Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

NCudla - Profil | So 19.10.2013 21:18:31

martcv >> Ty jsem chytal na pakomáry,bohožel nyní je to tam tak v pr.eli,že jsi rád za sebemenší čudličku

    Nmartcv - Profil | So 19.10.2013 21:09:04

    Cudla >> Jj...mě se líbí ty tvoje okouni na mušák ze soutokovky

      NCudla - Profil | So 19.10.2013 20:57:31

      martcv >> Podobný vážu na mušák malou 3 hlavičku a jdou na toPd,Si i Pp jak nasazenci tak domorodci a pod Štěchovicema je zbožňujou kapříci kolem40 jak najedou tak to chce utýct.....

        Nmartcv - Profil | So 19.10.2013 20:46:19

        salfi >> dík ...tobě taky

          Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 20:45:07

          martcv >> ja mam nocni na pumpe, takze pujdu rano na dve hodky pred usnutim, pak dam vedet, jak mi fungovaly homostreamery, tak at ti dal kousou...

            Nmartcv - Profil | So 19.10.2013 20:41:26

            salfi >> taky myslím....:-)
            ráno jdu zas a po obědě padnu za vlast....jsem hotovej už teď

              Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 20:29:08

              martcv >> hm. Ted koukam na ML, odpovedel jsi jim trefne a presne dle myho gusta

                Nmartcv - Profil | So 19.10.2013 20:25:52

                salfi >> Jj...to neřeším to je speccialita Mrku....
                radši jsem šel dvakrát na ryby a dobře udělal....lapil jsem tři candáty, dva pěkný vyháknul, štiku cca 60cm a pěknýho okyše...k tomu několik nesekatelnejch potažení za konec streamera....jsou to sfině opatrný....:-)

                  Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 20:18:41

                  martcv >> jsem koukal, jak z tebe strhali kuzi mistni zoufali kritici, se divim, ze jsi nespolykal prasky, nevzal provaz a nesel se zastrelit do rybnika:)

                    Nmartcv - Profil | So 19.10.2013 20:13:09

                    salfi >> :-)

                      Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 20:08:22

                      martcv >> strach v ty vane ze zaberu byl, navic zena stala ve dverich a volala na me, at nechodim moc do hloubky

                        Nnofish - Profil | So 19.10.2013 20:07:55

                        salfi >> tak to máš v pohodě, já mám právě podezření, že u mě je to rukama, když se nedaří.

                          Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 20:06:26

                          nofish >> rukama urcite ne, na ty ja mam zbrojni pas

                            Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 20:05:35

                            LosPafkos >> tak dej kdyztak vedet tady do vzkazu

                              Nnofish - Profil | So 19.10.2013 20:05:29

                              salfi >> klinik je jen pro kapry, to nevíš? Na ostatí živočichy je ho škoda.
                              Já vím že jako takový nemá chod, ale na druou stranu, jsem ti chtěl naznačit, že když to nebude chytat, nemusí to být barvou, ale klidně i rukama :-)))

                                Nmartcv - Profil | So 19.10.2013 20:00:53

                                salfi >> Ahoj.........si představ kdyby jsi v tý vaně záběr měl....to by byl teprve rachot....:-)
                                růžová je fakt dobrá....mě v týhle době chytá hlavně štiky...a to i pěkný...teda v kombinaci s bílou

                                  NLosPafkos - Profil | So 19.10.2013 20:00:00

                                  salfi >> jasný,že chodím,ale teď mám v práci hoňku.Jestli se mě podaří jednu stavbu do pátku v pořádku předat,tak bych zajel na boutovanou rád.

                                    Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 19:59:10

                                    nofish >> jasne ze nema sam o sobe zadnej chod, myslel jsem, kdyz jsem s nim pocukaval na kousku vlasce , jak se krasne vlnil, ze by clovek sam neodolal...

                                    P.S. musim si vyplachnout usta klinikem, kdyz si vyndavam z dasne streamera?

                                      Nnofish - Profil | So 19.10.2013 19:51:24

                                      salfi >> Ve vaně jsem to nezkoušel? Musím zkusit, jestli u mě berou, nebo taky ne...
                                      Streamer nemůže nechodit, stejně jak gumy (ty jsem měl taky nechodící). Když přijdeš na to jak to vodit, tak chytá všechno :-)))

                                        Nsalfi - Profil | So 19.10.2013 19:47:36

                                        nofish >> zkousel jsem toho spodniho ve vane, chod ma atraktivni, akorat jsem byl ve vane bez zaberu, no taky se stane...