Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

Nmascha - Profil | So 2.3.2013 23:38:03

martcv >> jasně, ten feeder při večerním pivečku na zahrádce to jistí

    Nmartcv - Profil | So 2.3.2013 23:36:11

    mascha >> jak bez ryby.....ryba bude...a basta....:-)

      Nmascha - Profil | So 2.3.2013 23:33:06

      mno uvidime. kazdopadne i bez ryby si to uziju (zvlast, kdyz budu mit kajak). teda pokud nebude celej tejden orkan. tesim se jak malej.

        Nmartcv - Profil | So 2.3.2013 23:30:57

        jiris >> učím se každopádně.....na ohři jsme toho moc nenaházeli......skoro vše se odchytalo na oblíbenýho Hitlera.....:-)

          Nmartcv - Profil | So 2.3.2013 23:27:18

          jiris >> jj....mrknu na to na krámku.....snad i Rachač poradí

            Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:25:37

            martcv >> na začátek SH, ani Outbound nedoporučuji. Rozhodně ti to neprospěje v rozvoji házení :-) (pokud se učíš). Kup nějakou kvalitní WF 7 I a je to, značky (Rio, 3M).

              Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:24:04

              Sethy >> ale Pavel ty malý ryby vyselektoval celkem úspěšně co :-D

                Nmartcv - Profil | So 2.3.2013 23:23:44

                jiris >> nejsem muškař....ikdyž nějaké malé zkušennosti mám z lovu před lety na Ohři, když tam ještě bylo spoustu ryb.....ještě že mám načteno a vím že SH....bude střelná hlava.....:-).........to se dá koupit i originál....nebo ne?

                  Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:23:12

                  mascha >> nevím, tolik zkušeností tam nemám. Velkou rybu jsem tam nechytil. Může to být cesta k větší rybě, ale na druhou stranu jsou i malí pstruzi hltavci.

                  Ale místní úspěšní lovci používají i hodně velké strýmry. (ony ani ty plandy nejsou malé).

                    Nmascha - Profil | So 2.3.2013 23:21:21

                    jiris >> dá se nějak třeba velikostí nástrah selektovat větší ryba? ve středním norsku se mi to nedařilo a velký nástrahy mi ryby ignorovaly a naopak největší ryby se chytli na peříčko nebo dvoupalcovou gumu.

                      NSethy - Profil | So 2.3.2013 23:18:16

                      mascha >> Uvidíš :)

                        Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:17:43

                        martcv >> používám jen Rio Outbound a teď jsem si nově vyrobil SH. S normální lajnou je to tam ve větru na ....... :)

                          Nmascha - Profil | So 2.3.2013 23:16:42

                          Sethy >> Hugo už mi o tom referoval :-)
                          ale já si na to chci přijít sám :-)
                          Jedeme na špici Fynu, a chci se zkusit s kajakem přesunovat po Odense fjordu a to včetně napříč k ústí říček nad Odense. Nechci se přesunovat autem.

                            NSethy - Profil | So 2.3.2013 23:16:41

                            jiris >> teď jsi na to káp :)

                              Nmartcv - Profil | So 2.3.2013 23:16:14

                              jiris >> ještě nemám žádnou vybranou....

                                Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:16:03

                                martcv >> ano malých ryb je tam mraky, fakt hodně. Je to takovej velkej "soukromák". Čím víc na sever (teď nemyslím DK, tím jsou ryby větší).

                                  Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:15:06

                                  Sethy >> proto si dával na ty plandy sekuňdák co, protože si na ten silon nezaznamenal záběr. Já tě vždycky měl za lišáka.

                                    Nmartcv - Profil | So 2.3.2013 23:14:30

                                    jiris >> to mi je jasný že je musíme nejdřív potkat.....ale podle toho jak se tam o to staraj, tak by to mělo bejt rok od roku lepší....alespoň to tak na mě působí

                                      Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:13:58

                                      Sethy >> kajak je v DK dobrá volba, myslím, že se tam s ním dá dobře vyřádit.

                                      Na FB je hodně lidí co to tam poslední roky provozují, hlavně trolling.

                                      Mě osobně byl k ho..nu :)) Ale to bylo blbým místem. I s boutem by to tam bylo prima.

                                        NHonzaV - Profil | So 2.3.2013 23:13:02

                                        Sethy >> ok no, vsak se jenom ptam :) ja tam jedu taky prvne....