Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

NJarda001 - Profil | Ne 3.3.2013 17:42:14

jambo >> ja jsem materialy od neho zacal pouziva letos. Dela se s tim pekne, ale uvidim co na to ryby.

    Njambo - Profil | Ne 3.3.2013 17:22:27

    martcv >> škoda že jsem to neznal dřív a nepřivezl z Austrálie ... ten ital to má hezký a předvádí i dobrej svěráček :-))

      Nmartcv - Profil | Ne 3.3.2013 15:41:43

      PepanD >> na to jim s.ru........20 doláčů....to si radši koupím dvě pěkný krabičky.....to co navoužou oni zvládnu taky...jen mi bude chvíli trvat než na to přijdu....nemám rád jednoduchý cesty........:-)))

        NPepanD - Profil | Ne 3.3.2013 15:34:19

        martcv >> Martine, podívej se sem. Ale musíš se zaregistrovat.https://www.epflies.com/member/login/. Stojí to na rok asi 20,- doláčů.

          NJarda001 - Profil | Ne 3.3.2013 15:26:21

          Tak pro ispiraci: http://www.epflies.com/estore/category/4796?page=4
          Materialy od tohohle americkeho itala maji na taimen.com

            Nmartcv - Profil | Ne 3.3.2013 15:20:08

            jiris >> ok...uberu.............háčky č.4 a 6.............Gamakatsu

              Njiris - Profil | Ne 3.3.2013 15:17:20

              martcv >> kolikátky to jsou háčky?

                Njiris - Profil | Ne 3.3.2013 15:16:26

                martcv >> u ber na matroši, přes normal krevetu skoro vidíš. Jinak fajn.

                  Nmartcv - Profil | Ne 3.3.2013 15:13:32

                  jiris >> Tak další uvázaný kevetky....krabka se už pomalu plní....:-)
                  dal jsem na tebe...na ocásek použit jemný materiál....
                  .u těch bílejch do dabingu přidána gumová střiž pro zvýraznění nožiček....musel jsem to jít vyzkoušet do vany....:-)...pracuje to supr

                    Nmartcv - Profil | Ne 3.3.2013 14:18:31

                    mascha >> ahoj....pstruzi do toho šli fakt po hlavě...a i ne zrovna velký.....každopádně.... budu je mít sebou...vyzkoušíme....:-)

                      Nmascha - Profil | Ne 3.3.2013 14:09:29

                      myslim, že vím, kde by se pár tasmánských čertů dalo sehnat. Ale velikost nebyla pstruhová, mělo to víc jak 6cm. Sada tří kusů stála myslím něco ke dvoum stovkám.

                        NMartinbati - Profil | Ne 3.3.2013 13:55:27

                        nieco skusam aj ja :)

                          Nmartcv - Profil | Ne 3.3.2013 13:26:42

                          Cardinal >> Ahoj Fero........rád tě tu zas vidím......:-)
                          80,- byla ještě dobrá cena....:-)...dneska to nestojí míň, navíc to jde blbě sehnat....jedině z venku po netu......ale jak jsem psal níže.....čekal jsem po zaplacení půl roku......
                          už mám zase zásobu....:-))....vzal jsem jich asi 20ks.....letos tomu dám zase trochu prostor....navíc to chci zkusit na ty mořský pstruhy v Dánsku.....

                            NCardinal - Profil | Ne 3.3.2013 13:19:51

                            martcv - 3.3.2013 13:01:36 : Ahoj, tak jest. Pred mnohými rokmi to bola diabolská nástraha. 80.-korún za kus bolo dosť. Ostali mi tieto dve, tretiu som nechal vodníkom.:-)

                              Nmartcv - Profil | Ne 3.3.2013 13:01:36

                              jambo >> Ahoj.........je to Tasmanian Devil..........je to vláčecí nástraha...je tím prostrčenej drátek s trojháčkem.....ale můžeš tím protáhnou normálně vlasec a navázat trojhák nebo jednohák....
                              u nás to asi nekoupíš...alespoň já to nesehnal když jsem to loni scháněl....bral jsem to z UK, ale od tamtud bych ti to nedoporučil....zaplatil jsem a čakal skoro půl roku než to poslali.....na meily naprosto nereagavali...už jsem ty prychy i odepsal.(víc jak 2000,-)...a najednou jsem to měl na poště
                              chodí to hodně divoce a pstruzi se po tom mohli před lety zbláznit....

                                Njambo - Profil | Ne 3.3.2013 12:41:48

                                martcv >> Ahoj,prosím Tě jak se to jmenuje a dá se to u nás koupit ? Je to jen na trubičkové nástrahy nebo i klasiku? Jde o ty žluté dva kousky dole na fotce, máš z toho něco uvázaného , dej prosím foto. Máš to moc hezké ,potěší to oko a doufám že i ryby . Petrův Zdar !

                                  NPepanD - Profil | Ne 3.3.2013 12:22:28

                                  Tak jsem usmolil nějaké typy peří. Teď jim udělám bratříčky

                                    NSethy - Profil | Ne 3.3.2013 0:05:29

                                    jiris >> tak určitě :)

                                      Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:48:06

                                      thym >> viděl jsem ji u Tebe :-)

                                        Nthym - Profil | So 2.3.2013 23:44:56

                                        jiris >> Vision teď udělal novou intermídu speciálně na mořáky. - Vision Kust. 10m hlava, 20m runnig. To je jen taková vsuvka, jdu kolem ;)