Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

NRytíř - Profil | Ne 10.3.2013 18:02:30

PepanD >> co to je za strašidýlka?:-)

    NPepanD - Profil | Ne 10.3.2013 18:01:16

    A ještě jedna.

      NPepanD - Profil | Ne 10.3.2013 18:00:43

      Něco na začátek.

        Njambo - Profil | So 9.3.2013 22:34:21

        Mates PB >> každopádně pro přítelku pochvala velká....:-))

          Nmvincik - Profil | So 9.3.2013 11:49:00

          Mates PB >> Já vláčím s mouchou tak 50/50. Nikdy jsem na to nechytal, ale vím, že účinné nástrahy to jsou.

            Nflowerskullie - Profil | So 9.3.2013 11:11:26

            Mates PB >> no proto!

              NMates PB - Profil | So 9.3.2013 11:09:44

              flowerskullie >> Vedoucí vazárny?

                Nflowerskullie - Profil | So 9.3.2013 11:02:21

                Mates PB >> Přítelka?

                  NMates PB - Profil | So 9.3.2013 9:11:23

                  mvincik >> To si váže přítelka na krám na prodej, tady v naší oblasti je to dost žádaný artikl. Mě se tyhle věci moc nelíbí. A víceméně skoro nevláčím.

                    Nmvincik - Profil | So 9.3.2013 8:58:17

                    Mates PB >> Ty nejsou tebou dělané? Nebo to myslíš jako, že obdivuješ ty plné krabky? :-))

                      NMates PB - Profil | So 9.3.2013 8:57:23

                      mvincik >> Obdivuju lidi co tohle umí.

                        Nmvincik - Profil | So 9.3.2013 8:09:57

                        Mates PB >> Ale vypadají moc hezky. Navíc, plná krabka se vždy cení. :-)

                          NMates PB - Profil | So 9.3.2013 7:56:10

                          čili >> to bude asi tím že tohle nejsou strymry.

                            Nčili - Profil | Pá 8.3.2013 23:25:23

                            Mates PB >> to jsou snad nejubožejší streamry jaké jsem viděl

                              Nkapor76 - Profil | Pá 8.3.2013 23:07:06

                              ...

                                Nmartcv - Profil | Pá 8.3.2013 22:00:28

                                Mates PB >> to je škoda....jsem myslel, že jsi vynalezl něco revolučního...:-)
                                ne kecám.....bylo mi to jasný

                                  NMates PB - Profil | Pá 8.3.2013 21:53:20

                                  martcv >> krabica s obsahem nekoresponduje.

                                    Nmartcv - Profil | Pá 8.3.2013 21:45:50

                                    Mates PB >> By mě zajímalo jak děláš z toho olova ty floating.......:-)))

                                      NMates PB - Profil | Pá 8.3.2013 21:40:49

                                      Pche to je furt 3-4 kousky...:-))

                                        Nmartcv - Profil | Pá 8.3.2013 21:19:23

                                        Orion24 >> Fluokarbon........je to výroba na mořáky do Dánska