2x naviak do 2000,- pro mene narocneho rybare.

Dobry den,

Zacinam po zhuba 10 letech rybarit(naposledy v roce 2002 jako dorostenec). Hledam vhodny naviak na prut: Shakespeare Challenge ProCarp 3,6m/3lbs ( http://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/1-1-1-1-zdarma/0/5/32-Shakespeare-Challenge-ProCarp-3-6m-3lbs-1-1zdarma ) .

Moje situace:
+ Chytani na mensich stojatych vodach.
+ Zhruba 200-250m 0.30 vlasce je dostacujici kapacita.
+ Rad bych se vlezl do ceny: 2 naviaky za 2 000,-
+ Preferuji zadni brzdu, ale neni to podminka.
+ Idelane uz s nahradni civkou v cene.

Zatim premyslim o:
Giants Fishing - Fluent XT 5000 -
http://www.red-fish.cz/giants-fishing-navijak-fluent-xt-5000-akce-11-zdarma-p6041
U tohoto naviaku si nejsem jisty, jestli 9+1 lozisek neni jen nejaky marketingovy trik a opravdu tam je k necemu alespon pulka lozisek.

CORMAXX BR 4A 4000
http://www.milobrno.cz/akce/sada-navijaku-cormoran-set-br-fishing-set-2x-navijak-2x-signalizator-2x-nahradni-civka
Na tomto setu se me libi ze je v cene i 2x hlasic, i kdyz si nedelam iluze ze by to byl jeden z nejkvalitenjsich, ale verim, ze na moje chytani by byl dostacujici.

Jelikoz nejsem zadny znalec, rad si necham poradit i jine modely, ktere by alespon castecne splnovali me kriteria.

Za kazdou odpvoed dekuju.
Autor diskuse: LukasH - Profil , 23.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nctvrtmile - Profil | Ne 24.2.2013 19:45:03

jambo >> Vzal jsem v bazaru tica abyss s cívkou 12 na sumce,vypadal celkem schopně z estetické stránky.Po rozložení za účelem údržby jsem zjistil neskutečné vůke v převodech,mám obavy,že se to rozpadene.Nemáš s tímto typem nějaké zkušenosti???Díky M.

    NPetr.L - Profil | Ne 24.2.2013 19:42:57

    kubanec >> podivej se na net,myslim tim nižši tridu,okumu mam na sumce a dost dobry

      NCasio - Profil | Ne 24.2.2013 19:37:44

      LukasH - >> Ať Ti slouží Lukyne!! :-))

        NPallermo - Profil | Ne 24.2.2013 19:32:46

        Kluci je pozda Lukas si uz objednal Okuma long Bow 60

          Njambo - Profil | Ne 24.2.2013 19:29:08

          Podívej se na zn. Tica ,doporučuji .

            Nkubanec - Profil | Ne 24.2.2013 19:28:58

            Petr.L >> ktery?

              NPallermo - Profil | Ne 24.2.2013 19:23:30

              Okuma LB 50

                NPetr.L - Profil | Ne 24.2.2013 19:22:52

                kup si shimana,jsou v akci.

                  Npredator 444 - Profil | Ne 24.2.2013 17:55:05

                  s baitrunnerom si nechceš kupiť?

                    Npredator 444 - Profil | Ne 24.2.2013 17:49:43

                    jednoznačne si kup okumy za 2000 kč nájdeš v pohode su to navijaky ktoré vydržia a su vo veľmi prijateľných cenách napr:okuma longbow je to legenda aj čo sa týka neporuchavosti

                      NBejmák - Profil | Ne 24.2.2013 17:17:04

                      LukasH - >> ahoj tady Poslední 2 kusy skladem cena je super , zkusenost nemam ale par lidi je tu chvalilo http://www.nasoutokushop.cz/sema-therapy-970-bcs-vy​prodej-30-d11932

                      a nebo bait http://www.nasoutokushop.cz/okuma-epix-eb-50-vyprod​ej-40-d11931

                        NČík - Profil | Ne 24.2.2013 16:57:06

                        LukasH >> Dobrá volba,mám ty LB v 50 už sedmým rokem a jediná závada byla zlomená klička mojí vlastní neopatrností.

                          NLukasH - Profil | Ne 24.2.2013 16:51:46

                          Dekuji vsem za rady, nakonec jsem si tedy objednal 2x Okuma LB 60. I podle dalsich refencenci to vypada na dobry naviak v me cenove kategorii. Dekuji za tip.

                            Nctvrtmile - Profil | So 23.2.2013 21:21:13

                            Casio >> Mám je v šedesátce.Už šlapou pátým rokem,možná i déle-koupeno na bazaru MRKu.

                              NBogi - Profil | So 23.2.2013 21:13:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              LukasH - >> za mě Okuma LB 60, ale je nepatrně dražší, ale stojí za to

                                NCasio - Profil | So 23.2.2013 21:06:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                LukasH - >> já mám ...asi 4 roky Okuma LB,je to bait ,za ty peníze úplně v poho :-) S čistým svědomím bych Ti je doporučil. Je to všeobecně chválený naviják. Má svoje mouchy, ale v této kategorii je má každý.

                                  Nctvrtmile - Profil | So 23.2.2013 21:01:41

                                  Jak jsem již psal v diskuzi "nevím nevím co" zvolil bych něco z kategorie baitruner s velikostí cívky 50-60.Recenze zde http://www.mrk.cz/tackle.php3?kat=2141.

                                    Nmetalbrute - Profil | So 23.2.2013 20:21:56

                                    http://www.saccon.cz/kapr/eshop/10-1-Navijaky/48-2-​kaprove/5/1003-Cormoran-BLACK-MASTER-8PiF-5000


                                    jednoznačná volba za litr :-) mám je jednu sezonu a naprostá spokojenost.

                                      NMany10 - Profil | So 23.2.2013 20:11:02

                                      Ahoj, ja jistou dobu pouzivam uz jen navijaky od Ticy a nemuzu si je vynachvalit. Na tvoje pouzity bych ti doporucil tydle: http://www.tropicliberec.cz/zadni-brzda/navijak-tic​a-spinfocus-gt-3550 . Ja je mam s predni brzdou na feedry...