Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

NKomplexacek - Profil | Ne 17.4.2016 12:26:43

Tom - Tuk >> Zajímavá aktivita :-) tak ať dobře pořídíš...

    NTom - Tuk - Profil | Ne 17.4.2016 11:51:16

    Komplexacek >> Čeče člověk co od nich obchoduje v CZ se mě jako jediný nelenoval ozvat (volal do 4 firem a v So/Ne mají zjevně na háčku) a nabídl mě katalog, že to objedná kdesi spolu se svým dalším zbožím! Taxem zvědav, co z toho pojde...

      NTom - Tuk - Profil | Ne 17.4.2016 11:39:56

      hroch jarda >> Chjo podruhé. 1) nenašel archiv recenzí 2) onkel hůhl našel monfish.cz, kde prodávají bezpochyby prvotřídní SIMMS. Bohužel pro mne - SIMMS je moc drahá pětidolarová ještěrka na dvoudolarové košili... Jestli's ale myslel něco upaupa yného, pls písni. Tak či onak děkuji atd.

        NTom - Tuk - Profil | Ne 17.4.2016 11:28:52

        Komplexacek >> CHJO, je to běs....je to běs! Ale děkuji, tak či onak normální rada je už na mrku celkem vzácná...

          Nhroch jarda - Profil | Ne 17.4.2016 11:20:26

          Tom - Tuk >> Čau, zkus oblečení od české fa. MONFISH, podívej se do archívu recenzí, myslím že najdeš co hledáš.

            NKomplexacek - Profil | Ne 17.4.2016 11:17:05

            Tom - Tuk >> Mhhh... tak smůla. Maximálně si tam nechat u krejčové nějaký pás navíc...

              NTom - Tuk - Profil | Ne 17.4.2016 11:12:17

              Komplexacek >> Hm. Fšecko jinak... Není to vono. Mám vyřízený záda a nemá to vzadu ledviňák. Jinak je to prakticky dokonalé - žádné chujoviny navíc, jednoduché a bezpochyby funkční. Asi jsem hnida, ale určitě ještě někde něco musí být!!! Tohle je hodně dobře, ale ty moje záda. GRRR.

              Anebo jsem našel blbý šop - mají tam pouze 1x Vass gatě - 1x bundu - 1x broďáky??? A další věc - mají to tam v khaki, ne ta bezva hnědá co viděl naprvou a tak moc nadchl...

                NKomplexacek - Profil | Ne 17.4.2016 10:59:05

                Tom - Tuk >> Není zač :-)

                  NTom - Tuk - Profil | Ne 17.4.2016 10:54:19

                  Komplexacek >> Tvl PECKÁAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! Perfektní, přesně to jsem hledal. A ta skvělá barva!!! Mnohokráte uctivě děkuji a ještě jednou veliké DĚKUJI.

                  T.

                    NKomplexacek - Profil | Ne 17.4.2016 10:44:46

                    Tom - Tuk >> Zkus Vass

                      NTom - Tuk - Profil | Ne 17.4.2016 10:41:18

                      Ahoj. Hilfe jaxviňa.

                      Vy jste tu samí tací šikovní, milí... a mám Vás rád atakvůbec. Potřebuju akutně (do Čt 21.04.) hadry do lodě co neprolejou ani při celodenním chcavci. Zkoušel jsem ledacos impregnací včetně a prolilo všechno... Tedy ze starých zásob = může být, že za 10 (???) roků doba pokročila =) Nabídka je až nesmyslně rozmanitá, prase aby se v tom vyznalo.

                      Zkrátka - máte někdo něco osvědčeného vyjma plovoucích mořských obleků, protiatomových a protichemických obleků a pološílených medvědoidních termoobleků? Ideálně kombinéza (overal) nebo alespoň nutně kalhoty s ledviňákolaclem + buda s festovnou kšiltíkokapucí. A aby to nebylo tak jednoduché - jsem trpajzlík 175cm nízký a 125cm tlustý (cejcha jako od babičky...).

                      MRK prohledával včera celý den, shopy jakbysmet. Buď jsem slepucha slepá anebo prodávají "divné" věci.

                      Děkuji předem všem případným rádcům.

                        Nmartcv - Profil | St 30.3.2016 19:34:03

                        Dávám slevu na loď........nová cena....13.000,-

                          Nmartcv - Profil | Út 22.3.2016 10:21:36

                          kebator >> asi laminát...AL jsou široký až tak kolem 5m...něco už mám vybráno, ale chci to vidět naživo...

                            Nkebator - Profil | Út 22.3.2016 10:11:53

                            martcv >> takze este nevies presne. laminat alebo AL ?

                              Nmartcv - Profil | Út 22.3.2016 10:08:44

                              kebator >> něco kolem 4,2m alespoň 160 šířku a co nejvyšší...70cm

                                Nkebator - Profil | Út 22.3.2016 9:08:22

                                martcv >> cauko, nemam zaujem o lodku, ale co planujes kupit ? dik za info !

                                  Nmartcv - Profil | Po 21.3.2016 23:40:16

                                  Ahoj všici do bazaru jsem dal loď....tak kdyby jste o někom věděli....

                                  Prodám loď na přívlač.... po celkové rekonstrukci....Laminátový člun se třemi vzduchovými komorami, nepotopitelný. VESLICE ŠÁRKA ,garážovaná 100% stav !!! Sklolaminátová 3-sedačková 4-místna veslice . Délka: 380cm Šířka : 140cm Výška : 60 cm Hmotnost : 67kg Nosnost : 285 kg . Ideální člun na přívlač pro dva rybáře. Prodám za 16.000,- kč SZ nebo na 776119518

                                    Nkebator - Profil | St 2.3.2016 10:03:50

                                    hakin >> nechcem laminat a Kmax mi je zbytocny

                                      Nhakin - Profil | St 2.3.2016 9:38:21

                                      kebator >> Kúp si konečne poriadneho KMAX X alebo iný katamáranový typ trupu, že ťa to baví stale taketo bárky naháňať a vymieňať.

                                        Nkebator - Profil | St 2.3.2016 9:32:39

                                        Chcem sa este spytat, ak tu niekto vlastni lod of Kimple, model pstruh 370 alebo 440, nech da lepsie foto, nakolko od vyrobcu stale cakam na fotky

                                        dakujem !