Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

NOrion24 - Profil | Pá 8.3.2013 21:17:21

martcv >> nacom ti vysi druhy hak?

    Nmartcv - Profil | Pá 8.3.2013 21:05:56

    Tak zase nějaká tvorba

      NMartinbati - Profil | Pá 8.3.2013 19:31:36

      Rashid 28.93 >> ono na stuky bezproblemu, ale ja viazem na jalce ostrieze pstruhy, a tam by sa hodili tensie haky..

        NRashid 28.93 - Profil | Pá 8.3.2013 19:19:22

        Martinbati >> vážu taky na kaprové bez protihrotu, ale zkušenosti s chytáním s nimi (jak sedí zásek/padání ryb) zatím nemám..... :-)

          NMartinbati - Profil | Pá 8.3.2013 17:02:49

          martcv >> dik. ano je to na takom kremovom podklade vyviazane, a fixami prifarbene. pridal som tam este leskly prvok, hak je kaprovy moc velky, ale je to jedne z mojich prvych streamrov, v podstate som sa nerozhodol este ake haky sa na taketo streamre mam nakupit.. :(

            Nmartcv - Profil | Pá 8.3.2013 16:59:28

            Rashid 28.93 >> máš to pěkný, ale uber na množství materiálu

              Nmartcv - Profil | Pá 8.3.2013 16:57:28

              Martinbati >> Pěkný.....komplet barvený?.........mám tu dvoje fixi ale ještě jsem se do toho nepustil

                NRashid 28.93 - Profil | Pá 8.3.2013 13:47:15

                Jsem taky neco zkusil.... :-)

                  NMartinbati - Profil | Pá 8.3.2013 13:33:12

                  prave lepim oci :)

                    Nmascha - Profil | Po 4.3.2013 22:37:05

                    Kluci, otázka - někde jsem četl o lovu mořských jehlic na bavlnkový střapec bez háčku. Prý se těma zubama na zobáku do tý bavlnky tak zamotaj, že je to spolehlivější než trojhák. Máte k tomu někdo nějakou zkušenost, proporce střapce apod?
                    V Norsku jsem s dobíráním záběrů od jehlic moc problém neměl, ale kolegové ano. A bavlnka to prý řeší.

                      Njiris - Profil | Ne 3.3.2013 21:07:25

                      martcv >> parada, udelej si to v bezove nebo svetle hnede. Ne v ciste bile, pak to more odrybnis :)

                        NVYDROUŠ - Profil | Ne 3.3.2013 20:34:45

                        martcv >> :-)))

                          Nmartcv - Profil | Ne 3.3.2013 20:32:50

                          VYDROUŠ >> bych si uvázal pro sebe....:-)

                            Nmartcv - Profil | Ne 3.3.2013 20:32:16

                            PepanD >> už ne....už jsem to napíchnul na háček.....:-)

                              NVYDROUŠ - Profil | Ne 3.3.2013 20:29:38

                              martcv >> Ahoj, je to nadhera uplně realné:-)) By jsi mě mohl navázat nějakou 18letou roštěnku:-)))

                                NPepanD - Profil | Ne 3.3.2013 20:19:23

                                martcv >> Je to nádhera, je to živé?...:-)))

                                  Nmartcv - Profil | Ne 3.3.2013 20:14:03

                                  jiris >> ubral jsem materiál a přidal vnitřnosti.....
                                  a jednu průhlednou....těch bych deset dělat nechtěl....:-(

                                    Nmartcv - Profil | Ne 3.3.2013 19:02:14

                                    Mates PB >> jj...to vypadá dobře..........

                                      NMates PB - Profil | Ne 3.3.2013 18:39:17

                                      martcv >> Na krevety je velmi praktické tzv. spey peří

                                        Njambo - Profil | Ne 3.3.2013 17:46:30

                                        Jarda001 >> jó každej se snaží jak umí, v rámci možností. Hlavně zdravíčko, teplíčko, nápady a čas na ryby :-)) pak se uvidí ......