- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Muškaření vs feeder
Dobrý den mám dotaz co je pro mě lepší feeder nebo muškařina lovím na stojácích i řekách ale nevim co si vybrat baví mě přívlač,ale i plavaná na těžko moc nechytám a chtěl bych do toho vrazit max 3500 možná eště ňákou kačku.
Muškařina:nehodlám zatím kupovat pstruhovou povolenku
Muškařina:nehodlám zatím kupovat pstruhovou povolenku
Autor diskuse: mladýrybař - Profil , 23.1.2013 muškaření - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
16 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nmedvěd - Profil | Čt 24.1.2013 14:38:21
mladýrybař - >> napiš si prosím do karty rok narození ať vím,jak mám takovou otázku brát vážně
NSintrix - Profil | Čt 24.1.2013 14:32:41
Já se musím přiznat. Ač se léta věnuji převážně muškaření, P povolenku jsem si koupil až loni . Jinak jsem válčil na MP Vltavě v ČK a v podstatě úspěšně. Takže nářadí doporučuji si pořídit podle toho co vlastně chci. Muškařit nebo feedr.
NVenca888 - Profil | Čt 24.1.2013 12:12:21
to je jako kdyby ses zeptal, jestli máš hrát radši tenis nebo volejbal. Já osobně si vybírám koníčky podle toho, jak mě bavěj... :-)
NStewik - Profil | Čt 24.1.2013 12:09:17
mladýrybař - >> s feedrom sa dá aj plaváčkovať :) skúšal som sním aj vláčiť... síce je to také "iné" ale dá sa to :D
Nzdeko - Profil | Čt 24.1.2013 12:04:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Co je pro tebe lepší, na to musíš přece přijít sám. Musíš sám nejlíp vědět co Tě baví víc a z kterýho stylu máš větší požitek, každej styl je úplně o něčem jiným. V tom Tě tady nikdo nemůže radit,co je pro tebe lepší, sám musíš vědět co Ti dává víc.
Je to jako kdyby se někdo ptal, jestli pro něj lepší dlouhovlasá blondýna, nebo krátkovlasá černovláska.
Je to jako kdyby se někdo ptal, jestli pro něj lepší dlouhovlasá blondýna, nebo krátkovlasá černovláska.
Nspecman - Profil | Čt 24.1.2013 9:42:35
rozhoně feeder je to levnější a co se týká optížnosti opět feeder muškařina je však top
Nmipa - Profil | Čt 24.1.2013 8:45:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
mladýrybař - >> feeder vs muškaření .... tak to jsi vyřešil sám a to tím, že nehodláš kupovat pstruh. povolenku ... toť k zadání otázky :-)))
... jinak se "rybolovná" technika nedá takto na dálku nikomu moc radit, protože toho člověka jen z popisu otázky nikdo nezná, neodhadne a navíc ta tvoje "top" technika, které se chceš věnovat tě musí tak nějak chytit u srdce, musí ti být blízká .... a to včetně lovených ryb, prostředí lovu a nebo třeba i vybavení .....
pravdou zůstává, že MP povolenka nabízí hromadu možností a technik, od klidnějších až po vyloženě akční, "hrubé" i velice jemné, lovící malé, větší či obr ryby ..... a FEEDER jich mnoho spojuje a využívá a navíc, pokud nechceš, tak nemusí být pro začátek vůbec finančně náročný ..... takže za mne rada zní - feeder :-))))))
... jinak se "rybolovná" technika nedá takto na dálku nikomu moc radit, protože toho člověka jen z popisu otázky nikdo nezná, neodhadne a navíc ta tvoje "top" technika, které se chceš věnovat tě musí tak nějak chytit u srdce, musí ti být blízká .... a to včetně lovených ryb, prostředí lovu a nebo třeba i vybavení .....
pravdou zůstává, že MP povolenka nabízí hromadu možností a technik, od klidnějších až po vyloženě akční, "hrubé" i velice jemné, lovící malé, větší či obr ryby ..... a FEEDER jich mnoho spojuje a využívá a navíc, pokud nechceš, tak nemusí být pro začátek vůbec finančně náročný ..... takže za mne rada zní - feeder :-))))))
Ntimb - Profil | St 23.1.2013 21:02:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zajímavá otázka.To s tou P povolenkou ještě neznamená že nemůžeš začít muškařit respektive lovit na umělou mušku.Já pstruhovku taky nemám a chytám na mouchy.Ale oboje je tak odlišný styl, že rozhodnout se nedá.Někdy zajdu s feedrem někdy s mouchou,vláčkou,plavačkou.
Záleží co ti je bližší a jaké ryby by jsi rád chytal.Myslím si že feeder je ze začátku a pro běžný lov méně finančně náročný.
Záleží co ti je bližší a jaké ryby by jsi rád chytal.Myslím si že feeder je ze začátku a pro běžný lov méně finančně náročný.
NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 23.1.2013 19:47:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
mladýrybař - >> přesně, jak už psal tady "kosvi", jestli nechceš kupovat P povolenku, tak bych o tom ani nepřemýšlel, jinak prachy cpeš neustále do obou a feeder tě výjde daleko lépe jako muškařina. Sám jsem si dal s muchou na rok pauzu, bo mi jen vysávala peněženku a skoro nic z toho... budu mít teď alespoň více na kaprařinu
Nkosvi - Profil | St 23.1.2013 19:31:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
mladýrybař - >> Když nechceš kupovat P povolenku, tak bych šel rozhodně do feederu.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNO muškách, umělých 34434
StNPovídání JEN o vázání a muškách 22021
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
Co je nového - muškaření + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












