopředu,žádný klid a v neposlední řadě mega ryb natáhaných ze svazovek.Aby po otevřítí za půl roka tam měli samé trofejní kusy a udělali na to mega reklamu.Možná bych pochopil někoho kdo nemá vůbec čas na ryby a chtěl si zachytat.Jinak hodně lidí sa s tým chlubí jaké ryby za víkend nachytali v tychto sádkách.Nikomu to neberu ať si každý chytá jak chce a kde chce.Mě osobně radši potěší když pustím nějaků šedesátku na Moravě než desetkrát puštěnů rybu na soukromáku.A hlavně sa tam zašije člověk a nikdo nikde.
Petrův Zdar
Nhany83 - Profil | Ne 24.2.2013 8:20:58
nofish >> ....vytvorit soukromy revir a ja se ptam, co by na takovem dle vas idelanim reviru nemelo chybet.... tak to znela otazka dlle VAS
Nmipa - Profil | Ne 24.2.2013 8:20:33
nofish >> shrňme to ... jednoduše a prostě luxus až "na háček" ... taková je doba - bohužel :-O)))
Nnofish - Profil | Ne 24.2.2013 8:09:58
ksanda - >> Popíšu ti to asi tak, jak se to hromadě lidí nebude líbit. Ale takovéto požadavky se daly vysledovat na více skoukromých revírech. Jako lovící neberu nějaké rybáské fanatiky, ale prostě všechny lidi. Nemyslím revír jako kaprodrom kde plavou jen mega kapři a jeseteři.
- Příjezdová cesta k revíru, nejlépe na každé místo
- Ubytování pokud možno v chatkách s možností si ji rezervovat, vyhradit si nejlépe přímo kus a za patřičný poplatek nebýt ani kontrolován. Prostě je člověk sám a dělá si co che.
- V blízkosti několika desítej (stovek už je hodně) metrů restarace, kiosek, budka, jednota, prostě něco na nákupy, párek a pivo když to nebere.
- Samozřejmě žádná příroda, kulturní prostředí. Žádné kopřivy okolo. Žádná vysoká tráva na březích.
- Co do zarybnění, tak čím více a čím větší, tím lépe.
- Samozejmě úklidová služba. Na úklid se bude nadávat, ovšem bordel se tam dělat bude.
- "poradce" v blízkosti revíru. Aneb, nebere to tak nám někdo poradí co a jak a ono to okamžitě půjde.
A pak je toho ještě spousta. Tohle byly běžné požadavky lidí. A to myslím vážně- bohužel...
- Příjezdová cesta k revíru, nejlépe na každé místo
- Ubytování pokud možno v chatkách s možností si ji rezervovat, vyhradit si nejlépe přímo kus a za patřičný poplatek nebýt ani kontrolován. Prostě je člověk sám a dělá si co che.
- V blízkosti několika desítej (stovek už je hodně) metrů restarace, kiosek, budka, jednota, prostě něco na nákupy, párek a pivo když to nebere.
- Samozřejmě žádná příroda, kulturní prostředí. Žádné kopřivy okolo. Žádná vysoká tráva na březích.
- Co do zarybnění, tak čím více a čím větší, tím lépe.
- Samozejmě úklidová služba. Na úklid se bude nadávat, ovšem bordel se tam dělat bude.
- "poradce" v blízkosti revíru. Aneb, nebere to tak nám někdo poradí co a jak a ono to okamžitě půjde.
A pak je toho ještě spousta. Tohle byly běžné požadavky lidí. A to myslím vážně- bohužel...
Ntuzemak - Profil | Ne 24.2.2013 8:04:48
ksanda - >> žádná elektrika,žádný plot okolo vody,břehy pěkně zarostlý,jen pár fleků na chytání,jen parkoviště hlídaný,nemám rád když jedu autem a nevím co se děje u mýho auta,dnes sou lidi parchanti,max.suchý WC,abych se nemusel vyhýbat těm hromadám co po sobě nějaký dobytek zanechá,obsádka různorodá,ne jen kapr.o))
Nmipa - Profil | Ne 24.2.2013 7:48:50
sleduji, že již zde někteří přispívající, si pletou zázemí soukromého revíru minimálně se zázemím dobrého hotelu ... takže pro jejich spokojenost ještě restauraci a na lovném místě přípojky pro TV, internet, vydlážděno až k chatce ... prostě veškerý komfort, na co si jen "dobrý rybář" může vzpomenout !!!
... a příroda ? ... tak z té tam taky něco nechte, když už se "plahočí" až tam a budou tedy na těch svých "vysněných" rybách :-)))
..... tak asi tak - prostě doba jde do předu a "luxus" je v čele :-O)))
... a příroda ? ... tak z té tam taky něco nechte, když už se "plahočí" až tam a budou tedy na těch svých "vysněných" rybách :-)))
..... tak asi tak - prostě doba jde do předu a "luxus" je v čele :-O)))
NCarpHouser - Profil | Ne 24.2.2013 7:39:51
ksanda - >> Jak již bylo zmíněno. Na březích zachovat přírodu, rákosí, spadlý strom vě vodě, stulíky a tak. Min. na polovině revíru zákaz rybolovu, což by mělo být samozřejmostí na všech revírech. Na té chytací vyhrazená místa. Auta v dostatečné vzdálenosti od vody. Zákaz karavanů. A ve vodě? Dostatečně vyvážená obsádka složená z místních ryb (hlavně líni), žádný jesetery, žádný duháky, zádny sumečky, žádnou jinou havěť. Zatím vím jen o jednom takovém soukromém revíru, který splňuje tyto požadavky.
Nbremic - Profil | Ne 24.2.2013 7:37:52
Takový na kterém jsem sám...
Edit: a jenom match a hodně línů
Edit: a jenom match a hodně línů
Ndeni 79 - Profil | Ne 24.2.2013 7:19:27
V prve rade mam rad kolem sebe zachovanou prirodu,ale zaroven nekde vzadu aby byl plot.
Chytani z mola ci upraveny a zpevneny breh na lovnem miste
Nesmi se vytvaret bahno v okoli lovneho mista
Omezeny pocet lovcu- na tech 10 ha by to videl na 8-10 lovnych mist
Dale moznost teple sprchy,WC, nejaka el pripojka pro nabiti mobilu atd
tak asi neco takoveho se me osobne libi...
Chytani z mola ci upraveny a zpevneny breh na lovnem miste
Nesmi se vytvaret bahno v okoli lovneho mista
Omezeny pocet lovcu- na tech 10 ha by to videl na 8-10 lovnych mist
Dale moznost teple sprchy,WC, nejaka el pripojka pro nabiti mobilu atd
tak asi neco takoveho se me osobne libi...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...









