Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

Nnofish - Profil | So 19.10.2013 19:42:27

salfi >> Růžová je dobrá. Moc lidí na takové barvy nechytá, ale jsou fajn :-)

    Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 19:40:18

    LosPafkos >> nechodis na ryby i ve vsedni dny? Ze bysme spolu vyrazili s boatem na slapy. Ja bych mohl utery nebo patek rano

      NLosPafkos - Profil | So 19.10.2013 19:36:16

      salfi >> já byl dnes tady v centru ze břehu a dostal jsem napráskáno,ale jinak fajn šoulačka.

        Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 19:32:04

        LosPafkos >> nazdar pafko, jdu rano po nocni a boat jsem si do auta nepribalil, navic pojedu zkusit mlikojedy a tam se z boatu nesmi, coz je skoda

          NLosPafkos - Profil | So 19.10.2013 19:28:57

          salfi >> Ahoj,chystáš se s tím na bouta ? Nebo na zbabělce (ze břehu) :-))

            Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 19:25:03

            Rano pujdu zkusit svoje pokusne vytvory, lov na buzeranta

              Nmartcv - Profil | Po 14.10.2013 15:52:10

              Rashid 28.93 >> a jak to poznám?.....vidím jen že jsi reagoval na mě...?

                Nmartcv - Profil | Po 14.10.2013 15:50:59

                tohle by možná na mušák i šlo.....1 a 2 gramy.....
                na stojáku (nejenom) na pstruhy je to bomba....

                  NRashid 28.93 - Profil | Po 14.10.2013 15:50:24

                  martcv >> musíš kouknout, na který přízpěvek jsem reagoval.... :-)

                    Nmartcv - Profil | Po 14.10.2013 15:47:13

                    Rashid 28.93 >> jaký muškaři?

                      NRashid 28.93 - Profil | Po 14.10.2013 15:46:18

                      martcv >> kdo? Muškaři? Nonono.... :-)

                        Nsalfi - Profil | Po 14.10.2013 15:45:09

                        martcv >> krasny kousky. Mozna by i ostatni ocenili nejaky kratky video, jak ti pracujou ve vode

                          Nmartcv - Profil | Po 14.10.2013 15:31:47

                          tak zas nějaký fotky......koguty a jigstreamery......přichází jejich doba je potřeba doplnit zásoby..:-)

                            Nmartcv - Profil | Pá 11.10.2013 12:49:55

                            Tykev 2 >> naživo vypadaj o dost lépe.....:-)

                              NTykev 2 - Profil | Pá 11.10.2013 12:45:32

                              tady aspoň vážete, muškaři jsou proti vám liní vandráci:-)

                                NTykev 2 - Profil | Pá 11.10.2013 12:26:59

                                martcv >> krásná práce, fakt:-)

                                  Nmartcv - Profil | Út 8.10.2013 23:32:16

                                  Po delší době zas nějaké vázání.....

                                    NKalužmistr - Profil | Ne 6.10.2013 22:11:18

                                    salfi >> Ty co jsem vázal tak mají 5 a 7g

                                      Nsalfi - Profil | Ne 6.10.2013 21:07:50

                                      Kalužmistr >> jaky maji ty hlavy gramaze?

                                        NKalužmistr - Profil | Ne 6.10.2013 19:39:31

                                        mvincik >> Snad budou, ale nejdříve musím zjistit jak to vodit.