Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

NSethy - Profil | So 2.3.2013 23:12:24

jiris >> Jirko napiš k čemu ti byl v Dánsku kayak. A nezmiňuj to jak jsi na něm zkoušel surfovat :-D

    NSethy - Profil | So 2.3.2013 23:11:24

    mascha >> Hm, jak myslíš, vím jak dopadly kluci loni. Po prvním dni ležely kayaky u chaty. Jen sliver se projížděl :)
    To je asi jak jít na fotbal s hokejkou.

      Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:11:24

      martcv >> ano F a I lajny. Intermida je dobra volba. Teď nevím jestli máš namysli konkrétní typ?

        Nmascha - Profil | So 2.3.2013 23:09:40

        Sethy >> kajdu rozhodně beru. I kdyby byla jenom na přesuny, tak bude zlatá. Píšu si tam s jednim místním chlapíkem a kajaky používají dost často. A to ta jejich parta má takový vany vošklivý, vůbec žádný elegantní seakajaky.

          Nmartcv - Profil | So 2.3.2013 23:09:39

          jiris >> Poraď mi prosímtě ještě jakou šňůru.....něco v sedmičce.....měl jsem na mysli pomalou průhlednou intermídu......jestli je to blbost tak mě z toho vyveď....

            NSethy - Profil | So 2.3.2013 23:09:25

            HonzaV >> Jo, ti pstruzi berou plandy tak opatrně, že záběr s vlascem vůbec nezaregistruješ.

              Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:09:20

              HonzaV >> ať si každej chytá jak chce. Je mi to celkem jedno. Na plandu se dá chytat s pletenkou i ze silonem.

              Jak dlouho se chytá v DK na plandavky?
              A jak dlouho jsou pletenky?
              To předtím nechytali.... v dk jsem viděl dost vláčkařů, ale nikoho ze šňůrou.

                Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:07:48

                martcv >> vážu si 3 verze. Jedna uplně bez ničeho a dvě s očima z činek. 2 průměry.

                Nejdůležitější je tam ty ryby najít.

                  NHonzaV - Profil | So 2.3.2013 23:07:35

                  jiris >> no jo, vlasec je na pstruhy lepsi, ale nevim jestli zrovna na tom mori a zrovna na plandy - nektery neni problem hazet fakt daleko, to uz se s vlascem blbe vodi, zasekava, o zaberu nevis....

                    Nmascha - Profil | So 2.3.2013 23:07:18

                    jiris >> až se vrátim z dánska, a nějaká kreveta zbyde, otestuju to na Koutech, třeba to bude neokoukaný a konečně se dostanu přes šedesát čísel.

                      NSethy - Profil | So 2.3.2013 23:06:15

                      mascha >> hlavně netahej ten kayak prosimtě. Když budeš jezdit u nás na kryťáku, chytneš toho víc.

                        Nmartcv - Profil | So 2.3.2013 23:05:15

                        jiris >> aha rozumím....takže tak nejlehčeji jak to jde......předpokládám že i bez olova....

                          Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:04:15

                          mascha >> jednu fotku jsem nasel, ale tu sem nedam. Snizil bych si auru :-)) Ale co zerou to, zerou. Navic nebudu vazat hory much nekam, kam se podivam parkrat za rok.

                            NSethy - Profil | So 2.3.2013 23:03:38

                            jiris >> Dyť neměli ani půl metra :)

                              Nmascha - Profil | So 2.3.2013 23:02:27

                              jiris >> podle těch fotek koukám, že se s tim vázáním moc mažu. Namatlám nějaký háčky vteřiňákem a protáhnu je prachem za skříní :-)

                                Njiris - Profil | So 2.3.2013 23:01:46

                                Sethy >> na Nive to byly duhy jaky tady uz neuvidis :-D

                                  NSethy - Profil | So 2.3.2013 23:00:30

                                  jiris >> no jasně tos nevěděl :-D Máš se ještě hodně co učit :)
                                  Ta ryba se speciálně šlechtí aby jí prosekl každý.
                                  Ne, Niva už je tak dávno, že ani nevím jak to tam vypadalo.

                                    Njiris - Profil | So 2.3.2013 22:59:03

                                    martcv >> hugo ze z mrku odhlasil, protože mu sety v DK urval bez souhlasu jeho nejuspěšnější jedinou plandu.

                                      Njiris - Profil | So 2.3.2013 22:58:34

                                      martcv >> jaro i podzim, stejne muchy. UV nepouzivam, moc tezky. (hmotnostne, ne vazanim :))

                                        Njiris - Profil | So 2.3.2013 22:57:52

                                        Sethy >> duhak na soukromce ma jinou drzku jak na potoku?