Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

Nmvincik - Profil | Ne 6.10.2013 19:38:02

Kalužmistr >> Bacha na ty neváznoucí hlavy. Já jakmile je tam dám, začnu trhat. :-))
Jinak chytací určitě budou, vypadají pěkně.

    NKalužmistr - Profil | Ne 6.10.2013 19:24:16

    PepanD >> Jsem zvědav, ještě jsem s těma jig. nechytal.

      NPepanD - Profil | Ne 6.10.2013 19:21:45

      Kalužmistr >> Josef, vypadaj dobře. Přeji s tím hodně úlovků.

        NKalužmistr - Profil | Ne 6.10.2013 19:09:26

        Tak dnes jsem umotal candátovky na jiných jig. než je klasika. Jsem zvědav jak to bude chodit a jestli to něco vydráždí.

          Npetrikveprik - Profil | Čt 19.9.2013 11:19:35

          Brčál - už nikdy Mic >> dík moc - mrknu na ně (asi ve větší velikosti)

            NBrčál - už nikdy Mic - Profil | St 18.9.2013 20:33:29

            eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 18.9.2013 10:16:07 >> Dohiku S 8 :-) přibližně asi 6 cm

              Npetrikveprik - Profil | St 18.9.2013 10:16:07

              Brčál - už nikdy Mic >> krása! Prosím Tě - co je to za háček (typ+velikost)? A kolik cm přibližně má ten streamer (abych si udělal představu o velikosti toho háčku) Díky moc!

                NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Út 17.9.2013 23:51:21

                martcv >> a epoxidu :-) krásná čistá prácička s dokonalým tvarem :-)

                  Nmartcv - Profil | Út 17.9.2013 23:30:59

                  Brčál - už nikdy Mic >> jj....pěkný...už žádný patlání s Uvéčkem...:-)

                    NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Út 17.9.2013 23:10:55

                    Další z novinek streamra na pstruha :-) Fish Mask 3, Dohiku S8, Veverka zonkr přírodní, Living Eyes 3 mm vypadá to nádherně. Přívěs bude fungovat určitě perfektně a v menší vodě .

                      NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Čt 12.9.2013 22:18:26

                      martcv >> je to vázané jenom z toho Ghost hair white transparent a chartrause :-) nic více. Metoda skládaní jen jsem udělal ocas a přidal chartrause nahoru a dolu white.
                      http://www.ubrcala.com/muskareni/eshop/22-1-Vlasy/2​57-2-Ghost-Hair

                        Nmartcv - Profil | Čt 12.9.2013 22:03:36

                        Brčál - už nikdy Mic >> Ahoj Honzo...nevypadá to zle.....hřbítek SLF?

                          NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Čt 12.9.2013 21:51:55

                          Další menší novinka Ghost hair . Hned jsem musel vyzkoušet :-D

                            NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Čt 29.8.2013 22:23:07

                            Takže zítra frčím na Jestřabici. Tak aspoň nějakou mušku. Jednu jsem dodělat po cca 1 hod :-D

                              Nmartcv - Profil | Út 20.8.2013 23:15:31

                              Tak jsem konečně jsem našel parádní skalpy na streamery......všechny potřebné barvy pěkně pohromadě......
                              http://www.ubrcala.com/muskareni/eshop/36-1-Peri/15​1-2-Sedlovy-skalp-kohout

                                NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Čt 15.8.2013 12:56:38

                                Jarda001 >> jj předáno čp :-)

                                  NJarda001 - Profil | Čt 15.8.2013 10:57:53

                                  Brčál - už nikdy Mic >> Tak jsem je objednal, uvidíme jak na to ryby půjdou.
                                  Platba přes Paypal je super.

                                    NBrčál - už nikdy Mic - Profil | St 14.8.2013 20:16:16

                                    Tak přesně 9 cm a 11 cm max dlouhé vlasy. V balení 2 ks

                                      NBrčál - už nikdy Mic - Profil | St 14.8.2013 19:58:21

                                      Podajné je to až moc :-) V balení jsou 2 ks pásku asi 7 cm dlouhé. Barva je mix 3 barev nebo dvou.

                                        NPepanD - Profil | St 14.8.2013 19:05:28

                                        martcv >> Ale vypadá to dost nepodajně. Snad se dá užehlit do tvaru rybyčky.