Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

NKalužmistr - Profil | Pá 15.3.2013 7:45:15

Brčál - už nikdy Mic >> Jsou dobrý, já používám 8mm a 9mm, větší zatím nemám. Za kolik je máš, já mám 200ks za 100Kč jsou to 3D oči.

    NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Čt 14.3.2013 19:26:44

    martcv >> byl jsem obeznámen že na Hartě už všude :-) bout je připraven ::-)

      Nmartcv - Profil | Čt 14.3.2013 19:18:58

      Brčál - už nikdy Mic >> za 14 dní v Dánsku vypiluju techniku házení a po zahájení mušákem proženu štikule u nás.......když už jsem navázal ty nezatížený streamery tak ať je využiju........:-)

        NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Čt 14.3.2013 19:14:31

        martcv >> přiznávám objednával jsem jen pro svoji potřebu :-( napravím to :-D

          Nmartcv - Profil | Čt 14.3.2013 18:57:43

          Brčál - už nikdy Mic >> ty jsou fakt parádní.......jestli budou k dostání tak si nějaký vemu...

            NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Čt 14.3.2013 18:46:10

            Kalužmistr >> poštou mi jdou na dravce 15mm :-) nebudu se nudit a Harta se bude třást 16.6.

              NKalužmistr - Profil | Ne 10.3.2013 21:41:43

              PepanD >> Snad, oči jsou 8mm, mám objednané 9mm na větší nástrahy.

                NPepanD - Profil | Ne 10.3.2013 21:39:31

                Kalužmistr >> Úrčo na to něco chytíš. Jak velké to jsou oči?

                  NKalužmistr - Profil | Ne 10.3.2013 21:38:18

                  PepanD >> To je další problém, který já už neřeším. Snad to všechno není sežraný i když tady v této republice je všechno možné.

                    NPepanD - Profil | Ne 10.3.2013 21:34:35

                    Kalužmistr >> Určitě jsou Josef chytací. Hlavně, aby bylo co na to chytat.

                      NKalužmistr - Profil | Ne 10.3.2013 21:32:47

                      PepanD >> Hlavně jestli to bude vůbec něco platné.

                        NPepanD - Profil | Ne 10.3.2013 21:29:35

                        Kalužmistr >> Je to pěkný. Hodně jsi pokročil.

                          NKalužmistr - Profil | Ne 10.3.2013 21:23:21

                          A co říkáte na tohle, dnešní vázání.

                            NPepanD - Profil | Ne 10.3.2013 18:19:27

                            Rytíř >> Keci. Ty tak se motáš akorát z hospody..:o))))

                              NRytíř - Profil | Ne 10.3.2013 18:14:50

                              PepanD >> bys to nerozdejchal:-))Nemůžu provařit chytací...

                                NPepanD - Profil | Ne 10.3.2013 18:14:08

                                Rytíř >> Pochlub se ty,Orlaskej kamzíku. No?

                                  NRytíř - Profil | Ne 10.3.2013 18:08:00

                                  PepanD >> no vypadá to na to:-))

                                    NRashid 28.93 - Profil | Ne 10.3.2013 18:06:51

                                    Jedna krabice hotova. Zatim bez ocicek.... :-)

                                      NPepanD - Profil | Ne 10.3.2013 18:05:46

                                      Rytíř >> To tam rozdám rybářům u tebe, aby vystrašili sandály. A budeš mít po pr.děli šohaju.