Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

NKalužmistr - Profil | St 14.8.2013 18:38:57

martcv >> Nazdar příteli, jaký máš názor, mám nebo nemám? Nevím jestli mě to půjde vázat, to je asi jinej matroš než jsem dosud vázal.

    Nmartcv - Profil | St 14.8.2013 18:36:33

    Kalužmistr >> jj Pepíku u každýho je jiná barva....ale je to mixbarev...víc barev dodromady

      NKalužmistr - Profil | St 14.8.2013 18:34:48

      Brčál - už nikdy Mic >> Zdravím, moje otázka zní, v každém balení jsou jinné barvy? Tvrdě uvažuji o koupi.

        Nmartcv - Profil | St 14.8.2013 18:28:46

        Brčál - už nikdy Mic >> pěkný Honzo.....kolik toho je v balení?

          NPepanD - Profil | St 14.8.2013 18:13:38

          Brčál - už nikdy Mic >> Měl by jsi ale ty názvy barev přeložit do češtiny.

            NJarda001 - Profil | St 14.8.2013 8:55:14

            Brčál - už nikdy Mic >> Už máš ten streamrový matroš v obchodě?

              NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Čt 1.8.2013 23:14:03

              martcv >> něco pustím i pro tebe :-)

                Nmartcv - Profil | Čt 1.8.2013 23:02:38

                Brčál - už nikdy Mic >> jj....na ten jsem koukal...vypadá to moc pěkně....ten bych si hned vzal na zkoušku...to je přímo pro mě

                  NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Čt 1.8.2013 22:41:15

                  martcv >> jj je to ona. Dostal jsem dva kousky na zkoušku . Ještě mi příjde pár kousků pěkného matroše. Hned to vyzkouším s druhou hlavou :-)

                    Nmartcv - Profil | Čt 1.8.2013 22:21:02

                    tak já taky něco přidám....

                      N007krivanek - Profil | Čt 1.8.2013 22:12:58

                      Brčál - už nikdy Mic >> Ale to je taky moc hezký.
                      To je velká konkurence Martinovi.

                        Nmartcv - Profil | Čt 1.8.2013 22:09:12

                        Brčál - už nikdy Mic >> pěkný....to je ta průhledná hlavička jako náhražka za epoxid?

                          NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Čt 1.8.2013 22:07:08

                          martcv >> mě taky :-Ddddd

                            Nmartcv - Profil | Čt 11.7.2013 22:58:16

                            Brčál - už nikdy Mic >> si mě vyprovokoval...:-)
                            zítra to jde na test....
                            trochu jsem si to upravil a přidal zadní háček...

                              Nmartcv - Profil | Pá 3.5.2013 22:59:31

                              mvincik >> mě to neměl kdo naučit.....začal jsem v patnácti tím že jsem seřezával mušky a vázal na to....v tý době se vůbec nedali sehnat háčky...jj..je to už 25 let...:-)
                              v tý době nebyl ani internet...takže všechno z knížek, rybářskejch časopisů a zahraničních katalogů.....dneska je to fakt už brnkačka....je toho plnej net...

                                NRashid 28.93 - Profil | Pá 3.5.2013 16:41:21

                                mvincik >> ja chytil na gumovyho racka od Relaxu i perlina a vokouna. Myslim ze spektum ryb potencionalne chytatelnych na krevetky a racky muze byt sirsi, nez jen duhaci a potoci.... V zavislosti na velikosti, barve naztrahy, jeji vedeni a aktivity ryb...

                                  Nmvincik - Profil | Pá 3.5.2013 16:34:29

                                  Rashid 28.93 >> Jo, tady u nás by taky asi fungovaly. Když žerou ti duhoni i nymfy, tak proč ne krevety. Hladová a vysazená ryba sežere ledacos. Zatím se ale učím vázat normální mušky, takže bádat tímto směrem se ještě nějakou dobu určitě nebudu vydávat.
                                  Ten vázací postup krevety co jsem shlédl, mě ale přijde velice zajímavý.

                                    NRashid 28.93 - Profil | Pá 3.5.2013 16:30:40

                                    mvincik >> me naucil nekolik zakladnich postupu tata. Pak uz knizky a youtube. Nestydim se za to...
                                    Dansko me laka, tam jsou ty krevetky jasny. Myslim si, ze jsou dost podobny rakum a v mem domovskem reviru zije mrte raku americkych. Zvolit jen ty zpravny barvy a mohli by fungovat. Gumovy racci od Relaxu funguji...