- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Člun, elektromotor, sonar do 30 000kč
Děkuji za vaše rady a odpovědi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nkebator - Profil | St 23.1.2013 13:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.ebay.de/itm/ALU-Boden-PVC-Schlauchboot-Sportboot-mit-Paddel-320x150-cm-bis-566kg-1A-Qualitat-/251085962107?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item3a75e3bb7b
bol tam niekde aj ten cln, co posielal Codis, takze hladaj a ostatne Ti za tie peniaze v pohode vyjde
Nmazar - Profil | St 23.1.2013 13:49:43
NČodiš - Profil | St 23.1.2013 11:40:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://do-domu.mimishop.cz/detail.php?zbozi=4346132
http://www.boat007.cz/lode-cluny/elektromotory/minn-kota-endura-45-36-elektromotor.html
http://topbaterie.cz/varta3/trakcni-baterie-varta-professional-deep-cycle-140ah-20h-12v-lfd140-%28930140%29.html
http://www.mlsport.cz/echoloty/sonary/lowrance-mark-4-gps
Napíšu ti rovnou proč jsem udělal takový výběr co se týče tohoto člunu kamoš si ho pořídil min rok v 2,7m verzi moc jsme s ním nenajezdili takže nechci hodnotit životnost to se ani za tak krátkou dobu nedá ,ale sám jsem si tento člun velice důkladně prohlížel a že jsem špekulant, a musím uznat že klalita zpracování je na slušné urovni.Elektromotor každému říkám vem to nejsilnější sám jezdím hlavně Novomlýnské nádrže a je to potřeba ,ale odjezdil jsem kvanta let z Rhino 44 a vždy jsem dojel kam jsem potřeboval vlny nevlny.Baterii nejlépe 2ks 100Ah ,pokud chceš jednu volil bych tu co jsem poslal 140Ah a časem k ní dokoupil nějakou záložní třeba 60Ah, co se týče echolotu je pravda že tento nemá nijak velký displey ale rozlišení na jeho velikost je dostatečné a je to sice blbost ale dá se před displey dát nějaké zvětšovací sklo ,ale osobně bych toto neřešil tento echolot jsem vybral hlavně proto že má GPS a tu pro tvou potřebu používání využiješ sám mám EAGLE SEACHARTER 480DF kterej má nahrávání a GPS je to sice starší mašinka ale furt super jezdím hodně tak že na jedné půlce obrazovky mám zobrazení echolotu a na druhé mapu tím chci říct že využívám pro echolot jen půlku displeye a tudíž jsem na velikosti jak u toho co jsem ti poslal a není to nijak limitující v tvém případě by to byla ale trochu nevýhoda kdybys měl obě věci zapnuté zároven musel bys přepínat a nebo jít do echo bez GPS a koupit externí GPS je to také řešení možná i elegantnější nepočítal jsem to dohromady ale podle mě limit který jsi stanovil by se bezproblémů tímto splnil.Trochu jsem se rozepsal sory tak to když tak smaž.
Nlunimus - Profil | Út 22.1.2013 14:25:38
... v mojom prispevku slo skor o to, ze som rybar zaciatocnik ... chytat som zacal az minuly rok v marci (brezen) na popud svojich deti :)
... no a nevedel som ako mam vseobecne citat data z displeja ... po precitani odkazu, co som daval nizsie mi je to uz jasne ... a tiez asi pouvazujem nad nejakou podobnou hrackou :)
Nmazar - Profil | Út 22.1.2013 14:17:42
Nlunimus - Profil | Út 22.1.2013 12:04:32
http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=718
... zakladna informacia pre mna je, ze sonar zobrazuje presne "bod" podomnou a na displeji sa zobrazuje na konkretnej pozicii (uplne vpravo) a vsetky ostatne "rezy" displeja su historicke data.
... ak tomu spravne rozumiem, tak ak ostanem stat, tak mi displej postupne prekresli dno s linearnou hlbkou?
Nlunimus - Profil | Út 22.1.2013 8:56:57
Princip fungovania - vyslanie vlny a snimamie jej navratu mi je jasne ... ale neviem si dat do makovice, co mi to zobrazuje na displeji ...
Je to predpokladam priecny profil dna presne pod sondou + blizke okolie ... ale ako sa vykresluje podklad a relief dna? a ako viem, ze tento profil je v smere lode a nie kolmo na lod?
Sonda vysiela signal kuzelovity, alebo v principe plosny - trojuholnikovy (s hrubkou pasma napr 1m), ktory je vysielany (podla natocenia sondy) v smere plavby?
Dakujem
Nmazar - Profil | Út 22.1.2013 7:08:18
Narnošt - Profil | Po 21.1.2013 21:59:55
Nlunimus - Profil | Ne 20.1.2013 16:18:51
... s tym slabym motorom to bolo len obrazne ... jednotznacne plati, cim silnejsi, tym lepsi ... kludne mozes jazdit na slabsom vykone ... a ked budes potrebovat pridat, u silnejsieho mas stale rezervu kam pridat, kym u slabeho pridas uz jedine rucny pohon :)
... a rovnako ked sa ti o 2-3 roky vyskytne prilezitost ist s clnom na nejaku inu vodu, moze sa ti stat, ze ti vykon bude chybat ...
Nmazar - Profil | Ne 20.1.2013 13:50:15
NVendys 65 - Profil | So 19.1.2013 22:42:44
Já mám dceru v anglii a tak my vozí věci na rybařinu a s cenou za bojlí jsem na ploviční ceně než u nás.
Nmazar - Profil | So 19.1.2013 22:36:32
NVendys 65 - Profil | So 19.1.2013 22:31:15
No,když si to tak nějak uvědomím,tak snad za člun jsem dával okolo sedmnácti a echolot byl buď za sedmnáct nebo čtrnáct,mám to dva roky,když jsem si to kupoval tak jsem měl představu taky jinou a pak jsem jenom přidával a přidával.
Nvundu - Profil | So 19.1.2013 21:41:40
já se do 30-ti vešel pouze s člunem....:-))))
NVendys 65 - Profil | So 19.1.2013 21:28:46
Čus,já vlastním člun BUSH 280 k tomu mám 50Lb elektromotor a echolot LOWRANCE DSI ELITE 5X,zatím spokojenost někdy by se my hodil klidně o pár čísel delší.Sorry za kvalitu focena mobilem.
Nvundu - Profil | So 19.1.2013 21:20:01
Kde to žije - všechna témata
10:53NRybáři vs ochránci přirody 73
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













