- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa Infinity XBR 5500
Co na něj říkáte? Máte nějaké zkušenosti? Já jsem se na první pohled zamiloval... :-D
Autor diskuse: ksanda - Profil , 25.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
Nseparee - Profil | Čt 27.6.2013 9:42:40
karloson >> karloson® - 25.6.2013 9:11:09 >> ty si si kúpil crosscasty x ???
NVojtěch - Profil | Út 25.6.2013 10:37:23
mám je pátým rokem,bez závady,bez servisu a šlapou. Mám na nich vychytávku a to
že dřevěné držadlo kličky je na dvou mini ložiskách_žádná vůle. Zmákl mi to jeden
stavěč miniaut za 400Kč.
že dřevěné držadlo kličky je na dvou mini ložiskách_žádná vůle. Zmákl mi to jeden
stavěč miniaut za 400Kč.
Nksanda - Profil | Út 25.6.2013 10:36:39
GRUPA >> nz, ja jsem na ne uplne ujetej jsme si proste souzeni hned na prvni pohled jen zatim jsou mimo moje cenove moznosti, ale snad na pristi sezonu uz budou doma :-)
NGRUPA - Profil | Út 25.6.2013 10:25:54
ksanda >> díky za poděkování. Stačilo i jedno. :-)
Někdy jsou v bazaru. Dají se koupit za cca 5´000,- za kus.
Někdy jsou v bazaru. Dají se koupit za cca 5´000,- za kus.
NGRUPA - Profil | Út 25.6.2013 10:21:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ksanda - >> tak ještě z boko-předu. :-)
https://www.facebook.com/pages/Daiwa-Infinity/608134282534986?fref=ts
https://www.facebook.com/pages/Daiwa-Infinity/608134282534986?fref=ts
NGRUPA - Profil | Út 25.6.2013 9:18:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ksanda - >> no je to kolovrátek, který mám už čtvrtou sezónu. Tolik let se u mě ještě žádný jiný kolovrat neohřál. :-) Teda, co se kaprařiny týče.
Nkarloson® - Profil | Út 25.6.2013 9:11:09
separee >> Já si je nakonec taky pořídil a není nic co bych jim vytknul. A nějakýho toho kapra už taky zdolali, chod je pořád lehký, vše na pohodu. Ale nestahuji teda s nima olova ze 300 metrů..
Nseparee - Profil | Út 25.6.2013 4:39:22
karloson >> karloson® - 25.1.2013 18:47:12 >> po par mesiacoch odvolavam co jsem odvolal :) Po troch kaprovackach isli crosscasty na reklamaciu, lebo chrapstali a kladli odpor. Dostal som dva nove kusky a tie isli po par mesiacoch z toho isteho dovodu na reklamaciu. Cize mi presli rukami 4 vadne kusky. Tym padom som to uz z Daiwou neriskoval a zobral som ultegry XTB. U Daiwi pravdepdobne kvalita zacina niekde nad windcastami okolo 250 eur, co je za mojou hranicou.
Nel.ou - Profil | So 26.1.2013 1:17:48
Já mám tyto kosmonautické:) Tři roky a dobré. Až na tu dvojitou kličku. Mohla být delší. Přemýšlel jsem o X BRA Infinity, ale následníci budou asi Tournament Entoh. Víc mi vyhovuje Hardbody-Z.
Zkoušel jsem právě Infinity XBR, ale zdálo se mi, že je to nějaké méně pevné, nebo jak bych to nazval přesně. Zkrátka z těch masivních mám takový lepší pocit. Třeba na staré Shimano big baitrunner M z tohoto důvodu nedám dopustit. Ale je to subjektivní. U někoho to může být úplně naopak. Každopádně Daiwa je špica. Omlouvám se za neautorské foto, ale jako zákazník snad mohu:)
Zkoušel jsem právě Infinity XBR, ale zdálo se mi, že je to nějaké méně pevné, nebo jak bych to nazval přesně. Zkrátka z těch masivních mám takový lepší pocit. Třeba na staré Shimano big baitrunner M z tohoto důvodu nedám dopustit. Ale je to subjektivní. U někoho to může být úplně naopak. Každopádně Daiwa je špica. Omlouvám se za neautorské foto, ale jako zákazník snad mohu:)
Nslotr - Profil | Pá 25.1.2013 18:55:16
Ahoj.Letos jsem si pořídil čtyři kousky.Jsem znich uplně hotovej.Už se nemužu dočkat až nahodím.
Nkarloson® - Profil | Pá 25.1.2013 18:47:12
separee >> A jsi s crosscastama spokojenej? Já mám od šíma titanosi a letos chci pořídit páreček od daiwy, buď ty crosscasty nebo windcasty
Čtenáři této diskuse také sledují
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLov z nafukovacího člunu1187
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NHarrison - vše o této značce3721
NMikbaits boilie LiveriX307
NFanclub značky Shimano16387
NShimano Power Aero 14000 XTB310
NZlatá kaprařská malina1332
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
0:00NKrátkodobá kaprařina x 9903
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNLabe fishing store 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
PáNZlatá kaprařská malina 1332
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CK Varga
CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní...

















